Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a'][SIZE=1]A czego mają nie próbować, skoro TY bedziesz PRZODOWAĆ :roflt:[/SIZE][/quote]No coś Ty... jaaaa?? :shake: [quote] I wzajemnie! [/quote]Krówki to jednak fajne stworzenia som :loveu: [quote] Ktoś wyciągnął na wierzch z mojej osoby tego wariata :eviltong:[/quote]Debil jakiś :evil_lol: [quote] Babulka jest git :cool3:[/quote]:lol::lol: Asszzzz no taaaaa, ja przecież NIC a NIC do niej nie mam :lol::lol: [quote] A o. Rydzyk i tak nie przeprosi ot co :shake: :evil_lol:[/quote]I ja mu sie wcale nie dziwię.. on jest wspaniały, cudowny, wszechmocny i pani prezydentowa powinna mu dziękować i na tacę złozyć że w ogóle o niej mówił :x Nie wazne jest to że powiedział że coś co smierdzi jak gnój perfumami nazywa :evil_lol::evil_lol: [quote name='fidelek2']Czabikowy jęzorek Co mu dałyście do jedzenia, że tak sie oblizuje...? Czabulaka...? Słodziutki Rudasek I te łapecki jak fajnie złożone Same fajne psiurki w tej galeryjce Cześć Sylwia!!! Jak mija pierwszy dzień długiego weekendu? [/quote]Nie Czabulaka :eviltong: Pierwszy dzień minął mi... cały przespałam :diabloti: o 17 poszłam do koscioła, a o 18 do Miska.. wróciłam do domu, wybiegałam Figową i poszłam spać... Caaały mój wczorajszy dzien :diabloti: [quote name='Guffi']Cześć Figowe:multi: Ale słodziutki kotasek:loveu: Oddawaj mi tego Misiaka, ona ma fajny jęzor:evil_lol::loveu:[/quote]Miałyście z Kasią przyjeżdżać :mad: Ja juz cegiełki wydarłam :mad: A tu nic :shake: [quote name='g_o_n_i_a']A własnie, co do łapki - Figowej? :cool3:[/quote]Jesteście beznadziejni :lol::lol: Kibisia :turn-l:
  2. [url]http://i13.tinypic.com/6c2vady.jpg[/url] jaki sympatyczny pysio :loveu:
  3. [quote name='Nerul']Wiesz moze powiem tak- mialo byc kolo południa jak to zwykle bywa i niby mialo byc sporo osob a wyszlo ze ja bym mogla isc i Bura ze swoją malamutką- miala by tez Gosia i Figa i wogóle ludzie a tu nagle klapa...[/quote]Wybacz Aneta ale ja sie nie deklarowałam nigdzie :shake: że będziemy 10. Poza tym w niedziele dojazdów praktycznie żadnych nie mamy. [url]http://myszka611.blox.pl/resource/100_4783.jpg[/url] Ło booooooooooosz :loveu: Fredik coś ma z oczkiem?
  4. [url]http://img504.imageshack.us/img504/7228/dsc04683hf6.jpg[/url] Nieeeeee no ona jest niesamowita :loveu: I jak tu stać spokojnie na nogach no? [dobrze że siedzę :evil_lol:]
  5. mokrego podszerstka :evil_lol: Gizmuś :loveu:
  6. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]No racja, ale z moim pseudotalentem to to się nie zbyt ciekawie komponuje... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:( :([/COLOR][/I][/quote]Idz ty... sie schowaj :evil_lol::evil_lol: Ojj coś widzę że to powazniejsze niż mi się zdawało :shake::shake:
  7. [quote name='fidelek2']Sylwuś nie ma rzeczy niemożliwych - jeszcze sie możesz zdziwić do czego to zdolna może być Figowa :diabloti:[/quote]Hahah w jej zachowainu już mnie nic nie zdziwi :diabloti::diabloti: Kasiu! :crazyeye: Ja jestem pod olbrzymim wrażeniem tych pierwszychi tej ostatniej przeróbeczki :loveu::loveu::loveu: Po prostu czad :loveu::loveu: Ta jego kitka :loveu: I bałagan wypracowany z Łukaszkiem :loveu::loveu: [url]http://img138.imageshack.us/img138/2366/tnimg0372sm4.jpg[/url] Hahahah :roflt: Po tej kitce taka elvisowa grzywa mu się zrobiła :evil_lol::evil_lol: Ach ten Twój bannerek :loveu::loveu: :diabloti:
  8. [url]http://images22.fotosik.pl/141/442fccffde716363med.jpg[/url] Łaaaaa te cienie drzew są rewelacyjne :loveu: Nie smutaj, bedzie dobrze :calus:
  9. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Hej Goniu :loveu: Ten misiek już tyle przeżył, że strach myślec :( Ale Wy miałyście dzisiaj spotkanko, aż zazdroszczę xP[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A są jakieś fotki? [/COLOR][/I][/quote]Ja mam pomysła, tylko nie wiem czy Goniasta się zgodzi, zazdrośnik wredny :diabloti:
  10. Halo halo :cool3: Budzić się :cool3:
  11. Cześć :cool3: Pamiętasz mnie jeszcze Gosiu? :cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/137/fb24a0ecc2e29706.jpg[/IMG][/URL][/quote]O jaaaaacieeeeeeeeeee :loveu::loveu::loveu: [url]http://images21.fotosik.pl/360/e75029afd62a0b19.jpg[/url] :roflt: :roflt: [url]http://images22.fotosik.pl/138/f9d7a2bc8bcdda25.jpg[/url] :mdleje: [QUOTE]No tak, moja sąsiadka juz plany wobec Cziki. :stupid:Kolejno padały pytania "a czy duża będzie? a ty jej szukasz domu? a szczeka?" :grab:Oczywiscie ja wiem jakie są jej plany - umiescic psa straszaka na łańcuch przed domem - oświeciła mnie tydzien po tym jak jej suka odeszła okrutnie cierpiąc... :madgo: Jeszcze sie dowiedzialam, ze ktoś w sąsiedztwie ma szczeniaki, ale ona nie weźmie malucha od tych ludzi, bo to takie ruchliwe, że niedobre bo nosi buty w pysku i szuka sobie rozrywek... :roll: Szkoda gadać. :angryy: [/QUOTE]Takiej to pluszowego psa bojałabym sie dać :shake::shake: U mnie wokół pełno podobnych :mad: [QUOTE] Tak, Azulka jest be, zabrała goniowej kucyka :placz: Ale mam jeszcze 3:bigcool:, bo to byl caly komplet, który dostałam daaaawnooo, wiec moge sie bawic! :errrr:[/QUOTE]Hahah :evil_lol::evil_lol: Słyszałaś jak zaczęłam chichrać podczas reklamy tego filmu z kosmitami, gdy pokazali dziewczynkę trzymająca zielonego pluszowego kucyka? :evil_lol::evil_lol:
  12. Nie mogę uwierzyć że nie ma szczęscia :shake: To piękna suczka :shake:
  13. Witajcie, Każdy dzień ze swoim psem trzeba spędzać tak jakby to był nasz ostatni dzień.. nigdy nie zapomnę dnia w którym wróciłam ze szkoły i dowiedziałam się że moj pies wpadł pod samochod :( Przecież ja się z nim nie pożegnałam, to nie miało byc tak... Niedawno odszedł Kajtuś, staruszek z rzeszowskiego schroniska - to był pierwszys psiak który wyszedł do bramy kiedy tam przyjechałam po raz 1... doskonale wiem co czujesz :(
  14. [quote name='g_o_n_i_a'] No ja widze jak sąsiedzi wpatruja sie we mnie i chodzącą za mną kluską a potem Azą. :p No i sasiadka dzisiaj z pytaniem "kiedy Aza urodzila". Padłam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Hahah :evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Aza ma qnia :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/64/1a99f8919b04de69.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Azunia psujesz Goni zabawkę :mad: :evil_lol: [URL]http://images11.fotosik.pl/68/3be416ef4e6dd0dc.jpg[/URL] Cudna mordka :loveu: Dobranoc :bye:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']A nie? Teraz beda sie z goni smiac! :nonono2: [/quote]Niech tylko spróbują :x [:roflt:] [quote name='g_o_n_i_a'] :mdleje:Co zlego to nie ja... :roflt: :roflt: [/quote]Ja się Ciebe boję.. :placz::placz: [quote name='g_o_n_i_a'] Ale na kazdym jest TEN Mis :eviltong: [/quote]Hahah :lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Pedałka? :knuje: Aa... Hahahahahhh:boom: [/quote]Wstrętna krowa :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Wydalo sie...[/quote]Za długi jęzor masz :shake: [quote name='g_o_n_i_a']:roflt::roflt::roflt:[/quote]I ona mi pisze że wariatka jestem :diabloti: Odezwała się ta co ma wszystko z głową OK :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a'] Masz cos to TEJ BABKI? :shake:[/quote]:crazyeye: Nie mam! Ja babcie kocham! :lol: Swoją drogą - każą miłowanemu o. Rydzykowi przeprosić na antenie panią prezydentową :shake: Oszaleli!!
  16. [quote name='psiulka'] [I][COLOR=royalblue]Dziękuje Ci Fasolo, że PRZYNAJMNIEJ Ty to zauważyłaś kochana... To, że jest mi smutno...Okropnie. Czuję się bezużyteczna, nikomu nie potrzebna :-( [/COLOR][/I][/quote]Ilonko nawet nie pisz takich głupot :calus: Kartofelku nie smutaj, nie ma sensu tracić czasu na smutanie ;) [quote name='psiulka'][I][COLOR=#4169e1]W ogóle to pojechałam na rowery najpierw umawiając się z Andżelą - nie zjawiła się na miejscu. Pojechałam do Eweliny - naszej wspólnej koleżanki. Z nią też miała iśc, ale powiedziała jej tylko cześc i pojechała... Dzwonimy - Nie powiedziała gdzie jest i z kim, ale dzisiaj w szkole się "umawiała" z jej "ukochanymi" (Gosia wie...), a jak odebrała było słychac głos chłopaków... Nigdzie jej nie było...A po drodze jechał szaleniec...O mało co się nie zabił...Potem szukałyśmy jej koło parku. Nic. Pojechałyśmy na parking obok kościoła i usłyszałyśmy piski. Samochodu. I z powrotem do parku. Przód auta rozwalony jak cholera... Ponoc sprawca uciekł...I byc może to był ten szaleniec...To nie taki co się przed kimś zatrzyma z piskiem opon, ale taki co ominie "przeszkodę" wieżdżając w nią... Martwię się o Andżele...Jescze nie wróciła do domu...[/COLOR][/I][/quote]Takich idiotów na drogach jest duzo :angryy: [quote name='psiulka'][I][COLOR=#4169e1]"Przyjaciele są jak anioły. Gdy ich potrzebujesz, znikają"... :-( [/COLOR][/I][/quote]Taki ktoś nie jest Twoim przyjacielem.. :shake: A już napewno nie zasługuje na jego miano... Suńka śliczna :loveu: Od raazu widać to podobieństwo z braciszkiem :evil_lol:
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Nie Twoj interes, kogo tam mam :p Hahha :evil_lol: :evil_lol: Wszystko na rzez piątku :evil_lol: :evil_lol: [/quote] :crazyeye: :placz::placz::placz::placz: Ciiiiiiiiiiicho :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='g_o_n_i_a'] Ale nagadałyście... [/quote]No nie? :shake: Wariatki :shake: [quote name='g_o_n_i_a'] No ja mysle, ze nie zapomnialabys! :roflt: Czy kazdy musi wiedziec, ze jestem slepa? A kotuszkowi mleczko nie szkodzi? [/quote]Hahahah :roflt: A czy to tajemnica jakaś? :evil_lol: Mleczko mu nie szkodzi bo praktycznie go nie pije :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Padam.. :roflt: [/quote]A czy nie byłoby tak? Mimo wszystko nie chcę jeszcze opuszczać tego świata :cool3: [quote name='g_o_n_i_a'] Msiioooooooooooooooooo :loveu: A Kibiś jaki fruwający! [/quote]Aj no nie udawaj :eviltong: Widziałaś lepsze :roflt: Lewitował, tzn JA go lewitowałam :evil_lol: [tak tak, ten pedałek :eviltong:] [quote name='g_o_n_i_a'] Konspiracja [/quote]:roflt: Weź Ty nie przyznawaj sie publicznie :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] No co, to moja Babunia :loveu: [/quote]:crazyeye::crazyeye: ANI SŁOWA O TEJ EKSCENTRYCZNEJ BABIE! :scared: [quote name='g_o_n_i_a'] No wlasnie, my sie zdecydowalysmy, a tu takie cos - dzieciaki...[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::siara: [quote name='g_o_n_i_a'] Piękne!!!!!!! :multi:[/quote]A nikt nie zgadnie czyja to łapka była? :cool3: [quote name='Nerul']Znikam- bede potem paaa :*[/quote]Pa :cool3: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Jak to możliwe, że dopiero co było tu 498 stron?? o.O[/COLOR][/I][/quote]Hahah :roflt: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Nic mi się nie pomyliło. Widziałam i dlatego napisałam, że już niedługo dobijemy do 500... To nie możliwe...[/COLOR][/I][/quote]Ilonko, a różowe słoniki też były? :roflt: [mnie dziś krowy.. tzn słonie wstrętne nie odwiedziły, więc chyba poszły do Ciebie :placz::placz:]
  19. Dzisiejszy Miskowy i lece na rolki ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/1176/obraz579hg5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2303/obraz580pe5.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Dalmatynkaa']Aha rozumiem, jedna nogawka jest na niedziele, dlatego jej nie brudzisz, a druga jest używana w dni powszednie :evil_lol:[/quote]Rozwinęła mi się :mad::mad: Jadzikowa zdrajca jeden zrobiła mi tez zdjęcie jak je poprawiam [cholerne cały czas się rozwijały :angryy:] i później podczas oglądania zdjęć na kompie niespodziewka - SYLA na zdjęciach :crazyeye: z głupimi minami bo jakby inaczej :evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Nerul']Figowa jest taka jak zawsze tylko inną mine szczelila xD Co do kota- te fotki nadają sie na pocztóki xD[/quote]A tym znowu z tymi pocztówkami odwala :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Dalmatynkaa']Rozjaśniłam troche fotke Sylwiulca, bo na tamtej nie było nic widać :diabloti: :eviltong: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4128/obraz258zf9se1.jpg[/IMG] To naprawdę Ty :-o Ps. A coś Ty se tak nogawke podwinęła ?:hmmmm:[/quote]Wstrętna, wredna, parszywa... :mad: No nie mówcie że niepodobna jestem :evil_lol::evil_lol: A nogawkę podwinęłam bo było mokro, po deszczu, była niedziela, a my wybrałysmy się w pola :diabloti: OBŁOCONĄ drogą :diabloti:
×
×
  • Create New...