Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Dziś mało nie umarłam rano na zawał. Patrzcie co dostałam na maila :diabloti::lol: [COLOR=DarkRed][I][COLOR=Black] Jeżeli Twoje dziecko jest gothem, zmień to z pomocą Boga! Poniżej znajduje się lista znaków ostrzegawczych, które wskazują na to, że Twoje dziecko jest zagubioną owca i zeszło ze ścieżki Bożej. Kultura gotycka jest kulturą niejasną i często niebezpieczną, w której to nastolatki często pragną uczestniczyć. Wprowadza ona umysły młodych ludzi w wyimaginowany świat zła, ciemności i przemocy. Proszę, szukaj ich poprzez rozmowę, modlitwę i rodzicielską opiekę, aby wyplenić pokusy Szatana z duszy Twego dziecka, jeżeli pięć lub więcej punktów jej/jego dotyczy: [/COLOR][/I][/COLOR][I]1.Regularnie nosi czarną odzież.[/I] [COLOR=Red][ależ owszem!][/COLOR][COLOR=Red] [/COLOR][I] 2.Ubiera koszulki z nazwą lub wizerunkiem rockowej grupy muzycznej. [/I][COLOR=Red][Nie, LinkinPark to grzeczny POP - dop. FiGa][/COLOR][I] 3.Maluje oczy używając czarnych specyfików, maluje usta lub też paznokcie. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=#ee1a1a]Tak, biorę węgiel, rozdrabniam go i się w nim tarzam ^^[/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR] [I] 4.Nosi dziwną, srebrną biżuterię lub symbole (trzy szóstki, pentagram i inne symbole wyznające Szatana). [COLOR=Red][[/COLOR][/I][COLOR=Red]tak, piszę sobie na czole korektorem (no wiecie, żeby na węglu było widać) "Satan to mój ziąąą" [/COLOR][I][COLOR=Red]][/COLOR] 5.Wykazuje zainteresowanie w tatuażach i piercingach.[COLOR=Red] [[/COLOR][/I][COLOR=#ee1a1a]Mam aż trzy dziurki w bordzie i długopisowe tatuaże SS (takie brokatowe) xD][/COLOR] [I]6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.) [COLOR=Red][[/COLOR][/I][COLOR=#ee1a1a]Marylin jest dobrym wujkiem! Ostatnio uczył mnie, jak odgryza się łby kurczakom!][/COLOR][I] 7.Zadaje się z innymi ludźmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią ekscentrycznie. [COLOR=Red][dogomaniacy:evil_lol:][/COLOR] 8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii, modleniu się, chodzeniu do koscioła lub uprawianiu sportu. [COLOR=Red][[/COLOR][/I][COLOR=Red]On/a sugeruje, że ja jestem gruba?! :angryy: A Biblię czytam... Yyy.. znaczy się obrazki oglądam, bo mam taką ilustrowaną, dla dzieci :eviltong:[/COLOR][I][COLOR=Red]][/COLOR] 9.Wykazuje rosnące zainteresowanie tematami: śmierć, wampiry, magia, vodoo i innymi, które dotyczą szatana. [COLOR=Red][[/COLOR][/I][COLOR=Red]Z wampirami robimy sobie biby, a Śmierć wywija kościstym tyłkiem w rytm muzyki orientalnego zespołu "VooDoo". Szatan wpada czasem popatrzeć ^^ [/COLOR][I][COLOR=Red]][/COLOR] 10.Bierze narkotyki. [COLOR=Red][[/COLOR][/I][COLOR=Red]Och, wciągam Apap nosem[/COLOR][I][COLOR=Red]][/COLOR] 11.Pije alkohol. [/I][COLOR=Red][Ja?? Oliw, o co oni mnie oskarżają?! :crazyeye:][/COLOR][I] 12.Chce popełnić samobójstwo i/lub ma depresję.[COLOR=Red] [[/COLOR][/I][COLOR=Red]Nikt mnie nie koFFa, pies patrzy na mnie od miski, złamałam paznokieć, radio padło i mam depresję, bo kałuża wyschła. Spełniam warunki? [/COLOR][I][COLOR=Red]][/COLOR] 13.Tnie się, przypala lub robi sobie krzywdę w kazdy inny sposób. (To satanistyczny rytuał, który poprzez ból odwraca uwagę od światła Pana naszego i Jego miłości. Poszukuj pomocy u psychologa.) [COLOR=Red][[/COLOR][/I][COLOR=Red]Oczywiście, że nie. Ja podpalam, tnę i robię krzywdę psychologowi ^^ [/COLOR][I][COLOR=Red]][/COLOR] 14.Narzeka na nudę. [/I][COLOR=Red][NUDAAAAAAA :placz:][/COLOR][I] 15.Śpi bardzo długo lub bardzo mało.[/I][COLOR=Red] [[/COLOR][COLOR=Red]Jak jest sobota to spię aż 10 godzin![/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 16.Czesto nie spi w nocy. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]Tak, przecież kiedyś muszę tarzać się w węglu, nie? [/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]Żarówka to zUo! [/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 18.Żąda często prywatności.[/I][COLOR=Red] [[/COLOR][COLOR=Red]Ksss... Dajcie mi prywatności! RZoNdam jej![/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 19.Spędza bardzo dużo czasu samotnie. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]samoootna... jestem samoootna taaak! *śpiewa*][/COLOR][I] 20.Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację.) [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]Auuum... Zjedz Rydza... Aummm... Niech mohery odejdą, mój pseudopanie...[/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]Mamo, naprawdę nie będziemy robić dzikich orgii w piaskownicy![/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 22.Nie szanuje autorytetu nauczycieli, duchownych, zakonnic, starszych itp. [/I][COLOR=#ee1a1a][A jebta się nauczyciele, duchowni, zakonnice, starsi i ci, na których mówią "TEPE"][/COLOR] [I] 23.Żle zachowuje się w szkole. 24.Źle zachowuje się w domu. 25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]na wszystkie trzy: JAssssne!][/COLOR][I] 26.Je żywność gotycką.[/I][COLOR=Red] [[/COLOR][COLOR=Red]Tak robię zupę z cmentarnych kwiatków. Smaczna, wiecie?] [/COLOR] [I]27.Pije krew lub wyraża zainteresowanie w tym kierunku.(Wampiry wierza, że to sposób by dosięgnąć Szatana. Takie zachowanie jest niebezpieczne i trzeba oduczyć tego NATYCHMIAST.) [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]Kcę śifjerzej krfi![/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.) [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]TVN to mój Bóg![/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 29.Gra w gry komputerowe, które sa brutalne. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=#ee1a1a]Gram w warcaby online. To brutalna i krwara gra[/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 30.Nadużywa internetu. [COLOR=Red][[/COLOR][/I][COLOR=Red]Nie, osiemnaście godzin na dobę to nie jest duuużo[/COLOR][I][COLOR=Red]][/COLOR] 31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm muzyki.[/I][COLOR=Red] [[/COLOR][COLOR=Red]*brutalnie otrząsa głową w rytm piosenki P. Hilton*[/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 32.Tańczy poruszając się prowokacyjnie i seksualnie. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]Prowokacyjnie i seksualnie ruszam palcem u nogi...[/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 33.Wykazuje zainteresowanie seksem. [/I][COLOR=#ee1a1a][Jakby to rzekł mój towarzysz Sevuś: SEX[COLOR=Red]![/COLOR][COLOR=Red]] [/COLOR][/COLOR] [I] 34.Onanizuje się. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]Tak, oczywiście, telepatycznie[/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 35.Jest homoseksualny lub/i biseksualny. [/I][COLOR=Red][[/COLOR][COLOR=Red]A nie widać? xD [/COLOR][COLOR=Red]][/COLOR][I] 36.Nosi przypinki, naszywki z wyrażeniami "Jestem gothem", "Jestem martwa" itp.[/I][COLOR=Red] [[/COLOR][COLOR=Red]Mam taką z napisem "Je$TeM ÓmArTyM GoThusiem!!!][/COLOR][I] 37.Twierdzi, że jest gothem. [/I][COLOR=Red][Jestem... Gothem!] [/COLOR] [I] Jeżeli pięć lub więcej punktów odnosi się do Twego dziecka, powinnieneś szybko zainterweniować. Kultura gotycka jest niebezpieczna, a Szatan 'rośnie' dzięki niej. Jeżeli któryś z problemów trwa, zapisz swoje dziecko na terapię psychologiczną. [/I][COLOR=Red]<zakłada czarną pelerynę i biega opętańczo po pokoju> Jestem gothem! Jestem gothem![/COLOR] [COLOR=DarkRed] [/COLOR][COLOR=Red]A poza tym otwieram mroczny warzywniak o nazwie Domowy Cmentarnik. Będę miała czarne ogórki, czarne pomidory, czarne kartofle i czarną marchewkę :evil_lol: I wszystko czarne. [/COLOR][COLOR=Red]Bracia i siostry łączmy się ku chwale szatana :modla: [B]A teraz jade do kuzynki, wróce za kilka dni :bye: [/B] [/COLOR]
  2. Znalazłam tylko Duetka :eviltong: [IMG]http://i18.tinypic.com/4l8x8vp.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/645mdsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/5yhm4g7.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Czarna_Owieczka']:angryy: no wiesz[/quote]Obiecuje poszukac :eviltong:
  4. [quote name='Dobcia']Hey Sylwia;) Piękny Duecikowy nochalek:loveu:[/quote]Hej i dzięki ;) [quote name='Sznaucerka-Balbina']Coś bardzo długo śp;icie:evil_lol::mad:[/quote]Zdarza się:diabloti: [quote name='wiq']witaj Sylwio bez nosa do pieniędzy:evil_lol:[/quote]Phi! Skąd ten pomysł? :evil_lol: [quote name='Cambel']Uhhh Figowa zaniedbujesz galerię :shake: :evil_lol:[/quote]Jeden dzień mnie nie było :mad: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Hej, gdzie jesteście?[/quote]W domu, ale dzis wyjeżdżamy :eviltong: [quote name='Czarna_Owieczka']Helloł ! Ja chcemy fotki :mad:[/quote]Niemam :lol: No może coś tam znejde ;)
  5. [QUOTE][quote name='Czarna_Owieczka']Przyszliśmy się przywitać ! :p[/quote] [quote name='Tina.Sara']Cześć kochane! :multi:[/quote][quote name='emdziolek'][SIZE=7][COLOR=Red]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR][/SIZE][/quote][/QUOTE]Witamy :multi: [quote name='fidelek2']Dzień dobry niedzielnie! Czy oprócz nocnego gadulstwa zdarza Ci się również lunatykować...? :p Świetne zdjęcie Figowej z marchewką :loveu: Nocny Duecik również niczego sobie :loveu: A o mordkę Czabika i Miska można prosić...? ;) Tak dawno ich nie widziałam...Co u nich słychać?[/quote]Raz zeszłam z pietrowego łóżka, stanelam na srodku pokoju po czym weszłam z powrotem. ja tego nie pamiętam, powiedzieli mi to rodzice. Smiali się ze mnie że zeszłam z łóżka, zapomniałam po co i weszłam z powrotem :watpliwy: Czabusia nie widziałam juz ohohohoooo, u miśka byłam wczoraj, ale padało i nie wzięłam aparatu. [quote name='Sznaucerka-Balbina']HEEEJ!!! Mi się zdarzyło lunatykować. Z relacji mojego brata. Że poszłam do łazienki, spóściłam wodę w kiblu i poszłam spać.....:cool3: Kiedyś jak byłam chora to się wydarłam MARTA i odrazu się po tym obudziłam..:cool3:[/quote]Genial :roflt: Mój tata natomiast miał coś takiego że lunatykował nałogowo. Babcia opowiadała mi że zamykała jego pokój na klucz by z pokoju nie uciekł, podobno raz sciągała go z baklonu :lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Sylwia :loveu: To teraz czekamy na jakieś miłe zdjęcia na DZIEŃ DOBRY :)[/quote]E... Nie mam ? :lol: [quote name='Tina.Sara']Coś długo śpicie :evil_lol:[/quote]Wczoraj nie chciało mi się odpisywać, ale byłam na dgm :eviltong:
  6. Piękne widoki ;) Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ;)
  7. Podnosimy Sabo! Napewno jest gdzieś KTOŚ kto da mu dom!
  8. Ja juz spadam sobie ;) Macie Duetka tym razem na dobranoc ;) [IMG]http://i11.tinypic.com/66bqruu.jpg[/IMG] papa ::bye:
  9. [quote name='agaciaaa']nie znam żadnego 11-latka :eviltong: hehe, nie ma to jak wydrzeć ryja w nocy :evil_lol:[/quote]Zazdroszczę Ci :evil_lol::evil_lol: Cudne uczucie :lol: Szczególnie gdy budzisz się i nie wiesz własciwie dlaczego się darłaś :lol:
  10. Ty brutalu :diabloti: Ja juz lecem :bye: I pamiętaj! Nóżki nie dzwonią :evil_lol:
  11. [quote name='agaciaaa']Intymne sprawy 11-latka... ciekawe :evil_lol: Mi sie raz zdarzyło gadać przez sen, no chyba że zostało mi to wmówione :evil_lol: jechaliśmy samochodem w długą trase, ja sobie z tyłu spałam i nagle zerwałam sie i pytam "gdzie ja mam iść?" tato z bratem mówią, że nigdzie, kładź sie spać, a ja na to "ale gdzie ja mam iść?" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:diabloti::diabloti: Ty nie wiesz co 11 latki potrafią, o :diabloti::diabloti: Tzn....., BEZ SKOJARZEŃ! :lol::eviltong: Gadanie przez sen mamy rodzinne, u nas wszyscy tak :cool3: Najlepsze chyba było w niemczech, gdy byłam u mamy. mama mieszka z koleżanką i ja w nocy zaczęłam wrzeszczeć, normalnie otworzyłam ryja i sie darłam, do dziś nie wiem dlaczego :lol: Mam i ta pani się zerwały, włączyły światło, sprawdzały czy mam gorączke... alez mi było głupio :lol::oops::evil_lol::evil_lol:
  12. Zostawmy średniowiecze w spokoju, mamy swój 21 wiek :calus: :evil_lol: Lećcie :cool3:
  13. [quote name='agaciaaa']ja też :shake: pokolenie komputerowe :evil_lol:[/quote]Jak mi mam oowiadała że dla nich rozrywką było pieczenie ziemniaków na ognisku to mnie nosi :diabloti:
  14. [quote name='agaciaaa']Albo gadał przez sen, albo zwyczajnie był zaspany i bredził :eviltong: albo nóżki dzwoniły :evil_lol:[/quote] Gadał przez sen - możliwe, ja równiez jestem bardzo rozmowna kiedy spie, bardziej niż na żywo :evil_lol::evil_lol: Ale odpowiadałby na moje pytania? To tak można? :hmmmm: Ej! To ja lece go popytac o jakies intymniejszze sprawy! :diabloti::diabloti: A możliwe że nóżki :evil_lol: Teraz gdy o tym myslę to płacze ze smiechu :roflt:
  15. [SIZE=6]AGGGGGRRRH!!![/SIZE] PAJĄK! :crazyeye: :scared: P.S. [url]http://img528.imageshack.us/img528/7074/s110807057zh5.jpg[/url] Cudo!
  16. 11 ;) Tak sobie pomyślałam teraz... jak się go pytałam to on może spał? Często mu sie zdarzało gadac przez sen, ale jeszcze nigdy ze mna nie rozmawiał :lol: Tzn on leżał na łóżku odwrócony do ściany i odpowiadał więc nie wiem jak było :lol: Zapytam go o to jutro :lol:
  17. [quote name='agaciaaa']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: powodzenia :diabloti:[/quote]A dziekuję, napewno sie przyda :diabloti: Przed chwilką wymiłam z moim bratem kilka słów, mianiowicie coś takiego: Patryk co to dzwoni? Nóżki. Różki? Jakie różki?! Nóżki, nóżki dzwonią. Patryś, nóżki nie dzwonią. Nie ma czegoś takiego. To jest telefon, czy jak? No przecież mówie, że nóżki!!! I o co chodziło? :roll:
  18. Oczywiście! Bez kompa bym uschnęła, zmarniała... straciłabym sens życia :diabloti:
  19. [quote name='agaciaaa']Spróbuj to sie przekonasz :evil_lol: tylko potem nie płacz :diabloti:[/quote]Wygram! Użyję podstępu: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4314/mikesigfw7.gif[/IMG]
  20. Też chce takie łoże :placz: Tylko niestety gdybym je wstawiła musiałabym wynieśc komputer... co to to nie! :evil_lol:
  21. [quote name='bonita']:grin: Ale się szczerzy do marchewy[/quote]Od ucha do ucha :diabloti:
  22. [quote name='agaciaaa']Spróbujcie zjeść jedną razem :evil_lol: ciekawe kto by wygrał :eviltong: :diabloti:[/quote]Przeciez to jasne jak słoneczko że ja :evil_lol:
  23. Dużo tam u Was beagli ;)
×
×
  • Create New...