Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7T52-PLI/AAAAAAAAANA/1s2tZGPbXQ0/DSC_0683.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7UB7FhQI/AAAAAAAAANE/miNe3uDpqe8/DSC_0687.JPG[/IMG] UWAGA! Nie narzekam na te fotke :evil_lol: :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7VP0Y6DI/AAAAAAAAANM/kxj9R0QqFFw/DSC_0692.JPG[/IMG] :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7VWcoE6I/AAAAAAAAANQ/4oxlQyaDXJI/DSC_0695.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7V13O-qI/AAAAAAAAANU/v0tFQHVjg6w/DSC_0704.JPG[/IMG]
  2. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7RHEgcEI/AAAAAAAAAMo/kSt233mzttE/s576/DSC_0661.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7QYTGkJI/AAAAAAAAAMg/8uThDA53ph8/DSC_0656.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7Ql2np_I/AAAAAAAAAMk/UP4Ll1QTBx4/DSC_0659.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7RmK0gBI/AAAAAAAAAMs/WKp7kQu7aYU/DSC_0667.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7SiZQYNI/AAAAAAAAAM0/Ab1fkBcd_7I/DSC_0671.JPG[/IMG]
  3. Mowcie co chcecie. Kolejne gnioty... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7LLEXj2I/AAAAAAAAAL0/k7zOPKr2EpA/DSC_0597.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7MFsG3II/AAAAAAAAAL8/8npPEJB00s0/DSC_0610.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7Njf4JiI/AAAAAAAAAMM/9d14eDMixLo/DSC_0619.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7OY_fQgI/AAAAAAAAAMQ/ZTRu34TYVPg/s576/DSC_0637.JPG[/IMG] To mi sie akurat podoba - wyglada jakby sie opieral :lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7PZ7c8CI/AAAAAAAAAMc/N8SBQarwL08/DSC_0655.JPG[/IMG]
  4. Tez chce nieruszającego sie psa :mad:
  5. To obudz Mike niech posiedzi z nami :evil_lol:
  6. :: FiGa ::

    Diana :)

    Ed :loveu: :evil_lol:
  7. [quote name='Arwilla']Hmmm... a jeśli będę prowadzić samochód i wyskoczy mi na ulicę dziecko... skręcę gwałtownie, żeby uniknąć zabicia dziecka i zabiję psa idącego chodnikiem, to rozumiem, że też nazwiesz mnie zwyrodnialcem? :roll: Bo nieważne co i jak, ważne, że pies zginął?[/QUOTE] Porownanie nie na miejscu. Ten koles nie zabil psa bo ratowal dziecko... Nie zabil go przez przypadek - WIEDZIAL co robi.
  8. [quote name='NightQueen']:siara: [URL]http://img6.imageshack.us/img6/5994/96790343.jpg[/URL] :diabloti:[/QUOTE]No wlasnie :placz: :placz: :wallbash: [quote name='BBeta']Chyba troche przesadzasz, zdjęcia są ok ;)[/QUOTE] Patrz nizej :evil_lol: [quote name='NightQueen']BBeta widzę że nie tylko mi taki kit wciskasz? :diabloti: (bez obrazy Figa ;))[/QUOTE] Jakiej obrazy - wiem co potrafi Beata :diabloti: [quote name='Czarna_Owieczka']mnie się tam zdjęcia podobają, a Ty jak zwykle marudzisz :x[/QUOTE] Bo to nie tooo :placz:
  9. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7DDKrmhI/AAAAAAAAAK4/S-fEdfYUJnU/DSC_0561.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7EznT76I/AAAAAAAAALE/poNBqRYltUQ/DSC_0565.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7GY6jR6I/AAAAAAAAALQ/c9cr5hXGfdM/DSC_0572.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7GyyKQvI/AAAAAAAAALU/NFJpnQZ5nf0/DSC_0573.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7HJ2vOuI/AAAAAAAAALY/cU7xKHurdis/DSC_0580.JPG[/IMG]
  10. Ok to moze pojdziemy od poczatku.... Tak jak robilam fotki... Ale az mi sie nie chce ich tu wklejac, wszystkie do dooopy sa :angryy::angryy::angryy: [B]MUSZE SIE NAUCZYC OBRABIAC ZDJECIA :shake: :-( :placz: [/B] Tu gdyby dodac cienie dookola to byloby calkiem znosnie... ja niestety tego nie potrafie... :wallbash: Poprawilam to tak jak potrafie najlepiej..... :roll: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB6_nbpwHI/AAAAAAAAAKc/trEvfFiU5Cw/DSC_0549.JPG[/IMG] A reszta to po prostu gnioty...... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7AN8j6DI/AAAAAAAAAKg/fMgiNYfWVK0/DSC_0555.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7AnX8cmI/AAAAAAAAAKk/nPTa5lkCZa4/DSC_0556.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7Bvl6XOI/AAAAAAAAAKw/rX2i4-PuObQ/s576/DSC_0558.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTB7CmRxBxI/AAAAAAAAAK0/epF8MMX7KPA/s576/DSC_0560.JPG[/IMG] Te zdjecia sa takie..... Bez wyrazu... :shake: I ich jakosc jest jakas doooooopna :angryy:
  11. [quote name='NightQueen']oj nie wiedziałam że ślepota wśród młodych ludzi się kręci :diabloti: sprawdź raz jeszcze, na pewno go nie ma w twoich progach :evil_lol: A do mnie nie wpadaj bo tam nudno jest :diabloti:[/QUOTE] Siedzi tu obok i smieje sie z tego co piszesz :diabloti: To rozkrecimy te imprezkeeeee :evil_lol:
  12. No i wydalam na siebie wyrok :placz: Przeciez ja po obejrzeniu tych cudeniek nie wsadze nic juz do swojej galerii :placz: Widze ze malenstwo operacje mialo :calus: Pamietam ten zamglony wzrok i chwiejny krok FIgowej po sterylce :lol: Niech sie nozka i rzepka szybko i prawidlowo kuruja :calus: Nie bede nawet cytowac fotek ktore mi sie podobaja, bo nie zmiescilyby sie w poscie :D
  13. [quote name='NightQueen']A ja mam dziś dzień z Chuckiem :siara::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Niemozliwe, przeciez jest u mnie :diabloti: [B]NightQueen[/B], jak tylko sie zbiore to przejrze co tam u was wymodzilyscie :evil_lol:
  14. Ona taka dostojna jest :)
  15. [quote name='nicnasile']Figa! Właśnie się obudziłam i jestem gotowa do pomocy, tzn co prawda zaraz wychodzę, ale jak wrócę mogę pomóc! Za ciemne wychodzą, czy co? Pomogę Ci, ja mam już 32 tysiące zdjęć zrobionych moim d90 to cośtam wiem, ale wciąż nie za wiele niestety :([/QUOTE] 32tys :crazyeye: Zaraz pokaze fotki to zobaczysz... :placz:
  16. [B]nicnasile[/B] ratuj! :placz: Probowalam sie bawic ustawieniami i... z reszta zobaczycie... Ha! Sliczny :loveu: :evil_lol: Moje wygladaly podobnie :lol: Ale Ty swojego masz szanse jeszcze odratowac, z moimi niestety nie bylo tak pieknie :lol:
  17. [B] Teczowa,[/B] jedyna osobą, która powinna się opanować jesteś tu Ty. mrs.ka poniosła konsekwencje i to nie tylko za swoje wybory, stanęła na wysokości zadania i [COLOR="#ff0000"][B]plucie jadem przez Ciebie nijak w tej sprawie nie pomoże [/B][/COLOR]- lepiej spożytkuj ten czas robiąc ogłoszenia bezdomnym psiakom. Ja osobiście tez od siebie coś dorzucę, proszę o namiary konta razem z danymi SWIFT na pw.
  18. Jestesmy :multi: 2h biegalismy i rzucalismy patyczka, a aparat lezal bezczynnie na lawce - sloneczko nie zaszczycilo nas swoja obecnoscia :placz: Jakies tam fotki mamy, ale to naprawde dooopa jest :( Nie umiem zdjec robic, BUNT!!!!!!!!!!! [quote name='nicnasile']Dziękuję, ja z siebie też. :evil_lol:[/QUOTE]:evil_lol: :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']mi to nie przeszkadza, ja cierpliwa jestem, poza tym znam więcej pikantnych szczegółów, ha! :evil_lol: a tak w ogóle, 4 sezon uważam za bardzo udany :cool3:[/QUOTE]A przed nami to wszystkkkko i... [B]nie musimy czekac na nowe odcinki[/B] :evil_lol: [quote name='przeszlus']dodaj nie i będzie moje zdanie :dibaloti:[/QUOTE]A ogladales? :razz:
  19. Ulubione, sa dalmaty i dogi niemieckie ;) ONki i maliny mnie zachwycaja :loveu: Ale nic ponadto ;) Zazdroszcze Ci :oops: Ja nie potrafie jeszcze wyciagnac tak dobrych efektow w domu :oops: Kochany Sopelek :loveu:
  20. W porownaniu do tego co bylo kiedys - zdjecia raz na miesiac - teraz jest u nas przefotkowanie :evil_lol: Bo staram sie cos wrzucac CODZIENNIE :diabloti: I NIEKTORZY powinni brac z tego przyklad :diabloti: Oj zgrywam sie :lol: Dasz fotki jak Cie wena najdzie na zrobienie, zmniejszanie i wklejanie ich tu... bo na foceniu sie niestety nie konczy :diabloti: Zmniejszanie i wklejanie na dogo niestety do najmniej przyjemnych u mnie nalezy - wole focic :D
  21. [quote name='Kaja10014']No Martini przecież, mało kaputna jesteś :evil_lol::diabloti: A ja Housa oglądam regularnie od 5 serii, powtórki z bodajże 2 lecą na TVN. Wracam sobie wczoraj szybko z psem, żeby zdążyć na Housa a tu lipa, Castle leci :mad::mad:[/QUOTE] A u mnie kaktusik :hmmmm: :diabloti: House'a NIC nie przebije :loveu: A ja czekam do 17 stycznia na nowy odcinek!!! :multi: Idziemy z psiakami na SPACER :diabloti: Co jakis czas zaglada sloneczko, moze nam sie poszczesci :diabloti:
  22. [quote name='NightQueen']Taaa Czysta kre to szmira jakich mało, ale normalnie w świecie się wciągnęłam :evil_lol::eviltong: Już sie mnie nie pozbędziesz tak szybko, ja jestem jak tasiemiec :diabloti: Medium mówisz? zawsze wiedziałam że jestem inna niż wszyscy :eviltong::diabloti: nie masz się z czego cieszyć, bo teraz musisz czekać a my nie :diabloti:[/QUOTE]Ja obejrzalam kilka pierwszych odcinkow bo czytalam ksiazke ;) W serialu glowna bohaterka to taka slodka idiotka - a w ksiazce baba z jajami, w serialu wampir jest zalosny i bleeee :lol: Nie dalam rady ogladac dalej :evil_lol: Robisz to na wlasna odpowiedzialnosc :evil_lol: Noo zadko kto porownuje siebie do tasiemca :lol: :evil_lol: Przybuj piatke ightQueen :evil_lol: [quote name='DominikaAnna']Akurat. Zapamiętam to sobie :evil_lol: Kaktusy fajne, ale ja wolę inne kwiatki :P[/QUOTE]Nie musisz - jak bedziesz tu wchodzic to te foto-gnioty same Ci beda o tym przypominaly :evil_lol: Takie auto-przypomnienie, jestem genialna :evil_lol: Tez bym wolala gdyby nie umieraly mi (*) :D
  23. [quote name='nicnasile']No i widzicie, znów wstałam w czasie trwania 2 lekcji, haha :diabloti: No nic, pójdę na 3! :lol:[/QUOTE] Brawo :evil_lol: Jestem z Ciebie dumna, doprawdy :evil_lol:
  24. [quote name='Czarna_Owieczka']Ja już dawno obejrzałam wszystkie sezony i jadę na bieżąco...no i teraz czekam do 24 stycznia :lol:[/QUOTE] A ja mam caluuutki sezon 3 przed soba :diabloti:
×
×
  • Create New...