-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[url]http://img87.imageshack.us/img87/1169/tn2fj4.jpg[/url] Oj oj :loveu: Łukaś masz cudną minke :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4971/obraz230ym7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2937/obraz233jv9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/878/obraz235vc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8573/obraz236hu5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4796/obraz247km3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2259/obraz251hx1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3964/obraz234dw8.jpg[/IMG][/URL] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images21.fotosik.pl/362/b8aece6c1e4e9674.jpg[/IMG] Moje piekne :loveu: Do zobaczenia :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] O, znajoma mordka :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Babcia :loveu: :loveu: :loveu: Hahah, powodzenia. Ty zdolna jestes przeciez :diabloti:[/quote]:diabloti::diabloti: Hahah aż tak chora nie jestem :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nie mam, przeciez mowie nooo... :placz: Sama sie schowaj :p Ty od początku wiesz jaka jest POTĘGA BABUNI! :diabloti: Musisz mi pokazac co tam jeszcze nagrałaś na zgredzioche :loveu: :loveu: :multi:[/quote]WIesz co? Ty się schowaj! Zgredzia :loveu: Jak ja Cię czasami kofam staruszko :loveu::loveu: [quote name='Nerul']Figa jaki masz aparat? Chodzi mi o nazwę ;) Bo robi swietne zdjęcia...[/quote]:roflt: :roflt: :roflt: [quote name='g_o_n_i_a']On tez odgapia od Figowej!! :evil_lol: (taki kudlaty, ze prawie nie widac pysia otwartego) [/quote]Cichaj Ty! A pyska to mu trzeba obciąć bo jak je i pije wodę to póxniej brudzi wszystko naokoło :mad: Wlasnie - czy sa jakieś leki by pohamwać... ekhmmm... no ten u psa? Bo mnie Misko chciał zgwałcić ostatnio, za nic go nie mogłam powstrzymać, a z przypieciem go z powrotem do łańcucha miałam spore problemy... :angryy::angryy: -
[quote name='g_o_n_i_a']Padam.. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Nie jestem ćwikła :watpliwy::watpliwy::watpliwy: :placz:[/quote]:roflt: A najlepsze jest to że... nie czai o co chodzi :lol: Cwikła vel koperek :loveu::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] :roflt::roflt::roflt::roflt: lol, nie ma sprawy :cool1: [/quote]:diabloti: Ta moge pomarzyc :diabloti: :roflt: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Jak sie Krówkowo zrobilo hahaha :evil_lol: No to Ty ode mnie! :evil_lol: Wsie :-( Babcia górą :modla: Odliczaj, odliczaj :multi: No to BA :p No, widze, ze nie tylko Dagulkowej fotencje sie podobaja - dziekujemy :multi:[/quote]Ktoś Cię pozdawia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9456/obraz004wz6.jpg[/IMG][/URL] Juz szybciej :eviltong: Babcia... :scared: TY a możeby to tak na minuty przeliczyc :hmmmm: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5108/obraz173jl2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5660/obraz191xo3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2139/obraz217ol6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8958/obraz230qz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2192/obraz227pg4.jpg[/IMG][/URL] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Tak, to nie było zbyt miłe Anetko :shake: Gonia - :roflt: Nie pisz już do mnie na gg, umrę ze smiechu :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nie mam watpliwosci :p Szpadaj Maszkaro od TEGO debila :mad: Oj z Babulą bys miala przewalone, gdyby nie ta miłosć :roflt: :modla::modla::modla::roflt: Co mi się kojarzy? Słynny bieg JS :evil_lol: :evil_lol: Boszz on identycznie łapkami macha :evil_lol: Ach no tak:siara:[/quote]A spróbuj mieć :mad: Schooowaj się :evil_lol::evil_lol: Weź mnie nie strasz :-o:-o Łaaaaaaaaa :loveu::loveu::loveu: A ja ten bieg nagrałam :sweetCyb: nagrałam! :sweetCyb: NAGRAŁAM!!! :sweetCyb: -
[quote name='Nerul']Hmm co ja sie niezaliczam do specjałów? xP ja tez chce czyms byc :P[/quote]HA! Myslisz że to tak łatwo "ja chce" i juz jesteś? Na to trzeba zapracować, ot co :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a']:roflt::roflt: Nie jestem koperkiem :placz:[/quote]A :roflt: mówię :roflt: byś :roflt: się :roflt: nie :roflt: smiała :roflt: bo :roflt: nas :roflt: wydasz :roflt: :roflt: :roflt: [juz pod jej nosem takie rzeczy :roflt::roflt::roflt:] Fakt! Ty jesteś Ćwikła! :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Figa dasz jakies jeszcze nowe fotki poza zdjęciami truskaweczek które naprawde na tej focie wyglądają smakowicie ;)[/quote]Dam ;) Mam kilka miska, kociaki, Figę i czaba... o i Kibisia :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Czesc Krowko :multi: Oj Syla, koope lat :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja małpuje od Ciebie (rzekomo), to Krowkowa tez odgapia (rzekomo) hahah Echh, odkad pamietam zawsze tam bylo 3 psy na lancuchach, kociarnia i tyle... Tylko najgorsze bylo to, ze jak ich corka nowego, slodkiego sceniacka przynosila, to ktorys lancuch musial sie zwolnic... :-( Babko, czym byłby ten świat gdyby nie Ty :placz: Odliczanie trwaaaaaaaaa :diabloti:[/quote]Krówko :loveu: Ty ode mnie? :hmmmm: Ja mam takiego sąsiada co tez co rok ma nowego psa :shake::shake: Świat bez babki...:loveu::loveu::loveu: :crazyeye: tzn, ten :siara: 164,5 :roflt: [quote name='g_o_n_i_a']Tajne, Fig nie zdradzi :diabloti:[/quote]Hahah, jasne że nie :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Łaciaty Paszczurek (totalna ignoracja) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/142/35bd9d1dd8a1c959.jpg[/IMG][/URL] O, patrz tam! (Azulka w wersji mocno myślącej) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/142/4f10cd4462e23938.jpg[/IMG][/URL][/quote] Azunia modelko :loveu: Łaaaaa tło takie zielone, cudo :loveu::loveu: -
[quote name='Nerul']Fig Ilona Kartofelek to ja co bede xD?[/quote]Ale to jest taka specjalna warzywniana paczka :eviltong: Ja jestem fasola, Ilonka to kartofel, a Gonia to koperek :lol:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Bryy! :multi: Ja cekam na fotki, tak tak! :cool1: em.. :razz: hhahahah[/quote]Ciiiiiiiiii :diabloti: Zdradzisz nas :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :roflt:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']truskawyyy.. mniam.. musze obrac, bo leża na stole..:evil_lol: nie no, Ruda jest zabojcza..[/quote]Hahah za domkiem mam kawałek działki z truskawkami :loveu::cool3: A u sąsiada jakie są dobre :siara: [quote name='g_o_n_i_a']Ach, zapomnialam. Ty grzeczne dziecko jestes :evil_lol: Masz cos do tego DEBILA Dobrze, ze kofasz babunie :loveu: O. Rydzyk i jego potęga :modla: :modla: Ooops :oops: :evil_lol:[/quote]O! to to to! Jestem grzeczna :loveu: :siara: WIesz to i owo byłoby do wymiany.. :siara: Wolę ją kofac niż być jej wrogiem :diabloti: Niech nam zyje wiecznie :modla: [quote name='g_o_n_i_a'] Hahahh, cos mi sie kojarzy :evil_lol: :evil_lol: :cool3: A nogi to bedziesz miala nieźle podrapane za tydzien. :razz:[/quote]Co? :evil_lol::evil_lol: :crazyeye: Ciiiiiiiiiiiiiiiiiii :siara: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']AAA!!! A ja chce taką truskawę pyyyszną! :placz: Taki mały, a już dzikie spojrzenie... Cwaniaczek rudy :loveu:[/quote]Mniaaaam, była niemożliwie dobra :loveu::eviltong: [quote name='Cambel'][URL]http://img166.imageshack.us/img166/7415/obraz014eu5.jpg[/URL] Co za oczęta :loveu: Figul, boskie te truskawkowe foty ! :loveu:[/quote]Dzieki ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No to BA :evil_lol: Nie da sie Ciebie zapomniec Duża krowka zobaczyla Twoj AV i pokazala ozor do obiektywu :evil_lol: Ja bym w zyciu tej sasiadce zadnego zwierzecia nie dala. Jej kot mial niedawno wypadek - łapa po złamaniu sama sie jakoś zrosła... Slyszalam smiech i widzialam usmiech na buźce. Ale nie wiazalam tego z MOIMI kucykami :evil_lol: hahahahh Ale mi reklame robisz hahah[/quote]Dżem dobry :diabloti: Ale tak dawno się nie widziałyśmy, wszystko jest możliwe :evil_lol: Odgapiła wredna :mad: Od Figowej :diabloti: No popatrz tylko, identycznie :evil_lol: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9223/aza2zp7.jpg[/IMG] Takie osoby w ogóle nie powinny posiadać zwierząt :shake: Hahahahahah :roflt: Dbam o reputacje wnusi :loveu::loveu: A! Zapomniałabym :evil_lol: 165,5 h :lol: -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
:: FiGa :: replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
[url]http://images22.fotosik.pl/141/461a3cdfad4d03ef.jpg[/url] Cudna minka :grin: Fredzio zdrówka :calus: -
Dżem dobry :) Liczę na Ciebie kartofelku :evil_lol:
-
Czika Rzeszów tylko mnie kochaj !!! już w nowy domu !!!
:: FiGa :: replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Świetna wiadomość :multi: Czikuniu wszystkiego dobrego w nowym domku :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']hehe, chodziło mi o Rudą, ino nie ten link wkleiłam.. ja dziś cały czas ostawiam takie numery.. ide spać:evil_lol:[/quote] Ok ok ja wszystko rozumiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kot polujący... [musze nagrać jak nęka mojego brata :evil_lol:] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7415/obraz014eu5.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9796/obraz138du4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2268/obraz153xb3.jpg[/IMG][/URL] Misko [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3175/obraz155rd6.jpg[/IMG][/URL] Widzicie Kibica? :evil_lol::evil_lol: Sylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/995/obraz156fl7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5388/obraz157if6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9248/obraz158li4.jpg[/IMG][/URL] U niego jest tak zawsze. Przez to skakania na moje nogi mam je całe podrapane :shake: -
Ja nie zadążam za tą galerią :mad: 100 lat ;) :tort: Cudne fotki w biegu :loveu: I ten kermit :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']kto to widział tyle naklachać:mad::diabloti: nie no, czemu to TY, a nie JA, masz takie cudo?... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27714&page=232[/URL] mmm... CZEMU?..:placz::evil_lol:[/quote]Chodzi Ci o tę padline na śniegu? :evil_lol: [url]http://images4.fotosik.pl/300/a8c58e20bfb45f58.jpg[/url] ?