Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Skończyłam pisać poprzedni post, a pojawiła się ONA! Czy to TY?! [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/174/40374768va4.jpg[/IMG] Siostrzyczki ^^ [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3789/45100945il6.jpg[/IMG] Czy mnie słyszysz?! [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6606/66774696py7.jpg[/IMG][/quote]hahahahah :roflt:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Gooopi ten rower skoro sam spadł ze schodów. To jego wina :evil_lol: W pociągu za psa 4zł? :cool3: Aa... Z Jadzikową do Przeworska pewnie? A to nie :eviltong: Och, dziekuje za info :evil_lol: To moze ja zostane w domu :evil_lol: I pocekam na Ciebie :eviltong: Hahahh :evil_lol: Z dnia na dzien czuje sie coraz bardziej molestowana - jak nie przez dzieci to przez krowke :evil_lol: [/quote]Oczywiście że jego! To nie moja wina ze wypadł mi z rak :shake: Tak 4 :cool3: Przynajmniej ja tyle za Figową płacilam :cool3: A może 4,50? :hmmmm: Jutro Ci powiem dokładnie :evil_lol: Ano z Jadzikowa :p A wiesz że ona sama mi powiedziała w parku ostatnio "Czabukowi Figi tu brakuje. Może ta Twoja Gosia tez by tu przyjechała i pobrykałby sobie chłopak z kropami"... to jakk :cool3: jesteś zaa? :cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol: Biedna Gonia :glaszcze:
  3. Echhh, spadam stąd... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8302/obraz051wc8.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Ach, osoba pokrzywdzona? :roflt: W takim razie sprawca także nie żałuje. I bedzie sie starać nie przepraszać pokrzywdzonej. :roflt: :PROXY5: :knuje:Aaaaaa Hahah :evil_lol: Ja mam zaledwie kilka, dosyć tragicznych, juz pozmiejszane. Czekam na przyplyw weny, ukladam historię i zakładam wątek. Weno - gdzie Ty być!! :placz: Syla, czy Wy u siebie nie macie takich pieńków (?), ze Figuś tak na nich przesiaduje? :loveu: :loveu:[/quote]Czy oskarżona nie ma zastrzeżeń co do wydanego wyroku? :evil_lol: Jesli Twoje sa tragiczne to ja swoich nie skomentuje :shake: Jak tylko będzie ten wątek to daj znać :loveu: U nas takich nie ma :shake: A na pienku to ja Figową sama usadziłam i specjalnie jej się tam nie podobało :diabloti:
  5. [quote name='g_o_n_i_a']No to coś Ty zrobila rowerkowi? :placz: Ja mogę Was odwiedzić, cemu nie! :multi: Tylko, ze ja majac legitymacje mam b. tanie przejazdy, a Azulkowa to normalnie i bym musiala troszke kaski pozbierac. :roll: Ciesze sie, ze "fotencje" sie podobają. :cool3: Wiesz... Wszystko moze sie zdarzyc :roflt: I znów ONA :-o [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/373/7e531f8f10e39529.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Ja mu nic nie zrobiłam, nikt mu nie kazał spadac ze schodów na dworcu w rzeszowie :shake: Za psa jest 4 zł :cool3: My jutro robimy sobie labę z Figową, wezmę ją do przeworska i z Czabem beda poznawac park [Czab już go poznał ;)], porobie troche zdjęć i pokażemy Wam ten park hmm :cool3: I co by nie było później że ostatnia sie dowiadujesz :evil_lol: Ach no taaaak :eviltong: Ale odradzam, chyba że chcesz być wyciągnięta ze słociny na siłe, o :eviltong: Gonia! :crazyeye: U Ciebie też? :crazyeye: No popatrz, u mnie tez takie dziwne cosie łaża za mną!! :shake: CHowa sie między liśćmi i mysli że nie widze :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/6825/kropafi3.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Hahh... Wolalabym sobie tego nie wyobrażać. Jest mi dobrze tak jak jest :loveu: Palec :loveu: Uch to Ty robisz sławe normalnie :modla: Wielkie uznanie dla Ciebie! :loveu: Dostane Twoj autograf? Dla Ciebie fotki? :evil_lol: A z jakiej to okazji? Czyżbym zapomniała o czymś? :placz:[/quote]No to nie przepraszaj za coś czego nie żałujesz :evil_lol::evil_lol: i za co przepraszac nie trzeba bo osoba pokrzywdzona tez nie żałuje :roflt: Tu macie i bez palca :mad::mad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2828/obraz047zy0.jpg[/IMG][/URL] Domyśl się :cool3: Bo wiesz jakie robi mój aparat :roll:
  7. [quote name='Pianka'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7524/obraz043xj8.jpg[/IMG][/URL] Palec:evil_lol:[/quote]Krowy! Czepiłyście sie tego palca noooo :mad::mad:
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :multi: :placz: :placz: Dziekuje :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: Jeszcze raz przepraszam za TO przerwane zadanie :modla: Łii jaka sliczna :loveu: A czego na tej fotce widze jakiś palec? :evil_lol:[/quote]Bryyy :buzi: Hahah :evil_lol: Wyobraź sobie co by było gdybys mi tego zadania nie przerwała :cool3: Bo palec sobie pomyslał że chce być ufocony :mad: Goniu masz DLA MNIE jakies fotki? :cool3::cool3: :diabloti:
  9. Witaj KAsiu :calus: Łaaa ten jęzorek jest niesamowity :klacz: A i obóżkę ma pies ładną - z trawą ładnie to wyglada :loveu: Nowa? :cool3:
  10. [url]http://images22.fotosik.pl/162/c152003be26d4613.jpg[/url] Z czego on sie tak smieje :evil_lol: Lexa jest cudna :loveu: Mi zniknęło 8 tys i nie narzekam :eviltong: Bardzo się ciesze że goopoty wypisywane na fb nie liczą mi się do licznika, o ^^ Pozdrawiamy ;)
  11. Tyle że te chrupeczki miały zatonąć :evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1550/obraz291le1.jpg[/IMG]
  12. http://images12.fotosik.pl/90/c97eb296a72a4e02.jpg Gizmuś powstydał i schował mordkę w kocyk, ot co :evil_lol:
  13. Świetna imprezka :cool3:
  14. [quote name='BBeta']A kiedy wstawisz znowu zdjęcia kociaków ?? :diabloti: :cool3:[/quote]Jak zrobię to wstawię :eviltong: Ruda jest niemożliwa :roll: Przed chwilką biegła korytarzem odbijając się od ścian po czym wpadła do mojego pokoju wskakując do Figowego wiaderka z wodą... :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:
  15. Zainteresowanie jest, przynajmniej z mojej strony - ale odległośc nie do pokonania niestety. Moge jedynie podnosić i prosić o pomoc, ew wspomóc finansowo ;) Pianka pisała coś o tym że mogłaby przewieśc kropka autobusem, myslę że lepszy już autobus niz nic.
  16. A oto Rekuś, pies prababci ;) Sympatyczny kundelek :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4986/obraz054vf1.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zdobywczyni świata :cool3: :loveu:[/quote]hahah miss kundel laszczyn :evil_lol:
  18. Ilonek kartoflu daj fotki i nie marudź :mad: i gratki z paska :klacz:
  19. [QUOTE]Ano, wlasnie wczoraj po nia pojechalysmy :loveu: Kolezanka zdecydowala sie na wyzelka bo od dawna zakochana jest w tej rasie. A dzis klucha jest u mnie bo kolezanka musiala wyjsc z domu a nie chciala jej juz samej zostawiac... :loveu: Oto jak rozrabiaja psy :evil_lol:[/QUOTE]z jakiej hodowli pochodzi mala? :loveu:a fotki sa rozbrajajace i filmik rowniez :klacz:
  20. http://images11.fotosik.pl/80/ffd79c9bac1f84cb.jpg :roflt: Gdzie wy mieszkacie że pogoda nieładna? U mnie słonecznie od samego rana jest... nenawidzę kiedy jest tak gorąco :mad:
  21. Figusiowa [URL="http://imageshack.us"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7524/obraz043xj8.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  22. [quote name='Dalmatynkaa']Oo jak ślicznie krówce w tej obroży :loveu: Zresztą ładnemu we wszystkim ładnie :eviltong:[/quote]Hahah dzieki :diabloti: [quote name='Yakubbo']Witam :D Moglby mi tak w skrocie ktos opowiedziec co slychac? :D:D:D Hehe bo mam 50 stron zaleglosci a nie chce mi sie tyle czytac :P Tak to jest jak juz 1,5 miesiaca sie ma wakacje :P Bede wdzieczny :D I przepraszam ze mi sie nie chce :([/quote]U nas nic wielkiego się nie działo, także niema co opowiadać :eviltong: Żyjemy sobie spokojnie :eviltong: [quote name='Marta_Ares']Witam bardzo ladniej jej w czerwonym:loveu: :loveu: super nowy sprzecik;)[/quote]Hahah nowy :roflt: [quote name='g_o_n_i_a']Wybacz :placz: Bardziej grudzien... :cool1: A nie? :placz:[/quote]To nie ja mam Ci wybaczać tylko kartofel :evil_lol: W takim razie była to data 9 grudnia - bo na 10 robiłam TO zadanie z matmy które mi przerwałaś :evil_lol::evil_lol: Nie :shake:
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5871/obraz371cr2.jpg[/IMG][/URL] Ludzie! Ona jest taka wspaniałą suczką!
  24. A na co umarł? :evil_lol:
  25. W takim razie szukamy mu domku.
×
×
  • Create New...