Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Sznaucerków również jest całkiem dużo w potrzebie, choćby mój kochany Hugoś [`] :( Suczke lepiej wysterylizować to nie tylko Fidlaś nie bedzie myslał o ekhm ani nie będzie problemu na spacerach z innymi psami ;)
  2. [url]http://images30.fotosik.pl/50/5a70241f07786f36.jpg[/url] Ło Komka pokazuje kto tu rządzi :razz:
  3. [url]http://img382.imageshack.us/img382/3356/p7230156vm3.jpg[/url] Uwielbiam gdy ona to robi :loveu: Niestety wszędzie w mojej okolicy też są takie bajora ze smierdzącą wodą, ale na szczęscie łaciata jest taka że chocby miała z pragnienia paść na pysk to wody się z rzeki nie napije :modla: Dobrze że nic się Roxy nie stało ;) :calus:
  4. Gratulujemy :klacz:
  5. [quote name='wiq']ja takoż!:multi: głowa do góry:cool3:[/quote]Dzieki ;) [quote name='emdziolek']Witam kochaną cioteczkę Figę i jej rozbrykaną cudaśną brygadę:evil_lol: Łaciata jest pięęęękna:loveu: O Rudej już nie wspomnę:iloveyou: Cała brygada cudaśna:loveu::loveu: Bedziemy z Vegulcem wpadać:-) BuzioLe:evil_lol:[/quote]Dziekujemy ciotxce za odwiedziny :multi: I oczywiśc bardzo nam miło że będzieci nas odwiedzać :multi: [quote name='fidelek2']Mam to samo z Waszą galeryjką...zresztą nawet jakbym chciała sie wciąć to i tak nie jestem w temacie, mimo że staram sie nadrabiać jakos nie potrafię wbić sie w tłum :oops: Czytam, oglądam i podziwiam ;)[/quote]W naszych progach zawsze jesteś mile widziana Kasiu :loveu:
  6. Te kłapciaste uszka:loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/51/55ae7551eca3b28d.jpg[/url]
  7. [url]http://images30.fotosik.pl/55/e287d600c701bff1.jpg[/url] Cudne usmiechy :loveu:
  8. [quote name='Czarna_Owieczka']Zmuszam Cię :lmaa: :-x :eviltong:[/quote]Phi i myslisz że zrobiłaś tym na mnie wrażenie? :eviltong: [quote name='bonita']Cześć Figule :)Przyszłąm powiedzieć dobry wieczór :cool3:[/quote]Bry wieczór fafluniowe :cool3:
  9. WitajKAsiu :loveu: Ciesze się razem z Wami na drugiego psiaka :loveu: Ojj nie masz pojęcia jak bardzo chciałabym mieć jeszcze jednego psiego kompana :loveu: Ajj i widzisz jednak Fidlaś będzie miał kolegę :cool3: A własnie, ustaliliście juz płeć? Piesek czy suczka? :) I chyba z metryką tym razem? ;) [url]http://img409.imageshack.us/img409/2318/tnimg1588hp2.jpg[/url] Czy pancia nie nauczyła Fidelka że w stanie nietrzeźwym za kierownice sie nie wsiada? :mad: [url]http://img402.imageshack.us/img402/2564/tnimg1544fs3.jpg[/url] Moi chłopcy :loveu: [url]http://img516.imageshack.us/img516/8373/tnimg1592xi1.jpg[/url] Cudny nosek :loveu: [url]http://img522.imageshack.us/img522/4319/tnimg1594xi1.jpg[/url] Sympatyczna mordka :loveu:
  10. Czekamy na zdjecia :multi: A jak Wam się podobało? Bo że Kiara miała niebo już wiemy :evil_lol:
  11. Znalazł wspaniały domek ;)
  12. [quote name='Atena']Idź!:mad:Nawet mi tak nie żartuj!:shake: Aparat w łapska i zdjęcia robić!:evil_lol: Ps:No, w końcu mi dgm dobrze działa.[/quote]Aparat? Nie wiem gdzie jest :lol: Poza tym, nie chce mi się robić zdjęc, o :eviltong: Humor mam zje***y :( [quote name='Czarna_Owieczka']Ale możesz się "na posiadać" :eviltong:[/quote]Zmuś mnie :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']To zrób!!! Aparat posiadasz przecież. [CENTER] [/CENTER] A ja mam taką prośbe, jak masz jakieś szczeniorkowe fotki Figi, to błagam wstaw :loveu:[/quote]Figunia zamieszkała u nas gdy juz miała 8 miesięcy :shake: Zdjęc z TEGO okresu nie mam niesety :-(
  13. Dzięki Paula :) 1 kropek, cudnie :shake:
  14. Dzien dobry ;) I znowu trafiłam prosto na świetne fotki :loveu:
  15. Beda jakies dalmatynczyki? Strona mi się nie otwiera i sama nie moge sprawdzić :shake:
  16. [URL]http://img180.imageshack.us/img180/8283/p7170028de7.jpg[/URL] :mdleje: Umarłam :loveu:
  17. U mnie jest wszysko wporządku :hmmmm: Spróbuj kliknąć na to A/A w prawym rogu ;) [URL]http://img413.imageshack.us/img413/1730/p7230131oj5.jpg[/URL] Świetne :klacz:
  18. Obwieszczam wszem i wobec że zdjęc żadnych nie posiadam :lol:
  19. [quote name='Dobcia']Heloł;) Śpiąca Figusia ma taką niewinna minkę ahhh:lol:[/quote]Nie daj się zwieść! :lol: Ona tylko udaje :evil_lol:
  20. Zawsze jeszcze możesz skorzystać z [url]www.tinypic.com[/url] :cool3:
  21. Łoooł :loveu: [url]http://img461.imageshack.us/img461/784/p7170027sg2.jpg[/url] To jest bosskie :loveu:
  22. Fajn ta fotka z jabłkiem :loveu: Prosimy o wiecej ;)
  23. Dzień dobry :cool3: Jakiego meila? Czyżby ktoś smiał nazwać Cie burakiem w meilu? :evil_lol:
×
×
  • Create New...