Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Dzień dobry ;) Ano wiec trzymamy się wersji - Sylwi słoneczko przygrzało główkę. Tylko dlaczego akurat nózki? :hmmmm:
  2. Wspaniałe fotki :loveu: Nie wiem którą mam zacytować :klacz:
  3. Nie napisałaś, a ja czekałam :placz:
  4. [quote name='KARTOFEL'] [I]A Ty to co mądralo :mad: Nie było Cię przez tydzień pff :mad: [/I] [/quote]Ty tez się wakacjowałaś i tez nie było CIe jakis czas :obrazic: Kamilko wszystkiego dobrego :multi: :calus:
  5. Zazdroszczę Wam tego spacerku ;) No w końcu będą jakieś foki :multi:
  6. Dziewczyny a co z Lalusiem? :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62451&page=5[/url] On czeka najdłużej :(
  7. No własnie foto-[B]BLOG[/B] :diabloti: Od czasu do czasu popisac goopoty tez możemy :eviltong: Mi nie muli :niewiem:
  8. [quote name='Marta_Ares']:crazyeye: co Ty nie masz co w nocy robic??:eviltong: :eviltong:[/quote]Musiałam z psami wyjść :eviltong: [quote name='Pianka']Ile tu gadania. A tak mało fot:mad:[/quote]A Wy tylko foty i foty :shake: :eviltong:
  9. [quote name='Cerber'][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/1sparing/lui_cerber.wmv"][COLOR=#006699]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/1sparing/lui_cerber.wmv[/COLOR][/URL] [/quote]Troche jeszcze poćwiczycie i bedziecie niepokonani :multi: :evil_lol: Kala jest cudna ;)
  10. I co kupiłaś? :cool3:
  11. Cudne minki :loveu:
  12. [quote name='psiulka'][I]Cześć Figowa :mad: Ileż to Cię nie było :shake:[/I] [I]Teraz dawaj zdjęcia na przeprosiny :mad: Może Ci wybaczę xP[/I][/quote]Nie mam aparatu :mad: [quote name='Czarna_Owieczka']Jak byłaś na dogo :eviltong: :[/quote]:siara: A jakoś tak wyszło :siara: [quote name='wiq']śpisz? :cool3:[/quote] Od 5:30 nie :diabloti:
  13. [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć figowa! :multi: Ależ się stęskniłam za waszymi kropkami :loveu: I tu ochrzan... Ty leniu czemu nie dałaś znaku życia :mad: Pozdrawiamy! :calus:[/quote]Cześć Blakowa :cool3: A jak miałam ten znak zycia dac? :mad: :niewiem: [quote name='Cambel']A nu :cool: ;) [URL]http://i17.tinypic.com/53zzedf.jpg[/URL] Ale fajno, masz Dueta na przechowaniu :loveu: Daj trochę :evil_lol: Sztywny Wiśniok ?! :roflt: Piersze słysze :evil_lol:[/quote] Na jakim etapie jestescie? :cool3: Dziś dostałam przez niego zje*e :shake: Chętnie Ci go oddam :diabloti: Ojj wierzę że nie pierwsze :eviltong::eviltong:
  14. No to ja tez już spadam :bye: O 3 oczekuje smsa :diabloti: Papa :sleeping:
  15. [quote name='Nerul']A tam sztywniara- poprostu jestes cichsza od innych i juz- taka juz jestes i za to cie lubimy :cool1:[/quote] :roflt: Kto lubi ten lubi ;)
  16. [quote name='bonita']Figa śpi i misiu również :grin: [URL]http://i18.tinypic.com/4y68uc7.jpg[/URL] branoc :)[/quote]A Bry i branoc :cool3: [quote name='Nerul']Nie żałujesz? :mad: A czegóż to? Niechcialas sie ze mną spodkac? O ty zmoro jedna :diabloti:[/quote] Nic nie straciłyście :-P Z reszta podobno jestem sztywniara :-P i przyznaję Wam racje ;)
  17. Piekna jest :loveu:
  18. A nie masz na to zadnego wpływu? :roll: Ja zrobiłabym wszystko by dowiedzieć sie co psu dolega i starałabym sie mu pomóc, tym bardziej że piszesz iż łapa go boli, pies wręcz się przewraca... nie rozumiem Twojej postawy. Ja jeżdżę 20km do weta, z każdą błachostką. I jeżdżę autobusem, za weta płace sama bo rodziców to tyle obchodzi co nic... Ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć, skoro nie rusza Cię to że Twój pies cierpi, spokojnie możesz patrzeć na to jak się wywraca to się nie wtrącam.. :roll:
  19. Piekne mordki :loveu:
  20. Genialne :evil_lol:
  21. [url]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/sierpien%20wrzesien%202007/wyspa%20panas/p1030400.jpg[/url] Uwielbiam takie fotki :loveu:
  22. [url]http://images23.fotosik.pl/63/a730117c9d568e9a.jpg[/url] Fiu fiu jaka slicznotka :cool3:
×
×
  • Create New...