-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Edycja nie działa :mad: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Witaj Ewuś :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]ŁAAAAAAAAA!! ZDAŁAM GEOGRAFIĘ NA 4 :multi: :multi:[/COLOR][/I][/quote] Gratki :klacz: też mam 4 z gegry :lol:
-
[quote name='psiulka'] [I][COLOR=#4169e1]Przesłanie do Fasoli: ZSNK :lol:[/COLOR][/I][/quote]ZSNK? :hmmmm: Ciii zaraz do tego dojdę.. :evil_lol: A może jednak nie? :hmmmm: Nie..? Nie.... :niewiem: Nieeeee :placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='MaliS']heh Figa jest cudowna dalmatynczyki maja swoj niepowtarzalny urok... cmokam w ten kochany pysk [/quote]Dziękujemy :multi: Ona jest kundelkiem :diabloti: [quote name='Cambel'] Kochajmy rOosH! Hej, już 12, ciekawe co zrobią z tą naszą Dogo... [/quote]Hah macie lewe informacje :cool3: Do dziś modzi mieli szanowną administracje poinformować gdzie są modami - psia_kość czy dogo :cool3: [quote name='fidelek2']Moja już też na dysku odpoczywa...:p To pewnie też duża zasługa umiłowanego Ojca...jednak poczułam tą Jego MOC i w ekspresowym tępie zgrałam moje 330 stron :loveu: O dzięki Ci Wielki za Twą łaskę :modla: Panuj nam wiecznie!!![/quote]Niech będzie pozdrowiony o. Rydzyk Kasiu :loveu: Widze że i na Ciebie spłynęła Jego łaska :loveu::loveu: On jest taki miłosierny :loveu: Aż się portfel w kieszeni otwiera :loveu: [quote name='Pianka']Ta relacja z jazdy na rolka jest bombowa:multi:[/quote]Dzięki :evil_lol::evil_lol: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Sylwia padam :mdleje: Matko jak Ty jeździsz na rolkach to szok :mdleje: :mdleje: Nauczysz mnie? :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]KBZDTWS :multi: :multi:[/COLOR][/I][/quote]Ja sama potrzebuję nauczyciela :hmmmm: A mam uczyć Ciebie? :lol: KBZDTWS? :crazyeye: I z czego jest się tu cieszyć? :placz::placz: [quote name='MaliS']te rudziki sa poprostu cudowne :D znalazły domek? :-)[/quote]Znalazły ;) -
Mój kuzyn przymierzał się do kupna psiaka z tejże Łańcuckiej hodowlii ASTów :loveu: Kurdupel jest świetny :klacz: Możemy liczyć na więcej fotek? ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nareszcie... :mdleje: Wrzuciłam całą galeryjkę na dysk ;) Nie chcę stracić niektórych waznych chwil - znalezienie Czabutka, kolejne chorubska Figowej, Miśko, moje smieszne załamania i w ogóle wszystko co działo się u nas podczas naszego pobytu tu, na dogo ;) Dobranoc :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']No tak, jak moglaby zwątpić w to grzeczne dziecko. :cool3: :sweetCyb: Echhh:grab:, no to Syla niezły fotomontaż zrobiłas. A rzeszowskie chodniki są kiepskie, sama mówiłaś. :eviltong: Ave :modla: Branocka :bye:[/quote]:loveu::loveu::loveu::loveu: TAM akurat kiepskie nie były :evil_lol::evil_lol: Branoc :buzi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Obłąkany xD Serio mi ją przypominasz xD A wogóle to Fig ile lat juz na rolkach pomykasz? ja to nawet jeździc nieumiem w tym roku bede sie uczyc :P[/quote]3 lata nałogowo ;) A pierwszy raz miałam rolki na nogach gdy miałam 7 lat [były różowe :loveu:] Wiecie ile ja mam osób w mojej szkole podobnych do Was z Rzeszowa? :eviltong: Np Ewa od Roski - mam w szkole jej soboftura :eviltong: Albo Gaba [Lavanara] :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Trzeba jakoś zapisać witrynę, html, kurde, nie wiem, gdzies to pisało... OR! :loveu: OR, weź mnie pod swoją opiekę! :modla::modla::angel:[/quote]Jestem w trakcie :evil_lol::evil_lol: Myslisz że modły wystarczą? Złudna Twa nadzieja :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a']Boszz... Z kim ja sie zadaje :evil_lol: :evil_lol: :loveu: I Ty mowisz, ze udajesz, ze umiesz jeździć? :-o Padam :mdleje: O chwała o. R. za jego moc :modla:[/quote]Ze mną :sweetCyb: Z grzecznym dzieckiem i ekscentryczną staruszką w jednym :loveu: Sama widziałaś jak się chwiałam jadąc w rzeszowie :evil_lol::evil_lol: Ledwo dojechałam żywa na stację PKP :diabloti: Niech nam żyje wiecznie :loveu::loveu: :modla: [quote name='Marta_Ares']:crazyeye: :crazyeye: swietnie jezdzisz gratulacje;) a co z z blogami jak je skowpiowa ktos moze wie???[/quote]Jasne, cudownie :lol::lol: [quote name='Nerul']Figa na tych fotkach strasznie przypominasz mi moja znajomą ze szkoły Pauline xD Normalnie identiko z tym usmiechem ;) Pozatym naprawde swietnie jeździsz, podstawe widze opanowaną masz teraz repertuar latania sie dodaje xD[/quote]Ale że który usmiech? :lol: Ten wredny? Czy ten obłąkany? :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A jak można skopiować swoją galerię? :placz: Kamila - to zasługa OR :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Co takiego zrobiłaś, że Wielki umiłowany OR dał Ci taką moc...? :roll::loveu: Co takiego ja muszę zrobić aby poczuć TEJ mocy choć odrobinę... P.S. Galeryjka skopiowana przed jutrzejszymi zmianami...? ;)[/quote]Wielki i umiłowany OR mnie miłuje :loveu::loveu: Czuję na sobie jego boska rekę [w tle: ueee...].. :loveu::loveu: Jakimi zmianami? :crazyeye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']To mnie zaczyna już wkurzać. :roll: A potem dają bany za łamanie regulaminu - pisanie kilku postów pod rząd.[/quote]Yyyyyyy... Jakiego regulaminu? :diabloti: [url]http://images12.fotosik.pl/76/ba5738b32eeb2089.jpg[/url] Goniu :loveu::loveu: Też chcę tak umieć :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img234.imageshack.us/img234/7395/obraz269kx3.jpg[/IMG] I niebo było wczoraj ładne ;) Możecie się śmiać :oops: Żałuję że nie ma EDYCJI, bo po pewnym czasie wym te błazenostwa pokasowała :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No więc tak. Wczoraj poszłyśmy na rolki, cos mnie tchnęło by wziąść aparat No i Jadzikowa sie bawiła :lol: Najpierw tak bezsensownie kręciłam się po ulicy, oczywiście dumnym krokiem podwijając spodnie :eviltong: [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/7712/obraz292wx0.jpg[/IMG] Później jadzikowa krzyknęła, a ja się oczywiście wystraszyłam "NO rób że co!" [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4989/obraz293hu0.jpg[/IMG] No to se myślę, stanę tak. "Będzie?" [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8283/obraz290jn2.jpg[/IMG] Ale to tez jej sie nie podobało :shake: No to ja się pytam, "A tak?" [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/270/obraz283gu9.jpg[/IMG] Ale jej nadal było mało :shake: I nagle poczułam [SIZE=5]TO[/SIZE] :loveu: Poprawiłam rolki [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2342/obraz303la6.jpg[/IMG] Rozpędziłam się........ [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/2763/obraz284yh7.jpg[/IMG] Wystartowałam..... I latałam sobie po okolicy, to umiłowany oR pozwolił mi to zrobić, dał mi moc :loveu: [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1475/obraz289ny0.jpg[/IMG] Czułam sie jak aniołek :loveu: [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6606/obraz274in9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img128.imageshack.us/img128/1006/obraz287zf2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] A gdy juz postanowiłam że bede lecieć do domu... [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/7820/obraz315pb1.jpg[/IMG] Wystraszyłam Jadzikową! [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4964/obraz316zm2.jpg[/IMG] I wtedy TO odeszło..... :crazyeye: [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/6901/obraz310hm0.jpg[/IMG] Musiałam zaprzestac latania :shake: [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8733/obraz311ap0.jpg[/IMG] Kolejne próby kończyły sie fiaskiem :placz: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7528/obraz312dz3.jpg[/IMG] I musiałam wspomagac sie jak ta babcia o lasce :placz: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/622/obraz300vl7.jpg[/IMG] I latanie to juz nie było to :placz: [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7919/obraz302rf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9990/obraz304gk0.jpg[/IMG] Poddałam się ... [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/7599/obraz299qu1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Z tego co pamiętam, to uwtorzenie Babuni bylo wspolną ideą :evil_lol: No to sie już wiąże, mieszkasz ze mną w Bieszczadach w mojej chatce :loveu: Znajdź datę, tak! :multi: Babunia nie stresuj :buzi: Weźmiesz wnuczątko na pielgrzymkę?! :multi:[/quote]Hahah :evil_lol::evil_lol: Ale co było pierwsze? Babunia czy męzuś? :hmmmm: O nie nie nie :shake::shake: Nie zamierzam nikomu się wpychać z butami :shake: Daty poszukam jak znajdę czas :evil_lol: No nie wiem czy wezmę :shake: Niegrzeczna byłaś :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5518/obraz470lr7.jpg[/IMG][/URL] Dawno niebylam u was xD Troche zaległosci... Ta fotka rozbraja. Figa- chyba wiesz o co poprosze :diabloti: Napewno masz duzy wymiar fotki ;):razz:[/quote] Tę fotkę wycięłam, bo w tle były dzieciaki :eviltong::eviltong: Więc ona jest dość małych rozmiarów... taka wycięta :eviltong::eviltong: Nie znudziło się to Wam jeszcze? :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dżem dobry wszystkim :-P Wróciłam od Miśka, troche go obcinałam dziś... biedny :shake: Taki oszpecony nie był jeszcze nigdy :evil_lol: -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
:: FiGa :: replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Jesli to tylko przeziębienie to czy nie lepiej od razu zabrac go stamtąd choćby do tego domu w łodzi? W schronisku z jego zdrówkiem będzie coraz gorzej. Na benzyne moge też coś od siebie dorzucić. Czy to przeziębienie jest aż tak zaawansowane że jest ryzyko podczas przejazdu do Łodzi? :( -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Edycje pożarło coś :niewiem: Dobranoc :calus: :buzi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dobry wieczór :cool3: Goniu te listeczki sa po prostu obłędne :loveu: Super :loveu: Brata jak dopadne to go rodzona matka nie pozna :mad: :x Azulka piekna dziewczynka jest no no:loveu: -
Wspaniały szczyl :loveu: Tylko zazdrościć :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Da się ją troche skrócić...? Szalej szalej...Umiłowany OR ma Cię w Swojej opiece [/quote]Jesli juz muszę to skrócę najkrócej jak się da :evil_lol: Pewna użytkwniczka dogo o nicku :: FiGa :: ma rozdwojenie jaźni.. i oto cała historyja :cool3::evil_lol: Ojj miał mnie :loveu: Czułam jego obecność i ciągłą troskę o me zycie, majątek :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']Pff zanim ja sie tam przeprowadze buheh. Marzeeeeeeeeeeeenia... Najpierw trzeba wygrac w totka A co znasz dokładną datę? Znowu moja wina Babcia sie ucieszy , wnuczątko gonia dzisiaj jej napisze co tez Mężulek z Koleżanką kombinują [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5518/obraz470lr7.jpg[/IMG][/URL] Fig - Fig i jej uśmiech łaaa Rudziaszki cudne [/quote]Ale to marzenie już się nie wiąże ze mną :placz: Jesli bym się postarała :cool3: To może i bym date znalazła :cool3: Babcia już wie co kombinują :mad: I jest zirytowana ze nikt jej nie powiedział o tym wcześniej :crazyeye: [quote name='fidelek2']Dobra jest...to ja od jutra zaczynam trening stóp i kolan, tak aby w razie czego wziąć Babunie na 'barana' jak już będzie szło się Jej bardzo bardzo, ledwo ledwo i ciężko Bary też se wyćwiczę, a co...[/quote]A ja już dziś zaczęłam :loveu::loveu: Jutro zdam fotorelacje z tego :evil_lol: A może i juz dziś? :hmmmm: [quote name='g_o_n_i_a']A Babulka myslisz, ze zaśnie? Już pewnie dziś w nocy będzie przygotowywać farsz :evil_lol: A jaka Babcia bedzie szczęsliwa! [/quote]Wiedz że jesem PRZEszczęsliwa :mad::mad: [quote name='Cambel'] Ja też kocham o. Rydzyka, a moja babcia to już wogóle Ona kocha Radio Maryja, TV Trwam itp. O_O[/quote]Taka babcia to skarb :loveu::loveu: [quote name='g_o_n_i_a']O. Rydzyk i jego podega :modla: Hah, a jesteś pewna, ze da Ci ucałować tę jego boską dłoń? [/quote] Niech nam żyje wiecznie :modla: Alez oczywiście że da :loveu: On jest taki wspaniałomyślny :loveu: Wystarczy że portfel pokażemy, nic więcej nie trzeba... wspaniały złoty człowiek :loveu: [quote name='Origami-7']Ja mam jedną sunie. Jest wzięta ze schroniska. Nie zrobiłam jej jeszcze galerii. Myślę jednak, że z czasem to zrobię.!!![/quote]W takim razie bedę czekać na załozenie jej galeryjki ;) Koniecznie nam pokaż cudną ;);) A edytować to i ja nie mogę :mad::mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A teraz musze się z Wami pożegnać. Idę poszaleć na rolkach :loveu: Z Bogie.. Rydzykiem :bye: :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']A kto to jest ta Babunia...? Że nawet kosztem Jej zdrowia chcecie Ją na obolałych kolanach i stopach, z głazem na plecach zabrać do umiłowanego? :loveu:[/quote]Babunia tooo... a dłuuga historia :evil_lol::evil_lol: [quote name='Cambel']A no być może :evil_lol: [URL]http://img174.imageshack.us/img174/4937/obraz411pq8.jpg[/URL] Niaach! Zjem Cię, zjem! :evil_lol:[/quote]Braciszek to pokorne kocisko, on nawet łapą nie machnął a Ruda się nad nim znęcała :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2122/obraz461xe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5518/obraz470lr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/719/obraz474gz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7292/obraz484mi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3240/obraz463ss4.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4622/obraz413gv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4937/obraz411pq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4589/obraz419ca2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4099/obraz451hv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8681/obraz459xh6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1070/obraz433ta9.jpg[/IMG][/URL]