Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']No ja mysle. Babunia :modla: Pff czym jest tapeta od mieciutkiego futerka :cool3: Nie mam pojecia co ta nauczycielka powie o tej zmianie.. ;>[/quote]Lepsza tapeta niz nic, o :shake: Będę musiała jej zapytać.. Jak myslisz, zgodzi się? [quote name='Atena']No wiesz, czasem miewam takie odpały:diabloti: , ale zreszta pasowałoby do szeleczek:cool3: . Nie pasowało mi tylko to, że to nie jest smycz skarcana, a tak to może może:eviltong: Wracając do tego próbowania wspólnego żarełka, to zastanawiam sie który pies byłby najlepszy do cwiczeń:hmmmm: :evil_lol:[/quote]Oliver ma rózowe szeleczki? :mdleje: A który najobficiej slini? :diabloti: [quote name='Pianka'] Są palce, sa:multi: Ale nie ma Miśka:placz:[/quote]Jest Misko :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7411/obraz025tr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/5439/obraz084qq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6532/obraz085kt4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6940/obraz086bg8.jpg[/IMG][/URL] I Kibuś ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7506/obraz104vv8.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/135/tnimg0842xt6.jpg[/IMG][/quote]Wy się smiejcie a ja powiem że mi się tam taki Fidelek z 3miesięcznym zarostem podoba :loveu: To dodaje mu uroku o :razz: Oczka zrobił niewinne, tylko go teraz cmoknąc w nosa :buzi:
  3. [quote name='Ania-shira']On jest fantastyczny :loveu: :multi: taki leniuszek[/quote]Przeczytałam MALUSZEK i zaczęłam się zastanawiać czy wszystko ze mną w porządku :hmmmm: Zdjęcia ogladam z wielką przyjemnoscią, Bazyl jest wspaniały :cool3: I do tego BIAŁY :loveu:
  4. [url]http://img381.imageshack.us/img381/8070/p5010058oe7.jpg[/url] Wow nieźle :( [url]http://img266.imageshack.us/img266/1483/p6190108ih9.jpg[/url] Prawie jak stójka :evil_lol: [url]http://img452.imageshack.us/img452/5109/p6190097qo8.jpg[/url] On po prostu biedny ma już powyżej uszu tej baby :evil_lol: I stosuje metode zdechł pies, tak jak niektóre zwierzęta w obliczu drapieznika :evil_lol:
  5. Ależ ja się z nim w 100% zgadzam! Kwiatki zupełnie lepiej wyglądaja rosnąc na dywanie :evil_lol: A co jest z uszkami? ;)
  6. A no czekamy czekamy :cool3:
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img474.imageshack.us/img474/9489/obraz182vv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3799/obraz186pt4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1127/obraz183xt8.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7498/obraz178rj1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2763/obraz179nd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3333/obraz180ne7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Atena']Ja myślałam nad smyczą Rogz, taką różowa, ale wątpie by Oliemu sie spodobała:evil_lol: , wziełam czerwona zwykłą. No Oczywiście!:razz:[/quote] Oliver i róż :-oZwariowałaś :evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='wiq']no gdzie.. w nosie:diabloti: heh, u mnie nikt głośno nie komentuje nawet:evil_lol: co do obroży: większość mam z Dino;) 1 z dingo, Rogzy mam 2:evil_lol:[/quote]Tak myslałam, tak myslałam :evil_lol: Hahah boja się Twojej reakcji? :diabloti: [:mad:] A ja obroże Figowej mam zzzz... :hmmmm: To to nazwe w ogóle jakąs ma? :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Czego cesz od Babuleńki? :roll: :loveu: :loveu: Hugol to weekendowy pocieszyciel :cool3: Łapka :modla: :loveu: Uch szacuneczek :loveu: Mućka biegnieee :loveu: :loveu:[/quote]Ja od babuli niczego!! Broń Boże!! :-o A co ty tam wiesz jaki :eviltong: W tyg wgapiam ise na tapetę na zgredzioszce :diabloti: Poza tym, wydaje mi się że to ulegnie zmianie :evil_lol: No chyba że[SIZE=3] nauczycielka[/SIZE] nie będzie chciała się na to zgodziić :eviltong:
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczor :multi: Edziulencjo czeka na obiecaną radulę :razz: Zamierzam z moim psem obronnym nudać sie w ogrodku :cool3: O Tereski trzeba dbac, a jak :evil_lol: Ale tam jest "sika" :roflt:[/quote] [url]http://img444.imageshack.us/img444/5764/27783832qo9.jpg[/url] Nie moge sie napatrzeć.... Piękne to to :loveu: Jaką randulę? :siara: Poszczujesz go Azą, tym dużym, groźnym i niewychowanym mordercą? :-o Biedny kotek :placz: Więc nie wmawiaj póxniej mi że ja zabiegam o nie :diabloti: Tam jest, cytuję "s[SIZE=4]k[/SIZE]ikala kolo rzodkiewki" :diabloti:
  12. Witamy niewiniątko ;) No baaa prawie każdy pies na zdjęciach wyglada niewinnie. Super się bawili :klacz:
  13. Czy ta osoba nadal jest zainteresowana?
  14. [quote name='Atena']Do odważnych świat należy:evil_lol:[/quote]W takim razie powodzenia :Rose: Mam nadzieję że bedziesz zdawać relacje o postepach? :evil_lol:
  15. Dzień dobry :) Zdjęcia papug i żaby piękne :klacz: Edzio jak zwykle mnie czaruje :loveu: I te różowe poduszeczki :loveu: Co zamierzasz zrobić biednemu buremu kociskowi? :crazyeye: Hahah ja tu widzę że nie próżnujesz.. Tereski i te sprawy.. :cool3: :roflt: P.S. Ja tez przeczytałam "sika" zamiast "skika" :lol: Moge zagadac na gg? :oops:
  16. [quote name='Atena'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/9841/obraz148ib7.jpg[/IMG][/URL] Teraz to AŻ 4 palce:cool3: A jak:diabloti: Ta, powoli byle do przodu, a ja sie cofam :evil_lol:[/quote] Ale nie moje :evil_lol: Hahah zamierzasz próbowac? :evil_lol::evil_lol:
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/3153/obraz164so0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3452/obraz167kb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8922/obraz168rq6.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/9841/obraz148ib7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/7218/obraz139as4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6690/obraz158lt4.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='wiq']to powoli do przodu:lol: a na mnie mogą się pultać, i tak mam to w ..:diabloti:[/quote]Gdzie? :cool3: :diabloti: Na mnie równeż, co spotyka się często z głosnym "fuuuuuj" od osób postronnych :evil_lol:
  20. [quote name='wiq']eeee.. no co Ty.. ja też mam 4.. na łeb[/quote]I wszystkie z Rogza? :diabloti: I tu jest zasadnicza różnica :eviltong: Jak dla mnie to marnowanie kasy, wystarczy nam jedna ;) [quote name='Guffi']No... mieszka w Czernej, 2 razy w życiu ją widziałam... ale ile ma lat to wiem... trudno nie wiedzieć[/quote]Moja prababcia jest najlepszą prababcią na świecie :multi: więc nie mogłabym żyć tak jak Ty - widzieć ja tylko 2 razy... :mdleje: [quote name='wiq']niesamowity wiek.. ja chyba nie dozyje 40stki[/quote]Jesli ja dożyję 40-stki :mdleje: to będę szczęsliwa :modla: [quote name='Guffi']Hehe Kiedyś słyszałam o jakiejś Japonce, która ma 125[/quote]:crazyeye: [quote name='g_o_n_i_a'] [SIZE=1]Babunia achh :loveu: [/SIZE] Dzikuska :roll: ... :evil_lol: Moj to chociaz na czterech łapach a nie.. Tereska :evil_lol: Buhah :evil_lol: Ale cien łapy :turn-l:CO TY JEJ DAJESZ? Loda? Figutek muuua :loveu:[/quote]Babunia... :scared: Odezwała się :obrazic: Jak smiesz Huga tak obrażać :x To ta łapa z PALCEM :cool3: Musiał jakis sposób znalesc :diabloti: Loda :eviltong: [quote name='Atena'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5784/obraz134tc0.jpg[/IMG][/URL] Lody:loveu: Mniam! Ale zaraz, Wy tak naprzemian?:hmmmm:[/quote]:diabloti: [quote name='wiq']Atena, a jak inaczej?:evil_lol:[/quote]Hahah trafiłas w 10 :evil_lol: [quote name='Atena']No wiesz, moja babcia sie drze, ze ja w ogóle psa głaskam:evil_lol:, ukrywam, ze na nim se drzemę, ale do etapu wspólnego żarełka jeszcze nie doszłam:evil_lol: .[/quote]Wszystko przed Wami :diabloti:
  21. Hugoś to cudny psiak, musi znaleśc domek - nie ma innej opcji!!
  22. [QUOTE]ale wiek!:-o szacun:lol: p.s. Figa ma Lkę rogza? za mną łazi zacisk w drut kolczasty :shake::lol:[/QUOTE]Hahah Wy już chyba wszystkie wzory macie :eviltong: Poza drutem hmm? :cool3: Musiałabym zwariować by kupić jej jeszcze jakąś obrożę, mamy 4 i nam to wystarczy :evil_lol::evil_lol: [quote name='Guffi']Hehe, moja prababcia ma rocznikowo 101... dalmatyńczyków:evil_lol:[/quote]101... :mdleje:
  23. [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7329/s190607071oo0.jpg[/IMG] :loveu: Nie czytam Was :shake: Nie chce siedziec tu do końca mej egzystencji :eviltong:
×
×
  • Create New...