-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Nie padł :modla: To z pewnoscią zasługa o. R. :loveu: Nie chciala TAK zjeść Azy :evil_lol:[/quote]Ale do domu ledwo wróciłam, myślałam że po powrocie zabije dziada :mad: A tata sie złapał za głowę jak rower zobaczył :diabloti: Goniu a może teraz Aza by "nas" odwiedziła? Zapraszamy do Przeworska :cool3: [url]http://images11.fotosik.pl/80/03ee951a3157df28.jpg[/url] Łaaa niebo :loveu: Piękne :klacz: [url]http://images22.fotosik.pl/161/b3b21502d57d376e.jpg[/url] :mdleje: Masz rację, idę się schować... [url]http://images12.fotosik.pl/90/372b9d77302cfe35.jpg[/url] Spojrzenie na aparat :loveu::loveu: [quote name='g_o_n_i_a'] Raczej bede w sobote[/quote]Raczej? :roflt: -
Wow a co wpłynęło na zmianę decyzji? :cool3: Oczywiście liczymy na fotki :)
-
[IMG]http://images11.fotosik.pl/78/d373efaec589a7b0med.jpg[/IMG] O matko i córko :loveu: A skąd koleżanka wytrzasnęła tego klucha? :mdleje: Więcej! Wiecej! :klacz:
-
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images22.fotosik.pl/156/7c7e9dde465cdcd7.jpg[/IMG] Frycia pokazuj pysia, może się ktoś zakocha :loveu: -
[quote name='mmbbaj']Miałam dwa ogniki, więc teraz to można tylko w przybliżeniu stwierdzić :roll:[/quote]Pomiędzy 5000 a 7500 :diabloti: [quote name='PIKA']A taka, ze dzieciarnia przestanie wypisywac goopoty na blogach, zeby se posty ponabijac :evil_lol: ;)[/quote]Nie wszyscy z jak to nazwałaś z "dzieciarni" pisza w FB goopoty licząc kolejne ogniki - ja tak nie robię :eviltong: Coś pusto u Was w galeryjce ostatnimi czasy :hmmmm: P.S. Chwała że choć edycja wróciła :modla:
-
[quote name='*Iza*']Ej rzeszowianki! Gdzie jest ulica Zimowita ? Jakiś punkt orientacyjny, dzielnica..[/quote]W okolicach Alei gen. Władysława Sikorskiego ;) [quote name='Cambel']Ooo to ja się piszę, jak tyle Beagielków :loveu: Tylko jak tam dojechać, z ul Dąbrowskiego? :cool3: Chodzi mi o autobus.[/quote]Na Dąbrowskiego jeżdżą 3, 11, 15, 16, 18, 23, 28, 30, 33, 36 :diabloti:
-
Negra mądra dziewczynka :loveu: Niesamowite fotki niesamowitej psinki :loveu: Rewelacja :klacz:
-
Kasiu pragnę oświadczyc Ci że padłam gdy zobaczyłam Łukasia, normalnie już zazdroszczę jego koleżankom ze szkoły, o :loveu: Fidlaczego chyba kopał hm? :cool3:
-
Ale poruszenie wokół tych łapek :lol: Nic nie poszło z dymem - po prostu posty w OT i FB nie sa naliczane, ale na forum są cały czas :diabloti: W takim razie mój licznik będzie stał w miejscu bo głównie udzielam się na PWP i FB - na PWP hopki usuwam, a na FB nie są posty liczone, bosssko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A mi sie tam łapki podobają, o :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wstawiam Wam tu biegnącą Figutke i zmykam na rolki z Figową [drukowac plakaty :evil_lol:] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4475/obraz041yw0.jpg[/IMG][/URL] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Hej :multi: No to Ba :loveu:Rowerek juz sie pali do użytku hahh:evil_lol: Ale Figowa nie chciala zjeśc Azy, tylko krzywila mordke i odchodzila od niej. A wczoraj Aza miala 3 próby pożarcia jej - Czika, Aga i Dżeki :placz: :eviltong: [/quote]Hahah ciekawe czy mój nie padnie gdzies tam w drodze do przeworska :diabloti: Nie chciała zjeśc Azy powiadasz :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale po przeróbce wygląda świetnie! Jak nie zdjęcie tylko rysunek :) Naprawdę świetne! :loveu: Dobranoc![/quote]Dziękuję ;) [quote name='_ChiQuiTa_']Ona beznadziejna?? ona jest taka... taka no wiesz.... takaaaa nooo... STYYYYYLOWA :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]Hahahah :evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Bry dzionek! :multi: Hahh :evil_lol: U Babuni z Laszczyn :cool3: Faktycznie dokładna ta data!!! :shake: :mad: Niektóre mozna rozszyfrowac, ale Wy jestescie wariatki - konspirujecie przeciwko mnie :placz: , o:diabloti: Miłego dnia :buzi:[/quote]Gonia! Jestes bez serca! Głupie to głupie ale nnie ładnie sie tak z tego smiać :shake::diabloti: Hahah postaram się o dokładniejszą :eviltong: A Twoim zdaniem kiedy to było? :hmmmm: Bardziej listopad czy grudzień może? Przeciw Tobie? Chciałabyś! :x -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Witajcie :calus: Bardzo się ciesze że rowerek naprawiony, napewno to wykorzystamy :diadloti: Ty już wiesz kiedy... 36... :loveu: Ilonek nie martw się Figowa tez jest taką sztywniarą i wazniaczką że bawić sie z Azulkową ani żadnym innym psem z Rzeszowa nie chciała :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ta fotka była rozmazana i jest totalnie beznadziejna :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8024/obraz040nnnkr8.jpg[/IMG][/URL], Dobranoc :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Oooo macie Rogza, i to ten najpiękniejszy (wg mnie ;) ) wzorek... :loveu::loveu: Zamówiony w necie? :cool3: Bo w zoologikach to raczej nie ma, no nie?[/quote]Odsprzedała nam go MArtyna ;) Na Fredzia była za duża :evil_lol: [quote name='fidelek2']Ile takie cuś kosztuje..? :cool1: Nie wiem co wiecej napisać...weny twórczej dziś brak :p A nawet gdyby była to i tak nie wiedziałabym co napisać bo sie na tych Waszych skrótersach nie znam...:p[/quote]:hmmmm: na Figową rozmiar - 32 zł, Fidlak będzie miał pewnie coś ok 20 zł za taką obrożę My mamy tą [url]http://animalia.pl/produkt.php?id=4596[/url] -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
:: FiGa :: replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[QUOTE][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/dd8cfe6d13d5a825.jpg[/IMG][/QUOTE]Cudo :loveu: [url]http://images22.fotosik.pl/149/7a2953e23c00ffbe.jpg[/url] Wow :klacz: -
Heloo ;) Gdzie się podziewacie? Nowe fotki by sie przydały :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ech te Kartofle :shake: Hahaha Grodzisko City :evil_lol: :evil_lol: No ale tam u Babci to 100% wieś!! :multi: Brzydkie niebo, kitu nie wciskaj :shake: Jaka tup tup Figowej :loveu:[/quote]Takie głupiutkie warzywa... :shake::shake: E.... u której babuni? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: To było gdzies końcem listopada/początkiem grudnia :evil_lol: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Co ja? :mad: Ja nic nie zaczęłam, to Fasola przekręca zdania które jej pisze :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Pokaż zdjęcie obróżki Figi :eviltong: [/COLOR][/I][/quote]Bo Ilonka pisze literki które znaczą wiele, tak jak w tamtym przypadku :diabloti: Foto by Martyna C. Mam nadzieję że nie ma nic przeciwko ;) [url]http://images21.fotosik.pl/145/70ba3bd1f19e8406med.jpg[/url] [url]http://images20.fotosik.pl/199/04cd5627eff771b4med.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/145/6a9723de6a555228med.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/142/5e06138c24af152d.jpg[/url] -
Olus? Żyjecie? Wróccie :(
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Cześć ;) [url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/f1.jpg[/url] Nie no ona jest niemożliwa :grin: Rozumiem Cię - też nie chce mi się dawać fotek :evil_lol: -
Halo halo, czas obudzić się i dać znak zycia :cool3:
-
wyżeł? dalmatyńczyk? wesoły kropiasty burek! b-stok
:: FiGa :: replied to zakla's topic in Już w nowym domu
On jest niesamowity :loveu: Wkleiłam go na kropkowy wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41047[/url] zaklo może ten pies komuś zaginął? Nikt go nie szuka? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']:knuje: :roflt: No to kto to wymysla :shake: :eviltong: Łii nie ma to jak wiejskie klimaty :D Kropka w siódmym niebie :cool3:[/quote] Ilonka zaczęła!! :diabloti: No takie wyrwanie sie z Grodzisko city to sielanka :D [quote name='g_o_n_i_a']A własnie, znalazłaś Krówko tę datę? :cool3:[/quote]:siara: Ładne niebo! :lol: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]GTB na pewno :multi: No nie Gosia? :cool:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Uszy :loveu: :loveu:[/COLOR][/I][/quote]Cześć kartofel ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1329/obraz035ir0.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry wszystkim :multi: Dziękujemy za odwiedzinki ;) Przed chwilką wstałam, coś ostatnio mnie wzięło na spanie :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7500/obraz020uf1.jpg[/IMG][/URL] A teraz lecę się uczyć z chemii :roll: