-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgDwjC1FI/AAAAAAAAARQ/hMYCmoT0veQ/DSC_1042.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgGkazVyI/AAAAAAAAARg/-F5a__31pfI/DSC_1053.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgHPH_gMI/AAAAAAAAARk/1NnGvzztNKo/DSC_1056.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgH43uwzI/AAAAAAAAARw/KcLVQyDYDxQ/DSC_1063.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgJDvSVuI/AAAAAAAAAR4/jJ5_13Mvl0w/DSC_1066.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Hahahaha bardzo :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgAjKYngI/AAAAAAAAAQ0/Lh5NfR0KD7E/DSC_1004.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgBD-AT8I/AAAAAAAAAQ4/YpsekpXKbwg/DSC_1006.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgCCVEJTI/AAAAAAAAARE/EWcXAXIr1h4/DSC_1018.JPG[/IMG] Tu ostrosc na oczach :lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgCu6VD5I/AAAAAAAAARI/_869w6vnD8Y/DSC_1020.JPG[/IMG] Nie jestem w stanie stwierdzic co ona w tym momencie robila :lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgDEfAqsI/AAAAAAAAARM/CVKqgwPOa6A/DSC_1035.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf8I_UXLI/AAAAAAAAAQU/5CG1_Zeh4TY/DSC_0942.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf9erGdrI/AAAAAAAAAQc/NjSLX8lKKb4/DSC_0947.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf_EECE3I/AAAAAAAAAQo/OykLd-Ac9G8/DSC_0958.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf_nPgZUI/AAAAAAAAAQs/Xth6I117hRM/DSC_0978.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgAF46k0I/AAAAAAAAAQw/Mm_l_a4rNfw/DSC_0999.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf5MpwT0I/AAAAAAAAAQA/BhTBXSS0Ssw/DSC_0926.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf6enah4I/AAAAAAAAAQI/7BJQLD7_zZE/DSC_0930.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf7GDylhI/AAAAAAAAAQM/uu-j2gtukpE/DSC_0938.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf7oSTJ6I/AAAAAAAAAQQ/LT2o_lJOKwI/DSC_0939.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf8vPw-UI/AAAAAAAAAQY/R2zsaoRwusE/DSC_0944.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A cole i popcorn tez chcesz? :evil_lol: Hmmm ok... postaram sie :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf0BODP7I/AAAAAAAAAPk/DgqBMQlkz0M/DSC_0875.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf0toO-RI/AAAAAAAAAPo/12oq0bjThuU/DSC_0878.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf1Ck1tdI/AAAAAAAAAPs/RQdx2fN555A/DSC_0894.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf1wQwlaI/AAAAAAAAAPw/_5omKjKIZL0/DSC_0896.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMf4GD8vdI/AAAAAAAAAP4/b34MMrJ642Q/DSC_0905.JPG[/IMG] -
:mad::mad::mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfw-bzDXI/AAAAAAAAAPQ/pINhpo-PHyA/DSC_0845.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfxuWrN6I/AAAAAAAAAPU/GB-YlZc2xJ0/DSC_0849.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfx_I13MI/AAAAAAAAAPY/2V7TGRjNvy0/DSC_0852.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfyeROHjI/AAAAAAAAAPc/HdOszPWlkEw/DSC_0855.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfy36n9wI/AAAAAAAAAPg/_me_RlppzsI/DSC_0870.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Figa, ten Groszek jest świetny :( Tylko ja naprawdę obawiam się, że on by w głowę u mnie dostał, godziny sam w domu :( albo sąsiedzi by dostali :diabloti: mam za ścianą jednego goldena, co nie nauczyli go zostawać samego, a teraz zostawiają, biedak szczeka i szczeka :shake: Figa, od razu lepiej fotaski wychodzą jak nie ma śniegu, co? Ale u nas to błoto, syf.. :roll:[/QUOTE]Moje psy siedza po 8h same nie raz :diabloti: Myslisz ze powinnam oddac bom zUa wUascicielka? :evil_lol: Psiaka mozna wszystkiego nauczyc ;) Nie :mad: Gorzej :mad: :evil_lol: Ale mam kilka fotek z ktorych jestem zadowolona :sweetCyb: [quote name='justyska2'][URL]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfvo5iPoI/AAAAAAAAAPI/MBnnUqQ6Kpg/DSC_0843.JPG[/URL] ale fajnie :) ehhh ja chce już kolejny weekend ;) a najlepiej ferie :D ciekawe jaka pogoda nas czeka w lutym[/QUOTE]U nas zapowiadali nawrot zimy :diabloti: :grins: I BARDZO SIE Z TEGO POWODU CIESZE :loveu: [quote name='Luzia']Nudzi... Czuję się odrzucona :( To ja sobie już pójdę żeby nie przeszkadzać :bigcry:[/QUOTE] W koncu bedzie spokoj :evil_lol: (generalnie to w mojej wypowiedzi chodzilo o to ze MY sie wszystkim znudzilismy, nie odwrotnie :evil_lol:) [quote name='Kaja10014']Ja też chcę słoneczko :( Ostrość rewelacyjna, szacun.[/QUOTE]Nie wykupilyscie pogodowego :evil_lol: A z ta ostroscia to roznie jest :lol: Lubie czasem poostrzyc sobie na trawe za psem np :evil_lol: -
[quote name='Avaloth'] ja ją znam !(przez dogo tylko ale zawsze coś xd) ale nie wiem czy się do tego przyznawać .. xdd[/QUOTE] Lepiej nie :evil_lol: [quote name='Bewarka']Jeszcze troche i Figa będzie popularna! :D[/QUOTE] Lepiej nie :roflt: Bo mnie zamkna... :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Avaloth']nie wierzę :crazyeye::crazyeye: ze dwa dni mnie nie było a ani Figowa ani Luiza nic nie napisały :-o w ciężkim szoku jestem. dobrze się czujecie dziewczęta ?:diabloti:[/QUOTE]Wszystko sie z czasem nudzi :diabloti: [quote name='kamilka91']No to zdjęcia poproszę :eviltong:[/QUOTE]:grins: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfvOx29FI/AAAAAAAAAPA/6FxVKhJwOxs/DSC_0839.JPG[/IMG] [quote name='Czarna_Owieczka']masz zdjęcia? :razz: ja nadal nadzieją spoglądam w niebo :wink:[/QUOTE]:grins: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfvo5iPoI/AAAAAAAAAPI/MBnnUqQ6Kpg/DSC_0843.JPG[/IMG] [quote name='kamilka91']Ja też, Owieczko... U mnie wprawdzie nie pada, ale 'zachmurz' wielki jest... I błoćko, bagienka i jeziorka wszędzie... :roll: Ale już niedługo... Niedługo wiosna! :multi: Sylwio. Daawaaaj zdjęcia, teraz już się nie wykręcisz![/QUOTE]U nas dzis bylo niebo blekitne :loveu: :grins: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMfwbNUtrI/AAAAAAAAAPM/WXzyGkwPwm8/DSC_0844.JPG[/IMG] [quote name='Czarna_Owieczka']dlatego kaloszki dobra rzecz...polecam ! :razz: ja liczę na to, że w marcu będzie już wczesna wiosna - ciepło, sucho i słonecznie! :loveu:[/QUOTE]Kaloszki super sprawa, szczegolnie na blotniste spacery z psiakami :loveu: [quote name='kamilka91']Ja moje wszystkie kalosze do schroniska wywożę, bo tam mi się przydają bardziej - zwykłe buty mi przemakają. No i pieski gryzą, więc wszystkie dziurawe... :roll: Ja liczę na to, że wiosna będzie... jeszcze w styczniu :evil_lol: Nienawidzę zimy![/QUOTE]Ojj jak ja tesknie za tymi psiorami wiszacymi mi na adidasach :( Chcialabym schronisko tu gdzies miec :( (mam, ale nie takie jak w PL) Kocham zime :loveu: -
[quote name='nicnasile']Mówisz? To chyba Mice na drugi raz portrecik z Chuckiem Bassem przyniosę, żeby mogla sobie taki malutki do obróżki przyczepić. Myślisz, że już mnie pokocha ? :razz:[/QUOTE] :loveu: Gdyby Chuck mial psa.... :diabloti: Myslisz ze ona w czlowiekach sie toffa? :evil_lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czessssc :loveu: Dzis w koncu mielismy SLONECZKO :loveu: :sweetCyb: [quote name='nicnasile']Ciebie chyba poje... przepraszam. Bardzo fajne zdjęcia! Tam masz taaaaaaaaaaki piękny bookeh na niektórych, że szok! Idź się lecz! :-p ZAKOCHAŁAM SIĘ CHYBA :loveu: Niestety, nie jestem w stanie zapewnić mu dobrej opieki, ale dawaj link do wątku to sobie poczytam i popłaczę, ehh :([/QUOTE]Mozliwe :diabloti: Taaa... zebym to ja jeszcze wiedziala skad sie to wzielo to byloby calkiem fajnie :lol: Nie placz :calus: Na forum pieski swiat pisze dziewczyna ktora oglasza same beagielki i: [url]http://www.pieskiswiat[/url]. fora .pl/psy-w-potrzebie,22/do-adopcji-sliczny-beagle-wroclaw,6323.html (usun spacje ;)) [quote name='Kaja10014'][url]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7MFsG3II/AAAAAAAAAL8/8npPEJB00s0/DSC_0610.JPG[/url] ale oni do siebie pasują :loveu: [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7OY_fQgI/AAAAAAAAAMQ/ZTRu34TYVPg/s576/DSC_0637.JPG[/url] Figa myśli: ,,Boże, a ten się znowu podlizuje" :evil_lol: Nie no, ta się zabrała od razu do poważnej obróbki! Mi 5 minut zajęło wrzucenie zdjęcia do PSa :evil_lol:[/QUOTE]Jaka powazna obrobka.....? Ja nawet PSa nie mam :evil_lol: [quote name='Luzia']A tam od razu komplikować, ubarwiać moja droga ubarwiać :evil_lol: To jest odpowiednie słowo :lol: To bezczelne pyfanie na mnie zignoruję :obrazic:[/QUOTE]Hahahaha ok :evil_lol: Pf :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Dzień Dobry Figulaski ! ! ! :sweetCyb:[/QUOTE]:calus: [quote name='DominikaAnna']To mi się chyba najbardziej podoba :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7ddcCqjI/AAAAAAAAAOQ/st-Y8nDjWv4/DSC_0774.JPG[/url] cudne kropy :D[/QUOTE]:loveu: [quote name='Czarna_Owieczka']Figowce, gdzie się podziewacie?! co tu tak cicho :o[/QUOTE]Yyyyy... :scared: -
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_7380.jpg[/url] To zdjecie jest IDEALNE :loveu: :modla:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img214.imageshack.us/img214/4290/dsc0905z.jpg[/url] Czy tam za Sopelkiem w tle to smieci? :shake: Jak mnie to wkurza w Polsce.... O i nawet nosek jest :loveu: -
[url]http://i1037.photobucket.com/albums/a459/AniaSaba/510.png?t=1295125639[/url] Laaaaaa... umarlam :loveu:
-
[quote name='nicnasile']Dokładnie, skoro Ty nie możesz, to Mika chociaż pogada. Moze przez neta będzie bardziej otwarta, bo ja dla niej nic nigdy nie mam, to mnie nie polubiła.. :([/QUOTE] Bo to prawdziwa dalmatynka jest - byle komu sie nie da :diabloti: U dalmatow na wzgledy trzeba zasluzyc :diabloti:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img64.imageshack.us/img64/5236/diana009.jpg[/url] Ojjj :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Anja2201']Ja bardzo przepraszam , ale sama mam za dużo psiego nieszczęścia na głowie żeby pomóc , liczyłam ,że tu się ktoś znajdzie .[/QUOTE] Poczekaj, ja podziekowalam Ci za to ze info dalas, bo dzieki temu mozemy mu pomoc, przeciez nie jestes winna tego co sie temu psu dzieje.. przepraszam za nieporozumienie :lol:
-
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
:: FiGa :: replied to blacky.'s topic in TV & radio
Ja ostatnio bedac w Boleslawcu malo nie potracilam psa. Maly wysliznal sie wlascicielowi z obrozy. Na szczescie jechalam wolno i w odpowiedniej chwili nacisnelam hamulec. Nic sie nie stalo, pies sie wystraszyl, ale wrocil do wlasciciela. Ruszylam spokojnie dalej, a chwilke pozniej zobaczylam w lusterku ze koles oklada psa smycza! Tym razem jechalam troche szybciej, wiec podczas hamowania pospadaly mi zwloki z siedzen (z imprezy wracalismy :evil_lol:), wsteczny, zatrzymalam sie kolo kolesia i wypadlam z auta. Wyjechalam do kretyna ze skurw***ami i innymi rownie milymi komplementami, powiedzialam ze jak nie odda mi psa to zadzwonie na policje :angryy: Oddal, psiak mieszka u rodzinki mojego bylego :loveu: (:loveu: - odnosnie rodzinki - nie bylego :lol:) Co do znizania sie do poziomu tego...... W nas budza sie te emocje [B]pod wplywem tego co widzimy[/B]. Mysle ze ten pies nie zagryzl mu 5min wczesniej rodziny i nie targaly tym kolesiem takie emocje jak nami.... -
Laaaa sa fotkiii :multi::multi: I to jak duzo :) [url]http://images35.fotosik.pl/368/df751d5337a8965fmed.jpg[/url] Hahaha :evil_lol: [url]http://images38.fotosik.pl/526/00944cac16f79303med.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Ale ma bombowe legowisko!