-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Co wy tego cpania sie tak czepiliscie :roflt: -
No pewnie ;) Pokazuj ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
On by dla nich na uszach stanal gdybym mu kazala :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']ooo pieroooogi :loveu: jadłam dzisiaj z jagodami i śmietaną z cukrem :sabber: fuuuj fuuuj, nie lubię niemieckiego miałam go trochę w gimnazjum i stwierdzam stanowczo, że to nie dla mnie :ekmm: obecnie mam francuski który mnie bardzo satysfakcjonuje :p[/QUOTE] Mniaaaam, nasze byly z kapusta i grzybkami :loveu::sabber: Ja tez go nie lubie, uczylam sie hiszpanskiego :diabloti: -
[url]http://img510.imageshack.us/img510/6895/06012011012.jpg[/url] Jak ladnie zaczepia do zabawy :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2']Hahaha czy ja podołam?[/QUOTE] :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: Okaze sie :evil_lol: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='justyska2']heh a białe się zlewają z tłem ;) [URL]http://img696.imageshack.us/img696/7210/img0196rx.jpg[/URL] ale się słodziak uśmiecha :)[/QUOTE] Ale jest o niebo latwiej :lol: Przynajmniej im oczy widac, jakies miesnie czy cos... a tu czarna plama i nic :niewiem: [url]http://img838.imageshack.us/img838/6594/img0207mp.jpg[/url] Laaaa :loveu: On chyba to uwielbia? :lol: -
Witamy sie ;) Widze ze dopiero zaczynacie a juz wszystko sie kreci pelna para :cool3: Piekny ten Aronek :loveu: AAAAAAAAAAAA!!!! I koszatniczkiiiii :loveu: :loveu: :loveu: Mialam dwie koszki kiedys :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2']Witamy :D genialne foty!!! i prosze mnie zapisać do fanklubu Marcela :D Pozy i kudłata mordka mnie powaliły na kolana.[/QUOTE] Witamy nowa osobke :multi: Dostac sie do fanklubu marcelastego nie jest tak latwo... Potrzebne sa proby krwi i takie tam :evil_lol: Bardzo mi milo :loveu: I zapraszam czesciej :loveu: [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1373.snc4/164545_186575341368614_100000484477503_634692_1227420_n.jpg[/IMG] Czy musze pisac ze uwielbiam pierogi? :loveu: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Ciezko focic czarne psy na sniegu :evil_lol: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[url]http://img696.imageshack.us/img696/7210/img0196rx.jpg[/url] Jaka mordzia kochana :loveu: Moj marcelek tez wszystkie psy kocha :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figowa warczy, wierzga i czasami wdaje dzwieki pomiedzy szczekiem a uzalaniem sie nad soba hahaha :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figowa dodatkowo jeszcze w nocy oczami przewraca wiec jest jeszcze ciekawiej :evil_lol: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img145.imageshack.us/img145/6647/dsc0478l.jpg[/url] Szkoda, ze nie trafilas dobrze, bo to zdjecie powala :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Wybacz, nie mogę się powstrzymać :D [url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSTPDshs2zI/AAAAAAAAAEE/rJLcuYJXMMg/DSC_0182.JPG[/url] - Ale urocza Figowa :loveu: Lula z półprzymkniętymi oczami? :loveu:[/QUOTE] ale to jest wlasnie urok FB :loveu: Zdjecia i memlanie, memlanie, memlanie... :loveu: Tak, musi wiedziec co sie dzieje :evil_lol: -
[quote name='Luzia']Nie wiem czy on się nada, bo strasznie chudziutki jest, a wybredny... Że ho ho. Upaść go nie da rady :shake:[/QUOTE] Myslisz ze im roznice wielka zrobi to czyupasiony czy nie jak od miesiaca nic w pyskach nie mialy? :hmmmm:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Nowy sprzęt :multi: I fotki już udowne :loveu: No to teraz dopiero będziemy się zachwycać :cool3: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE]Hej to niesprawiedliwe! To moje slowa!!! :evil_lol: Jednak u mnie ta metamorfoza nie bedzie AZ tak znaczna :lol: [quote name='Luzia']No wiem, wiem. Już mnie tak nie chwal bo w narcyzm popadnę i co będzie :diabloti: Już nie mogę się doczekać :lol: Wygoń precz :diabloti: W końcu to galeria a nie kościół :cool1: Ciekawe co przyćpała :razz: [url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSTPDshs2zI/AAAAAAAAAEE/rJLcuYJXMMg/DSC_0182.JPG[/url][/QUOTE] Tyyy? Ty juz i tak Naryzem jestes, przeciez Cie znam :evil_lol: Ciekawe co powiemy jak bedzie juz PO :diabloti: A sioooooooooo! Myslisz ze podzialalo? :lol: :niewiem: Myslisz ze moglaby dostac gdzies jakies ziolko? :crazyeye: :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
LUI, nie bedziemy smiecic w innych galeriach :evil_lol: [quote name='Luzia']Dajesz maleńka :lol:[/QUOTE] To chodz na gole klaty :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']ja nie lubię siatki, z wszystkich piłkowych sportów uwielbiam kosza :grins: Porucznik Figa :razz: ja zawsze wiedziałam że z Ciebie zapalona sportowczyni i aktywny ludź jest :diabloti: planujesz w Niemczech jakąś szkołe wojskową ? ;) śpiąca kropka :loveu: i te półprzymknięte oczy hihihi[/QUOTE]A ja nie lubie kosza :evil_lol: Na razie uczeszczam na kursy zwiazane z jezykiem, kultura... fuuuuj :evil_lol: Nad studiami sie nie zastanawiam :lol: Musi miec caly czas oko na wszystko, nawet podczas snu :evil_lol: [quote name='Anusia&Saba']2 godziny dziennie WF'u? :-o No to fajnie miałaś, ja mam 5 godzin francuskiego tygodniowo :placz: [url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSTPJf4wD7I/AAAAAAAAAEs/CZp4dTW1P5U/DSC_0228.JPG[/url] latające kropki!! :loveu:[/QUOTE]Ja mialam tak duzo hiszpanskiego na studiach i bylam w niebie :loveu: [quote name='nicnasile']Haha, ja też franca, ale 7h w tygodniu :cool1: ale na szczęście już kończę moją edukację :diabloti: w klasie "0" miałam 18h w tygodniu :placz: a matury z franca nie zdaje, to najlepsze :-P[/QUOTE]18h.... :mdleje: [quote name='Kaja10014']Zdjęcia super! A te w ruchu powalają :cool3: Chyba zaczynasz doceniać swojego kita, hmm? :lol:[/QUOTE]Nie, to on zaczyna lubic mnie :evil_lol: -
[quote name='Luzia']Nie no coś Ty ja grzeczna dziewczynka jestem, byłam i będę :evilbat: To bierz go :D ale skórkę musisz zrobić sobie sama :lol:[/QUOTE] Wymarzona corunia :loveu: Biore, w koncu swoim cos do zarcia rzuce :evilbat:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Na dobranoc Figusiowa ;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSTPDshs2zI/AAAAAAAAAEE/rJLcuYJXMMg/DSC_0182.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Luzia']Przecież wiem :loveu: :evil_lol: Ja też mogę na oktoberfest? :oops: O jesiooo aleście gaduły normalnie brnę i brnę i dobrnąć do końca nie mogę :mad:[/QUOTE] No, Ciebie sie nie da niekochac :loveu: Slodkie to takie i przytulasne, grzeczne ze szook :loveu: Ty wiesz ze mozesz i pytac nie musisz, ale to zaraz po tej naszej goracej nocy i % :evil_lol: Jestem tego samego zdania :shake: Przylaza i tylko miela ozorami :shake: :lol: [quote name='Luzia']Co mu się w łapę stało znowu ? :diabloti: [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSTPIUfC30I/AAAAAAAAAEk/VpLPUUPLLQA/DSC_0220.JPG[/url] Kopniak z półobrotu + salto. Zawsze wiedziałam, że Marcel jest wyjątkowy :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSTPKAtzhVI/AAAAAAAAAEw/vP1on0y9U3Y/DSC_0230.JPG[/url] E tam przesadzasz, jam głupia jak but- mój Pamir też głupi jak but; i co? Przynajmniej tworzymy parę butów :diabloti:[/QUOTE] Nic mu sie w nia nie stalo ;) Taka jest i juz ;) Hahahaha jestescie zajebista para butow :evil_lol: [quote name='nicnasile']No to już wszystko wiem. Wojsko? Nie dla mnie :-P jestem typem leniwca, tam to by mnie może czegoś nauczyli w sumie... :mad: :razz: A co do psa jeszcze, no to nie sztuką jest go kupić/wziąć tylko później utrzymać, wychować i to mnie przeraża. Ale myślę, że niedługo dojrzeję do tego, taką mam nadzieję! :multi:[/QUOTE]Ja tez teraz sie potwornie rozleniwilam heeee :evil_lol: Oj to bedziemy kciukac :cool3::cool3: -
:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Dobra jest :evil_lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_7123.jpg[/url] Jak on mnie rozwala :loveu: Poznalam tutaj dziewczyne ktora ma 2 pudle..... co za glupie babsko to szok :lol: Te psy nie maja zycia... nie moga biegac... bo sie popbrudza :roll: