Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [QUOTE]Phi, Ty myślisz, że ja się jej boję? Ona taka moja wersja mini, przy mnie "filigranowa dziewczynka". Nie to co ja, babsko, 171 cm, takie wielkie :diabloti: A obydwie to rośniemy w siłę, Aneta, bóóóój się, mroczna Figa i Cambel NADCIĄGAJĄĄĄ :ghost_2: [SIZE=1]boję się tej emoty xD[/SIZE][/QUOTE]Anetko widzisz co ona tu robi? Opinię Ci szarga :roflt: 171? :crazyeye: :mdleje: To ja smerf przy tobie jestem :oops::oops::oops: [QUOTE] Ależ oczywiście :razz::razz:[/QUOTE]Jutro po 6:66 :evil_lol: [QUOTE] Matko, rozpływam się, jak je widzę...Kluseczki :loveu: PS Kto mnie pościera z podłogi? XDD[/QUOTE]Ej tylko nie tu! Nie brudż mi w galerii!! [quote name='Kudłata_Koza']Nie męcz się, tylko kubłem całym lej i jak się ułoży tak będzie :). A jak chcesz to zamiast kropek to kwiatki moze jak już o nich mowa? :razz:[/quote]Ta to zawsze taka bezpośrednia była :roflt: [QUOTE]Ależ oczywiście, tak jak to było na Słocinie, tylko wtedy jak 2 geje XD I w ubraniach :P[/QUOTE]:crazyeye: :siara: [QUOTE] E, nie, przecież teraz modne są kropki :cool3::cool3::cool3: Albo może, tak jk Nera lubi: czarny, w białe groszki xD[/QUOTE]Albo zróbcie na różowo :loveu::loveu::loveu: Różw modzie jest :loveu::loveu: W MOTYLKI :loveu::loveu:
  2. [SIZE=6]AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Nie wyrabiam z WAMI!!!!!!![/SIZE] [quote name='fidelek2']No co Ty :crazyeye: Naprawdę??? A ja już chciałam od Ciebie pożyczyć któryś z tych modeli i wybrać sie na 'pielgrzymkę' do umiłowanego :loveu:[/quote]:roflt: Mogę Ci załatwić rometa :cool3::cool3: Mój tata memę na niego zarywał, stoi w piwnicy :lol::lol::lol: [quote name='g_o_n_i_a']Gratuluje 400 :pepsi: :pepsi::pepsi: :pepsi: Branocka :bye:[/quote]Dziekuję :buzi: [quote name='Nerul']Czlowieku Hipisy żądzą i to jeszcze takie bez ubran xD Ja ci mówie zioom- lecmy na łąke jak nas Pan Bóg stworzyl (mysmy w ubraniach biegały jak hipiski i jakies znaki pokoju i wielbienie kwiatów. Kurde my jestesmy dzieci kwiatów=teletunies mhahahahaha xD)[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Co ja tu robię :crazyeye::crazyeye: Moje oczy, moje niepokalane oczy które oglądaja niepokalane oblicze niepokalanego o. Rydza czytają coś takiego... Wariatki :evil_lol::evil_lol: [quote name='Nerul']No to dobra- kto mi pomoze Dżekiego przemalowac na bialo w czarne cętki? Wyobraź to sobie Kamila- on w ciapki xD Moje słodkie :*:*:*[/quote]Ja ja ja :sweetCyb:
  3. Aha i coś jeszcze - Twój nowy av :loveu: Niesamowity :loveu:
  4. Ta myslisz że u mnie były od razu tłumy? Teraz nawet czasami jest pusto i nowe fotki stoją 2 dni zakurzone :-P
  5. [quote name='Nerul']Tak samo jest hodowla Beagli na terenie podkarpacia, Bernardynów, Huskych, Malamutów i wielu innych. Nawet Shar pei sa... Ale wiecie co- szkoda ze niema jamników w cętki jak dalmatynczyki- kupilabym natychmiast xD[/quote]Albo [URL="http://saltodelangell.strefa.pl/index.php?url=duzy"]Duży Szwajcarski Pies Pasterski[/URL] i hodowla SALTO DEL ANGEL :loveu: [quote name='Cambel'] Hyhy, jak nie ma Nery, to sztywno :diabloti: Dobra, impry ciąg dalszy :drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka: Huu, jaki fajny ten temacior, czemu ja tu wcześniej nie pisałam xD Często zaglądałam, ale nie odważyłam się pisać :roll::eviltong::eviltong:[/quote]:pepsi: :pepsi: Ale to już 401... A co tam :D :pepsi: :pepsi: Cykor cykor :turn-l:
  6. No ładnie :mad: Obzerają się tu a głównego słodyczowego chomika nie zaproszą... ojj Goniu Goniu.. :mad: Coś czuję że tym razem BMW nie wystarczy by się pogodzić :shake: :evil_lol:
  7. [quote name='Nerul']No i mnie tu obgadujecie xD o wy maupy jedne. Ja wam dam Nerula obgadywac. A zadnego fetyszu niemam tylko najwyzej na Malamuty, Husky i Jamniki xD Figulec gdzies jest z tyłu xD Ja wam dam... xDDDDDDDD[/quote]Kamila! Ona nam grozi! Anetko, nas jest dwie :diabloti::mad::mad::mad: [QUOTE]Yy, kiedy? xD Ja ostatnio się powstrzymuję, tyle doroslych osób na gg, a ja tak stulam :eviltong:[/QUOTE]Mam ci podać date, godzine i miejsce? :diabloti: [QUOTE] Figa, na pewno wiesz, że w Przemyślu jest hodowla Dalmatiansów :cool3: Kuul :loveu: Forumowa Kika, to właścicielka, a Cambel z nudów przeglądanęła cały temat "Terminy porodów" i u Dalmatyńczyków w przemyślu własnie jest miot, jakie kluchy kochane :loveu::loveu:[/QUOTE]Widziałam widziałam 6 klusek Bafisiowych :loveu::loveu: A Bafisia to super psinka, taka spokojna i zrównoważona nie to co Figulec wstręciuch :placz:
  8. [quote name='Cambel']No ale masz cyfrówkę, a ja to tylko zdana na kome, a jakość naprawdę...Jeszcze na polu, to OK, ale w domu :shake: E tam :eviltong:[/quote]Ważne że zdecia są :cool3: Ja tez sie wściekam na mojgo zgreda ale obstaje przy powiedzeniu "jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma" :loveu::loveu: I mam gdzieś że moje aparacisko doprowadza mnie do białej gorączki gdy robi zdjęcia na różowo, albo z bezczelnymi białymi kreskami, ale wolę mieć jego jak nic. [quote name='Cambel']Uła, Figa patrz, masz 400 ston galerii! :razz: :smilecol::drink1::laola::drink1::smilecol: :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: :BIG: Ojoj ile emot xD Impreeeezaaa! Jeszcze Anety mi tu brakuje [/quote]Taaa bez Anety nie ma picia :roflt: [quote name='haska_12']Ooo 400 Świętujemy?:pepsi:[/quote]Dzieki :pepsi: [quote name='fidelek2']Nie miał to być Romet albo Wigry 3...? :eviltong:[/quote]:roflt: :roflt: :roflt: [SIZE=7]ROWER :diabloti:[/SIZE]
  9. [quote name='haska_12']Zaraz ide na spacerek, więc jak zobacze jakiegos Kropka to cykne, oki? No bo do drzwi im pukac nie bede :D hehe...[/quote]Byłabym wdzięczna :loveu::loveu: Ja widzę jedną kropkę w Przeworsku gdy wracam ze szkoły. Ma dom z malutkim ogródkiem, więc własciciele otwierają bramkę i biega samopas. Ostatnio miała szczeniaki - cyce do ziemi, zmarnowana... brzydka :-(:-( [quote name='Cambel']No tak jakby...Sylwia, nie chciałabyś zobaczyć mnie i Nery "w akcji". Jak tylko się razem spotkamy, np u mnie w domu, e...pozostawię to bez komentarza :roll: Od razu jakaś głupawka :loveu: Kocham takie spacery, niestety [U]narazie[/U] nie mam z kim...[/quote]Co do tej głupawki.. widziałam wasze opisy :evil_lol: Ale to kwestia czasu :cool3::cool3:
  10. [quote name='Cambel']Co Ty chcesz, trzyma linię :cool3::cool3: Hm...przeczytałam 1 post, kurde Sylwia, ja pamiętam jak Ty Czabiego znalazłaś...to chyba na PŚ jeszcze czytałam. Boskie wszystkie psiuny :loveu: Z moich obliczń, obecnie u Ciebie znajduje się Figa i Czabi ? :razz: Sylwia, ja chyba zaczynam chorować na to co Nera :roll: Zaraz zacznę drukować te foty albo coś...Bo są cudne! Może to dlatego, że ja mam tylko aparat badziewny na komie (SE K510i)...[/quote]Czabi jest u Jadzika, moi rodzice nie pozwolili mu zostać u nas. ALe chociaz mieszkam z nim "przez płot" :loveu: A on sie nie krępuje, u nas są przewaznie teraz drzwi otwarte z chałupki to wchodzi i biegnie od razu do mnie na 3 piętro/poddasze :loveu: O nie.. błagam... To ja sie boję co by było gdybym do rzeszowa z nią przyjechała.. wróciłabym ciągnąc za soba to co z niej zostało :D Ja tez mam bardziewny aparat. Teraz taki za 250 zł można kupić :D A wtedy ałam za niego 800 :roll: Takie marnotractwo :placz::placz: [quote name='Kudłata_Koza']Nie no, co za uśmiech :D! Ja wymiękam poprostu :).[/quote]Taa.. pełną paszczą ;)
  11. [quote name='Cambel']Nie, nie, ja sama wyczytałam :cool3: Moja inteligencja (w drugą stronę) nie zna granic :lol: Uła, ja lecę czytać o tej kudłatej piękności xD Widzę, że Twoje psie grono się powiększa! xD[/quote]Nie, nie powiększyło się :lol::lol::lol: A ja zauwazyłam że inteligencja Rzeszowskich małp jest taka trochę tentego.. [QUOTE] Hm...to mi podchodzi pod jakiś fetysz :evil_lol: Figowa piękna ! Naprawdę mi się Twoje foty podobają!! :loveu: Dobra spadam czytać o Kudłaczu :D[/QUOTE]Ło Boże! :crazyeye: Ratuj sie kto może! Ściemniac to my a nie nam :cool3: [quote name='haska_12']Ostatnie zdjęcie jest słodziutkie :loveu: U nas na osiedlu też ostatnio dużo dalmatów widzę :loveu: Szczególnie w drodze do szkoły ... na tych polach.. Tylko Figowa to jakas szczupła w porównaniu do tych dalmatyńczyków u nas :p[/quote]Bo my z Figową to aktywne dziewczyny jesteśmy :p Codziennie przynajmniej 2h spacerku a przewaznie to ja biore rowet i jedziemy do lasu, wracamy bardzo szybkim tempem, ja chwilami staje bo nie mam sił, ale krowa jest bezlitosna :shake: A mogłabyś dla mnie cyknąc jakies fotki tym kropkom? :loveu:
  12. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1729/obraz109hk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4612/obraz119mi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7054/obraz120lg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6695/obraz128cq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/7852/obraz130rd9.jpg[/IMG]
  13. Kasiu dziekuję :loveu: Ilonko :siara: Poszłyśmy z Figową za dom i zrobiłyśmy zdjęcia [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6195/obraz087jp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9058/obraz091lo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6906/obraz097wp8.jpg[/IMG] Siad [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5184/obraz102ce5.jpg[/IMG] Obrót [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5342/obraz099bc8.jpg[/IMG] Łapiemy smaczka [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7452/obraz100xy6.jpg[/IMG] Uciekamy przed aparatem [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8435/obraz103tc8.jpg[/IMG] Figa ma coś z doga :loveu: [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1185/obraz113vt4.jpg[/IMG] Powaga [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/8903/obraz115cu0.jpg[/IMG]
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Justyna czuje sie bardzo dobrze. :-)[/quote]Świetnie :multi: A Azulka? Dziś jeszcze o niej nie pisalaś :shake:
  15. Sam padł..? Czy raczej ktoś mu pomół? :siara:
  16. [quote name='g_o_n_i_a'][CENTER]Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/CENTER] [/quote]Nie musisz powtarzac mi jaka jestem wspaniała :loveu::loveu::loveu: [quote name='fidelek2']Przyszłam w ramach wolnego, ale tylko na chwilę zanim znowu [B]Ktoś[/B] nie znajdzie mi jakiegoś zajęcia...:loveu:[/quote]Ten [B]Ktoś[/B] musi o Ciebie bardzo dbać :evil_lol::evil_lol: [quote name='Kudłata_Koza']No właśnie?! Ale mnie tu dawno nie było :shake:.[/quote]Witaj ;) A zdjęcia bedą, Figowej ;) Aparat wrócił :multi: [quote name='psiulka']:shake: Masz pisac ale nie o tym! To nieprawda! :shake: :shake: [/quote]Nieprawda to to pierwsze czy to drugie ? :hmmmm:
  17. Jest to wątek Kajtusia na którego powolutku kończą się pieniążki :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5374467#post5374467[/url]
  18. No i patrz co tez jeszcze znalazłam :loveu: Na Twój temat :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5374467&postcount=257[/url] :eviltong:
  19. [quote name='psiulka']Oj Sylwia Sylwia :mad: Nawet mi nie pisz takich esemesów bo dostanę zawału i będziesz mnie miała na sumieniu :placz: No i kiedy będą nowe zdjęcia :mad: :placz: Miśko ile ma lat? :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: PS. To chcesz tą książkę?? :D[/quote]To moge wcale nie pisać :siara: Co do Miśka - marsz 1 post :mad:
  20. [quote name='Cambel']Mm...Dzień Dobry? :razz: Czy ja mogę się do Was przykolegować? :diabloti: Po pierwsze, to jak Wy tak bezczelnie mozecie tu na mnie nagadywać :evil_lol: Hahaha, bardzo śmieszne, ja być idiota do kwadratu, szczególnie w towarzystwie Nery :roll: :cool3: Figowa to piękniuchna suńka, zarówno jak Czabiś :loveu::loveu: Figa, masz talent do fotografii :lol: PS Ja trochę nie w temacie, co to za piękniś się tu pojawił? :roll: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4964/obraz607ma9.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: PS Nera ma obsesję na pukcie Figowych fotek xD Już kilka wywołała u fotografa :eviltong:[/quote]Witaj Kamilo :lol: Noż to sie wydało :mad: Kto podkablował?! Aneta marsz na dywanik! :cool3: Za pochwały dziękujemy ale z tym talentem to nie przesadzaj :eviltong: O pięknisiu ze zdjęcia masz na 1 stronie w galerii :cool3::cool3: Co do Nery - :crazyeye::crazyeye: Jesu! Ja się zaczynam bać! Ona ma obsesję! :roflt:
  21. Gosiu :cool3: Przyjmuję Twoje skromne przeprosiny, idz i nie grzesz więcej :loveu:
  22. [quote name='psiulka']Ty wiesz swoje a my wiemy swoje, no nie? :cool3: Gosiu głowa do góry :calus:[/quote]Ilonko zgadzam sie z Toba w zupełności :shake: To biedne dziecko nie ma pojęcia jaki wielki człowiekw nim siedzi i jak my go wszyscy uwielbiamy :loveu::loveu:
  23. :mdleje: Ladora kradzieju :x Jak sie czuje Justyna?
  24. :shake: Jeśli w ogóle masz na to siłe by odpisać - podziwiam. Czy naprawdę nikt nie chce Lalusia?
×
×
  • Create New...