[quote name='Helga_psiaki']no co, 3 w nocy to jednak pora na co innego, a nie pisanie esków:evil_lol:
a pokochasz mnie jeszcze??:loveu::loveu:[/quote]Na co innego? Aaaaaa, rozumiem, kim innym zajęta byłaś :roflt:
Zastanowię się :obrazic:
[quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://i15.tinypic.com/4lh0uqb.jpg[/URL]
Ona się maskuje? :evil_lol:
Wiesz co Ci powiem...śliczna ta Twoja kropka :loveu:[/quote]Zawsze tak leży po rolkach :evil_lol: Padnięta, zmarnowana.. :loveu:
Dziękujemy bardzo :B-fly: