[quote name='Cerber']no i jesteśmy :D mamy dobrą nowinę... byliśmy dziś na zawodach no i były 2 przebiegi, był jumping składający się z hopków, tuneli i rękawu, oraz było agility, które składało się ze stref, czyli palisady, kładki, hopków i tuneli... w agility cerberek zajął bodajże 3 miejsce, bo mieliśmy problemy ze strefami, ale u nas to norma... i tak dobrze mu poszło :) no a w jumpungu cerberek był niezwyciężony... miał najlepszy czas bo na 14 przeszkód tylko 20 s. no i żadnego, dosłoenie żadnego błędu no i mamy 1 miejsce :) jestem dumna z mojego niunka, naprawdę :)[/quote]
Serdecznie gratulujemy~!! :multi: Cerbuś jesteś niesamowity :loveu:
W końcu mogłam obejrzeć filimki, jesteście świetni :klacz: