Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. 3000 post :multi: Czekamy na fotki czekamy :cool3:
  2. [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010053-2.jpg[/url] Wczoraj gdy to zobaczyłam zaczęłam kwiczeć, dziś jest to samo :roflt:
  3. Aj no pooowiedz :razz:
  4. Ja bym umarła z tesknoty :lol: Nie widziałam Figowej 4 dni i mnie nosiło :mad:
  5. [url]http://img237.imageshack.us/img237/6366/dscn1767lcf7.jpg[/url] Fajneeeeee :loveu:
  6. Jak tu mod wpadnie to w linki pozamienia, podpis tez zarewiruje ;) Wspaniałe te Twoje pociechy :loveu:
  7. Oczywiście że chcemy :multi: CHętnie obejrzymy ;)
  8. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jaki kameleon rozwalony na kafelkach :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Cześc Justa :) Takk jak łaciata lezy na płytkach to trzeba uważac by sie nie potknąć :eviltong:
  9. [quote name='Helga_psiaki']ciekawe co ty robisz o 3 nad ranem:D:D[/quote]Po drugiej byłam jeszcze na dogo, tu dowód :evilbat: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6569487&postcount=1353"]KLIK[/URL] Czytałam sobie opowiadanko na mirriel :cool3::loveu:
  10. Wow świetne fotki ze zlotu :loveu:
  11. [quote name='Helga_psiaki']no co, 3 w nocy to jednak pora na co innego, a nie pisanie esków:evil_lol: a pokochasz mnie jeszcze??:loveu::loveu:[/quote]Na co innego? Aaaaaa, rozumiem, kim innym zajęta byłaś :roflt: Zastanowię się :obrazic: [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://i15.tinypic.com/4lh0uqb.jpg[/URL] Ona się maskuje? :evil_lol: Wiesz co Ci powiem...śliczna ta Twoja kropka :loveu:[/quote]Zawsze tak leży po rolkach :evil_lol: Padnięta, zmarnowana.. :loveu: Dziękujemy bardzo :B-fly:
  12. [quote name='Helga_psiaki']a to też:D:D[/quote]Śpiooooch :evil_lol:
  13. Dalmaty to tez podobno gopie psy :mad: Pseudoznawcom sie nie wierzy po prostu :x
  14. Zmęczony pies = szczęsliwy pies :loveu: Zdrówka życzymy :kciuki:
  15. Witamy sie :cool3: Uwielbiam te jego kłaciaste uszka :loveu:
  16. [quote name='Helga_psiaki'][URL]http://i15.tinypic.com/4lh0uqb.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]A Ty spadaj, już Cie nie kofam :obrazic: :eviltong::eviltong: [quote name='psiulka'][I]Bez łaski :evil_lol: [/I][/quote]:bye: Dodam tylko iż dowiedziałam sie przes chwilką że aparat wróci dziś wieczorem :evil_lol::evil_lol: [quote name='Szarik']Dziękujemy za łaciata! :) Słodki i... łaciaty taki :loveu:[/quote]Nie ma za co ;) Będzie nam bardzo miło ;)
  17. [quote name='Helga_psiaki']zapomniałam:oops::oops::oops:[/quote] Chyba raczej zasnęłam :evil_lol::evil_lol:
  18. Macie łaciata ;) [IMG]http://i15.tinypic.com/4lh0uqb.jpg[/IMG]
  19. [quote name='psiulka'][I]Pff... :shake: To po co tu przylazłaś :mad:[/I][/quote] Ano moge sobie pójść :evil_lol:
  20. [quote name='Szarik']Cześć Figa! Ty tyle u mnie nieraz przesiadujesz, a ja nigdy nie odkopałam Twojego blożka, śliczny ten Twój ciapek :) Pozdrawiamy z również kundelkiem :) Ps. Będziemy wpadać.[/quote]Oooooo Szarikowa :multi: Bardzo nam miło :loveu: I oczywiście zapraszamy częsciej ;) [quote name='psiulka'][I]Zdjęć też? :mad: [/I][/quote]A skąd niby? :niewiem:
  21. [quote name='agaciaaa']cześć :) a ten aparat to kiedy do Ciebie powróci?[/quote]Nie mam pojecia, ale do konca tyg powinien wrócić ;)
×
×
  • Create New...