Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Avaloth'] kupiłam w końcu obiektywik nowy, stałkę canonowską, 50mm, f/1.8 :loveu: [/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu: Zazdraszczam :placz: :placz: [quote name='Avaloth']albo rozwiązuję sudoku xd[/QUOTE] Kocham sudokuu :cool3::multi: [url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS4QQwDsJNI/AAAAAAAALQA/g4rWRFa5PQE/s720/IMG_9853.JPG[/url] On jest CUDOWNY!!! Moze zrobisz mu pare ogloszen i ktos go szybko wypatrzy? Bo niestety im starszy jest ten psiak tym mniejsze ma szanse na dom :-(
  2. [quote name='nicnasile']Fakultety? U nas w durnej szkole nie ma czegoś takiego, jak fakultety... Dodatkowo niektórym nauczycielom to nawet nie chce się matury próbnej zrobić, a to jest ich obowiązek... Zamiast tego jedna nauczycielka doradziła nam...zdawanie podstawy, żeby jej statystyk z rozszerzenia nie zaniżyć, żałosne...[/QUOTE]:mdleje: Gdzie Ty do szkoly chodzisz? :lol: Fakt faktem - za fakultety nauczycielom nie jest placone, co wg mnie jest glupota... :shake:
  3. Wera - Wam to ie przeszkadza rozumiem? :diabloti: Offco, byl czekoladowy :loveu: A kiedys marzyly mi sie takie kaloszki w dalmacie cetki :loveu:
  4. Ok, wyprowadzmy wszystkie psy na tory, po co usypiac, niech zostana humanitarnie rozplaszczone przez pociag. Czy zycze mu smierci? Co innego jest pisac zaraz po obejrzeniu filmu, co innego po czasie, jak juz emocje opadna. To co napisalam jest przesadzone, ale na pewno chcialabym by poniosl konsekwencje tego co zrobil. A zapewne, JESLI go dopadna, skonczy sie na grzywnie. TO ZA MALO. Facet bedzie mogl dalej humanitarnie pozbywac sie zwierzakow. Jesli chcial zrobic cos sobie, mogl psa oddac komus. Na filmie wyraznie widac ze to stary, pokraczny psiak... jak dla mnie to facet pozbywa sie problemu.
  5. [quote name='kamilka91']Ja też chcę taki tort! :loveu: Co do filmiku z torów - nie skomentuję... :-([/QUOTE]Bylam przekonana ze to bedzie cos zwiazanego z FCB, ale jednak sasiadka uznala ze wieksza psiara ze mnie :evil_lol: .... :( [SIZE="6"][B][COLOR="#4b0082"]A co do obiecanych zdjec - deszcz pada :p[/COLOR][/B][/SIZE]
  6. [url]http://img687.imageshack.us/img687/108/dsc0747v.jpg[/url] I jak tu tego nie kochac :loveu: Sopelek :loveu:
  7. Podkresle, bo niedoczytalas ;) [quote name=':: FiGa ::'][B][COLOR="#0000ff"]Bede bez serca, ale napisze to...[/COLOR][/B] SZKODA ZE ZDĄŻYŁ! ZERO tolerancji.[/QUOTE] [B]Arwilla[/B], spojrz prosze na zachowanie, ruchy tego... :angryy: Widac wyraznie ze tylko pies mial zostac popieszczony przez pociag :angryy: Mamy go nie porownywac z innymi? Tak dlugo, jak beda ginac bezbronne zwierzaki, nie wazne w jaki sposob, bede zyczyc tym skur:angryy: tego samego :angryy: Uwazasz zakonczenie zycia tego psiaka za humanitarne? :shake:
  8. Toooo gdzie te zdjecia? :razz:
  9. [quote name='Kaja10014']Kapitalny tort :) Polska to ogólnie takie zadupie, tyle samo dostają ludzie za zabójstwa ile za kradzieże, masakra. Powinni podwyższyć kary.[/QUOTE]C'nie? :loveu: A na setki osob postawionych przed sadem za znecanie sie nad psami np jedynie kilkanascie laduje w wiezieniu... i wychodza po 3 miesiacach... :( [quote name='DominikaAnna']Pewnie, że NARESZCIE :PP Tort cudowny :loveu:[/QUOTE]Tak to moze w innych galeryjkach, ale nie tu :evil_lol: :loveu: Dzieki :)
  10. Wlosy z glowy rwie nad glupota i znieczulica ludzka....
  11. Bede bez serca, ale napisze to... SZKODA ZE ZDĄŻYŁ! ZERO tolerancji.
  12. Jeden normalny wyrok w tym morzu niesprawiedliwości i okrucieństwa wobec zwierzaków :klacz:
  13. [url]http://vivapulawy.blogspot.com/2011/01/specjalnie-zostawi-psa-na-torach-sam.html[/url] To sie wkur**** teraz... :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  14. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Tortu juz nie ma :diabloti:
  15. Moja somsiadka, bulgarka, nie pracuje, nudzi jej sie w domu to sobie takie hobby wymyslila :lol: Podobno malowala to w szkole :diabloti: Wiec sobie malpa po prostu zajecie znalazla by sie nie nudzic na lekcji :diabloti:
  16. Marcelek :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4YvxJWOiI/AAAAAAAAAIY/lYsCT88GoyM/DSC_0420.JPG[/IMG] I to co z tortu zostalo :D (a pod zwlokami karteczka urodzinowa wakonana przez moja mlodsza siore :loveu: z herbem FC Barcelony :loveu:) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4Yw5K5eDI/AAAAAAAAAIc/dEuUJGzsDNY/DSC_0436.JPG[/IMG]
  17. Paczcie jakie mialam torcicho :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4YrofOPnI/AAAAAAAAAH4/4y_s9PzBUl8/DSC_0344.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4YsV7MAtI/AAAAAAAAAIA/KV2ty_6NE8U/DSC_0349.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4Ys2UqyvI/AAAAAAAAAIE/VNOnyfOsmYY/DSC_0352.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4YtdLkhnI/AAAAAAAAAII/FP1ncMTo_Is/3na%20dogo.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4Yu6oR97I/AAAAAAAAAIQ/_RtVBhAyogY/na%20dogo.jpg[/IMG] Alez ja wygladam :D Cala noc nie spalam... wrocilam do domu zje*ana wieczorem i od razu domowa impreza... :D Zdjecia robione dzis ;)
  18. [url]http://img510.imageshack.us/img510/9808/img0026bh.jpg[/url] Rozwalaja mniei te psiaki :loveu:
  19. Stara obrozka (*) :( :evil_lol: Pochwalcie sie nowa :multi:
  20. To musicie sie pogodzic z tym ze pogoda niefajna :shake: U nas tez ostatnio nie rozpieszcza... :watpliwy:
  21. [quote name='Czarna_Owieczka']to w takim razie rób duuużo zdjęć :razz: a ja jutro 10 godzin w szkole :p[/QUOTE]Jesli pogoda dopisze to bedzie naprawde duuuuzo ;) A jesli nie to pocieszycie sie jakimis gniotami :evilbat: 10h... uuu... Pamietam te czasy liceum :loveu: 8h normalnych lekcji plus 2h fakultetow i trening... :evil_lol: [quote name='nicnasile']No troche ;P A teraz czekam na foty :cool3::cool3: PS. wzieli moje foty na str oficjalną Sofy :multi:[/QUOTE]Jeszcze dzis cos dla was mam :multi: Woooooow gratkiii :loveu: :multi: :klacz: [quote name='DominikaAnna']No nareszcie będą zdjęcia :D czekamy :D[/QUOTE] NARESZCIE??? :crazyeye: To ze w ogole jakies fotki dodalam i to w TAKIEJ ilosci to ostatnimi czasy EWENEMENT tej galerii :evil_lol: A ze daje TAK SZYBKO po dodaniu ostatnich to juz CUD nad cudy :evil_lol: Z reszta... kto do nas zaglada troche dluzej ten wie :evil_lol:
  22. Zwroc uwage ze to nie wina tych psiakow. Ja zostalam dotkliwie pogryziona przez jedna dalmatynke podczas transportu, a mimo to nadal jest to moja najukochansza rasa :loveu:
  23. Ja nie wyobrazam sobie teraz domu bez 2 duzych psow ;) A ONeczka to..... kocham je :loveu:
  24. [quote name='mychaaaaa']Dobra dobra! "Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy" :eviltong:[/QUOTE] Kiedy rabek ciagnie sie 2m za nia to nie dziwne ze przeszkadza :roflt:
×
×
  • Create New...