-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='Sznaucerka-Balbina']I jest!!:multi: Tylko ciemny:placz: [URL]http://video.tinypic.com/player.php?v=4r0b6gp[/URL][/quote]Wow WoW i jeszcze raz [B]WOW[/B]!! Balbinko wymiatasz :loveu: Cześc Oliwio :cool3: Tęskniłaś? :razz:
-
Świetne fotki ;) Wymiziać prosze cudną sunię :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
:: FiGa :: replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Witamy po przerwie :multi: Piekne fotki, ten usmiech jest powalający :loveu: Udanej zabawy na zlocie :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Nooo wreszcie Ty wredoto!!! W ramach zadośćuczynienia dawaj mnóóóstwo fotek!!! i to już :mad:[/quote] Eeeee..... :lol::lol: -
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
:: FiGa :: replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Jaaaa :loveu: Piekne zdjęcia ptaków :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']No a jakby inaczej ? Często mi się zdarza napić się trochę Pysia albo Kubusia ...:evil_lol: Hmm a tak na serio to zawsze mamie podpijam piwa :evil_lol: Tak mam :eviltong:[/quote] Pysio! Boże! Pysioholiczka! :eviltong: Witaj w klubie kochana :calus: Uwielbiam Pysia, zielonego :loveu: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Figa już go nie kochasz? Dla Kamili mam Michała[/quote]Ajj tam... nie kocham zaraz... ale mam swojego SS :oops: [quote name='emdziolek']Witajcie cioteczki:loveu: :-( Jestem załamana [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229[/URL] roześlijcie gdzie mozecie!:placz: plisssssss[/quote]Gromadze pieniązki i wyslę kilka groszy na bide :( Załamałam sie gdy to zobaczyłam :( [quote name='Alynkaaa'][COLOR=Red]czeeesc:D ale ten Duduś fajny...:D lubie takie pieski jak sa biale i tylko oczka i nosek maja czarne:loveu::loveu::loveu: a tak pozatym to co slychac ??? [/COLOR][/quote]Żyjemy sobie, do przodu :D:D:D [quote name='Rybka_39']Przyszłam posiedziec:evil_lol: Stawiam kawusie dla Was xD:cool3:[/quote]Oooooooooo bardzo dziekuje :P A ja poczestuje Cię czekoladą :evil_lol: [IMG]http://www.magiczne.pl/style_emoticons/default/czekolada.gif[/IMG] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Figa nas olewa:placz::placz:[/quote]Lepiej bym tego nie ujęła :roflt: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Sylwia! :loveu: Ja się tu przyszłam przywitać wtorkowo, a Ciebie dalej nie ma :mad:[/quote] No jestem przecież :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No dobra już dobra :watpliwy: Postanowiłam sie odezwać :-P Na dogo byłam już w niedziele w nocy ale nie chciało mi się tu zaglądać.... [wiem i ja też Was kocham :eviltong:] Byłam sobie z Zakopanym, niestety bez łaciatej bo była też rodzinka mojej kuzynki i jej sąsiedzi a ich córunia "boi sie psów'' :roll: No nic, musiałam pocierpiec kilka dni bez nakrapianej a Wiolczanowa bez Dueta... Jesli ja narzekałam na brak kropek to nie wiem jak nazwac to co działo się z moją kuzynką - Ej Sylwia, zadzwonmy do babci i zapytajmy co u nich, proszę.. - Dzwoniłysmy dwie godziny temu! - Ale ja tesknie za tym przygłupem! :mdleje: A teraz ja sobie wróciłam do domu, a ona tam jeszcze została :evil_lol: I wydzwania do nie 10 razy dziennie :scared: Dziś rano wyłączyłam tel i gdy dzwoniła przed chwilką powiedziałam że mi się rozładował... no co :eviltong: Duecik zostanie u nas do końca tego tygodnia, na nude narzekac nie mogę :loveu: -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
:: FiGa :: replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Cencika trzeba koniecznie wykastrować, bo to zainteresowanie nim pewnej osoby jest niepokojące :mad: -
A do mnie w końcu doszła ta nagroda za głosowanie - dwie bandanki :cool3: Upchnę je na bazarku :evil_lol:
-
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
:: FiGa :: replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
Nowe zdjęcia :loveu: Fredzioku powalasz mnie :loveu: Wow wow i tylko czekać aż ta ilość nagród i pucharów sie powiększy :razz: Czego Wam szczerze życze :loveu: Gdzies w grudniu mają byc chyba nastepne zawody? :hmmmm: Tym razem się naprawdę postaram i zobacze jak rozwalacie konkurencję :mad: -
[B]Martynko[/B] ukradłam fotke Bafisi i Veny i wkleiłam na kropkowym, mam nadzieje że to nie problem ;)
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
:: FiGa :: replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Fredzio Fredzio, ja nadal nie moge sie nadziwić że Ty takie szczęscie kochany masz :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ani Figi, ani Czaba ani Kibica nie będzie - jestem u kuzynki krowy :x -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czeeeeść :) chce fotki Dueta! :loveu:[/QUOTE]Proszę bardzo ;) [IMG]http://i15.tinypic.com/677xcn7.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/4pnrt55.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/67hknk7.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/6apj974.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4vhftpu.jpg[/IMG] Spadam :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']:roflt: x14 Padam Ten punkt się z Tobą zgadza:diabloti: Kilka dni?? Masz przywieźć setki zdjęć Dueta:evil_lol::evil_lol: Jeśli do tej kuzynki jedziesz[/QUOTE]Ze mna? Przeciez ja... :oops: Ja nie! :mad: Setki to moze nie, ale kilka juz zrobilam :p [quote name='Helga_psiaki']fotki musowo przywieś[/QUOTE]Jeszcze dzis postaram sie cs wstawic :eviltong: [quote name='Pianka'][URL]http://i9.tinypic.com/5yhm4g7.jpg[/URL] jaki języczek:loveu:[/QUOTE]Bry Moniko :multi: [quote name='BBeta']Kilka dni ?? :placz: Żartujesz sobie chyba... :mad:[/QUOTE] Nareszcie odetchne sobie od tego wszystkiego :loveu: :loveu: Amen. :loveu: [quote name='agaciaaa']o matko, ten mail mnie rozwalił totalnie... umarłam. :mdleje: [I]"28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.)"[/I] a to to już w ogóle.. :evil_lol: wystarczy 5 punktów? to ja chyba nie znam nikogo, kto NIE JEST gothem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ps. Duecik cudny!!![/QUOTE]Ja rowniez takiej osoby nie znam :evil_lol: Wiesz ja podejrzewam że mój proboszcz jest gothem, nie bez powodu nazywaja go batmanem :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Słodki Duoś :loveu: :loveu: [URL]http://i9.tinypic.com/5yhm4g7.jpg[/URL] Pozdrawiamy[/QUOTE]Dzieki ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry :cool3: Skorzystalam z okazji ze kuzynka sie kapie :diabloti: i wpadlam na dogo zobaczyc co u dalmasia z Rudy Śląskiej, no ale ze zadnych wieści nie ma to postanowilam zajrzec tu :lol: [quote name='Tina.Sara']:roflt: Padłam... BUAHAHAHAHHA :roflt: Ej ej ej! a to, że oglądam Pottera albo mam manie na punkcie Królowej Potępionych też sie zalicza? :evil_lol:[/QUOTE]Hahah nie masz pojecia jak sie ubawlam czytając tego maila :evil_lol: Jestes gothem! :crazyeye: Zakładasz ze mna warzywniak? :cool3: [quote name='Cambel']Sylwia.... :roflt: Wiesz, że wszystkie punkty do mnie pasują ? :crazyeye: :lol:[/QUOTE]Ten z alkoholem równeż? :eviltong: Co ja widze, nie tylko ja tu jestem nałogwiec. Oliwko mysle ze mozna ja poznac z Heńkiem :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Duecik śliczny :D mail super :evil_lol:[/QUOTE]Dziekujemy :multi: