Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Helga_psiaki']a to ja 15 tys smsów jeszcze.... wysle Ci eska o 3 w nocy....:D:D[/quote]Będę czekać :diabloti:
  2. Brat powiedział że żadnych nóżek nie pamięta [ale to po tym jak tarzał się ze smiechu po podłodze :roll:], wiec albo słoneczko mi przygrzało główkę, albo mój brat to Chłopiec-Który-Majaczy :eviltong: Wszyscy "branoc branoc' to ja nie będe gorsza:evil_lol: Branoc :bye:
  3. [quote name='agaciaaa']Jak dobrze przed snem zobaczyć taki widok :loveu: Dobranoc :bye:[/quote]Branoc Agaciu :bye: :calus:
  4. bry bry :cool3:
  5. Jak to kto? ZIELONY!
  6. [quote name='Nerul']Cudownie Figa śpi i Duo też (no prawie) :loveu: ! Sylwus bylas na Rzeszowskiej wystawie czy niestety nie? :([/quote]Nie byłam i nie żałuję ;)
  7. Figa śpi [IMG]http://i18.tinypic.com/4y68uc7.jpg[/IMG] I Duoś (prawie)spi ;) [IMG]http://i16.tinypic.com/4zw3t5u.jpg[/IMG]
  8. [quote name='agaciaaa']zrób śpiącą fotke :loveu:[/quote]Sie robi :lol: [quote name='Nerul']Figul :loveu: ! Kurde dawno u was niebylam bo dawno was niebylo- a co to nowy domownik? Kurde Sylwia psia rodzina ci sie co chwile powieksza :D[/quote] Powiększyła się ale tylko na kilka dni niestety. Choć nie ukrywam że chętnie bym sobie tego kretyna w domu zatrzymała na dłużej :loveu:
  9. Scurki :loveu: Szkoda że nie mieszkam bliżej :shake: Klatka stoi juz ponad pół roku pusta :(
  10. Ponad 10 stron gadulstwa którego nie chciało mi sie czytac i ani jednej fotki :mad:
  11. [quote name='Cerber']no i jesteśmy :D mamy dobrą nowinę... byliśmy dziś na zawodach no i były 2 przebiegi, był jumping składający się z hopków, tuneli i rękawu, oraz było agility, które składało się ze stref, czyli palisady, kładki, hopków i tuneli... w agility cerberek zajął bodajże 3 miejsce, bo mieliśmy problemy ze strefami, ale u nas to norma... i tak dobrze mu poszło :) no a w jumpungu cerberek był niezwyciężony... miał najlepszy czas bo na 14 przeszkód tylko 20 s. no i żadnego, dosłoenie żadnego błędu no i mamy 1 miejsce :) jestem dumna z mojego niunka, naprawdę :)[/quote] Serdecznie gratulujemy~!! :multi: Cerbuś jesteś niesamowity :loveu: W końcu mogłam obejrzeć filimki, jesteście świetni :klacz:
  12. Miłego wakacjowania ;)
  13. [url]http://images28.fotosik.pl/49/fc750f4e48cf04fc.jpg[/url] Mordunio kochana nie można chorować! Wszystko będzie dobrze :calus:
  14. Czemu umierasz ze smiechu? :cool3: :evil_lol:
  15. [quote name='agaciaaa']cudne uśmiechnięte pysie :loveu: wymiziaj ode mnie![/quote]Lepiej nie będe ich teraz dotykać :lol: Śpią, a obudzenie sie któregoś grozi kolejna burza w moim pokoju :lol: [quote name='Helga_psiaki']jeden język w prawo, drugi w lewo:evil_lol:[/quote] Jakaś równowaga musi byc! :evil_lol:
  16. Ojjj powala powala :loveu: I nawet dzwoniące nózki przy niej wysiadają :loveu:
  17. Gratulujemy ;) Piekne fotki :loveu:
  18. [quote name='Helga_psiaki']no baa:wink: a to wszystko dzięki nim: 0X[/quote]Alez on się brzydko wyraża! :crazyeye:
  19. DLATEGÓŻ!!! [url]http://img139.imageshack.us/img139/205/spia013ro9.jpg[/url] :loveu: Rozpłynęłam się :loveu:`
  20. [quote name='Helga_psiaki']FIga w heyah !!! mam do Ciebie sms za 3 grosze:D i 200 darmowych minut, które to nie mam gdzie wykorzystać:D:D[/quote]A ja mam jeszcze 6 tys smsów w pakiecie, wal smiało :diabloti: Ale nie gwaranruje że odpisze od razu, pokłóciłam się z komą :evil_lol: Nie mam jej cały czas przy sobie :-P
  21. Ale bedzie wwyżerka :cool3:
  22. Ludzie sa niemożliwi :shake: A pseudohodowle mnie dobijają :(
×
×
  • Create New...