-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobranoc :bye: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4YqO19R1I/AAAAAAAAAHw/Hs8jv2J75do/DSC_0329.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS4YqvMuwhI/AAAAAAAAAH0/5-8WVLnaeQk/DSC_0335.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='NightQueen']Ja zrobię to samo, bo aktualnie jestem bez plotkary, czekam na 27.01 na odcinek Pamiętniki Wampirów :diabloti: a jeszcze bezterminowo oczekuje kolejnego sezonu Czystej krwi :placz::placz: U mnie wszystko musi nabrać mocy prawnej :diabloti: zanim się zabiorę do napisania to się czaję długoo długooo :evil_lol: Skąd wiedziała, no nie wiem :diabloti: 7 zmysł czy coś? :evil_lol: gdzie oglądasz serial? na jakiej stronie? :cool3:[/QUOTE]Hahaha Pamietniki tez ogladam! Ale Czysta krew to masakra jest - gra aktorska na poziomie w11 :diabloti: Moc... MOC PRAWNA? Uciekaj mi stad!!!! :evil_lol: Tu sie takie tematy nawijaja czasami ze glowa mala :evil_lol: Meduim :D [url]http://iitv.info/plotkara/[/url] ;) [quote name='nicnasile']Skąd to znam, haha! Plotkarę potrafiłam ze 4,5 odcinków dziennie, normalnie po lekcjach 1 za drugim do 3 w nocy, ale przystopowałam, po maturze znów będą maratony. OGLĄDANIE- SPANIE-OGLĄDANIE ha![/QUOTE] Laaaaaa :loveu: U mnie wplatane byly jeszcze spacery z psami (podczas ktorych rozmyslalam o tym co sie dzialo lub tez co sie bedzie dzialo dalej :D) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='NightQueen']Już od jakiegoś czasu czaiłam się u ciebie w galerii,ale teraz postanowiłam się ujawnić :evil_lol: Zgaduję że dla Chuck Bass'a ?:diabloti::loveu::loveu: dla mnie on tez jest najbarwniejszą postacią (no i Blair :loveu:) BTW. Nie wiesz gdzie mogę dostać odcinki 3 sezonu? najlepiej z lektorem :cool3: bo mam tylko 2 pierwsze i tyle :placz:[/QUOTE]Tu nie ma sie co czaic tylko trzeba z grubej rury, inaczej sie nie przebijesz :D SKad wiedzialas! :crazyeye: :evil_lol: Ja dopiero zaczynam trzeci sezon ogladac. I ogladam na necie ;) [quote name='nicnasile']:diabloti::diabloti: Aż chyba sobie odpalę jakiś odcinek 3 serii. A ja lubię jeszcze Dorotę [url]http://www.youtube.com/watch?v=y3RJ7UesJ-s[/url][/QUOTE]:loveu: [quote name='Kaja10014']Przecież kaktus nie odgrywa roli pierwszoplanowej, to po co na niego zwracać uwagę ( mistrzem drugiego planu tez nie jest :shake: :evil_lol:[/QUOTE]To CO w takim razie jest na pierwszym planie? :diabloti: [quote name='nicnasile']A możesz też online oglądać, ale to lipa jest, bo limit minutowy jest, jak sie ma neostrade, to można zmieniać IP, jak nie to lipa, trzeba czekać. Lepiej ... :D[/QUOTE] A ja sobie resetuje router :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiecie co? Ja sie chyba uspokoje i dam sobie jakis limit. Np 1 odcinek na 2 dni :lol: Bo popelnie ten blad ktory popelnilam z Dr Housem - obejrze wszystko na raz a pozniej bede usychac bo nie bedzie nowego odcinka przez miesiac :placz: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Macie malinke w schronie? :crazyeye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Kaja10014']Czepiasz się, bo nie dostrzegłam kaktusa, co? :diabloti:[/QUOTE] Jesli dostrzeglas to czemu nic na ten temat nie napisalas? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='NightQueen']czy ja dobrze widzę? fanka plotkary? :cool3::loveu: Witam się po raz pierwszy ;) fajna parka z tych twoich klusek :loveu:[/QUOTE]Witamy w nakrapianej galerii :multi: Plotkare ogladam, owszem, ale glownie dla jednej postaci :evil_lol: I dziekujemy za mile slowa ;) -
[quote name='Avaloth']Też się kiedyś dorobisz, ja od kupna aparatu do pierwszego obiektywu czekałam ponad rok, od tamtego do teraz pół roku. ja też, ale tylko te z jedną gwiazdką, czasem dwoma, bo za wysoki poziom mnie demotywuje:diabloti: Jeśli się dowiem ile on ma i ogólnie cokolwiek więcej poza tym że się boi to postaram się coś sklecić. W niedzielę pewnie będę to może coś się uda.[/QUOTE]Ojj oby... Teraz chcialabym jakis tele moze, pozniej cos do makro i staleczke :loveu: Ale zobaczymy w jakiej kolejnosci to wszystko poleci :lol: Ja juz lece po calosci, te z jedna gwiazdka sa za latwe i nudne :lol:
-
[url]http://img823.imageshack.us/img823/1153/20110101233.jpg[/url] :loveu: Pamietam jak przychodzili do mnie znajomi z psiakami - czesto siedzielismy i po prostu patrzylismy na te wyglupy :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2']Prawda, Martini jest pyyyyycha :D a ja lubie kwiatki i cale parapety mam zastawione, a że u mnie dobre światło na okno pada, to tak mi wyrosły, że mam już ciemno w pokoju bo mi całe okno zasłoniły :( Musze je jakoś przerzedzić chyba :([/QUOTE] Jedyny alko jaki pije :evil_lol: No, jeszcze ew wina :loveu: Moi rodzice tez tak kochaja roznego rodzaju krzaki :diabloti: W Polsce mielismy prawdziwa dzungle w salonie, a tu z poczatku byla zaloba bo ukochane krzaki musialy zostac :diabloti: [quote name='kamilka91']Ejże, jak możesz! Pytałam go o zdanie, podobało mu się, więc został Mietkiem i będzie nim, dopóki nie uschnie do reszty :D[/QUOTE] Oj, wiec on sam sie tak urzadzil? :crazyeye: :diabloti: [quote name='Avaloth']kaktusy są najlepszymi kwiatkami na świecie :p no może poza drzewkami bonsai i bambusami.. aż wstyd ale moje nie mają imion:crazyeye: martini jest dobre tylko ze sprajtem, samego nie lubię xd ja też mam fakultety tak że dwie godziny tygodniowo dla wszystkich. Nas na polskim jest koło 10 osób, chociaż w klasach trzecich mamy łącznie koło 400 uczniów. Ale generalnie po góra 20 osób jest na fakach, z tym że z majcy są podzielone na dwóch nauczycieli bo był za dużo ludzi.[/QUOTE]Dokladnie! I to wcale nieprawda ze przynosza do domu costam (costam - niepamietam co, ale cos negatywnego :diabloti:) To je nazwij, matko wyrodna Ty :mad: Taaaak, samo jest za slodkie :cool1: Bo sa uczniowie ktorym na maturze zalezy i ci, ktorzy maja wyje**ne :cool3: :evil_lol: [quote name='nicnasile']Haha, no to nie wiem :-P Ja jak mnie coś interesuję, to siedzę spokojnie, a na reszcie albo śpię, albo przeszkadzam na lekcji z nudów właśnie ;D[/QUOTE]I chyba kazdy tak ma ;) Na niemieckim najwieksze jazdy zawsze byly :evil_lol: Ale teraz mam tego owoce kurde... :mad: [quote name='sunshine']cały świat figowej:D pies kaktusy i alkohol:D [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D5u1GRpI/AAAAAAAAAI4/e8o-a-zwbRo/DSC_0510.JPG[/url][/QUOTE]Zapomnialas o ziole :evil_lol: A tu zaprzecze! Bo moj caly swiat to owszem - psiaki, kaktusy - jak sobie o nich przypomne :diabloti:, alkohol - nie pijam, ale spoko :diabloti: Na imprezach zawsze kierowca jestem :diabloti:, auta - kocham, kocham, KOCHAM!, motory, ksiazki... ojooj :loveu::loveu::loveu: -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
:: FiGa :: replied to blacky.'s topic in TV & radio
[quote name='Max11']Szkoda że temu gnojowi ten pociąg nie urwał łba, jak bardzo szkoda.[/QUOTE]Napisales to co mi w pierwszej chwili cisnelo sie na jezyk, a jednak w ostatniej chwili powstrzymalam sie i wyedytowalam posta.... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']ALE sfotografowała psa w domu, o na tym [URL]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D5u1GRpI/AAAAAAAAAI4/e8o-a-zwbRo/DSC_0510.JPG[/URL] :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]O! O! O! WIdzicie! [quote name='kamilka91']Ja mam jednego kaktusika. Imieniem Mietek ;) A tak to uprawiam orchidee, bo nawet jak przez 3 tygodnie ich nie podleję to nie padną :D Właśnie wszystkie zaczynają mi kwitnąć, aż sąsiadka mi jednego podrzuciła na 'podreperowanie'. A one rosną same z siebie :lol: Ja jestem zwolenniczką polskich imion, toteż nie wymyślę Ci nic ładnego. Storczyków nie nazwyam, bo powinny mieć na imię jakoś ładnie, a ładnych nie potrafię wymyślić...[/QUOTE]Mietek :mdleje: Skrzywdzilas go :lol: U mnie by padly nawet one :evil_lol: [quote name='Kaja10014']Ja tam widzę Tylko Martini :evil_lol:[/QUOTE]Kazdy widzi to co CHCE widziec :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Figa, jet 5 klas maturalnych. W każdej zdaje gere kilka osób, byłoby MAX 30 osób, ale wiadomo, że nie zawsze są wszyscy czyli np średnio 23 (u nas frekwencja jest porażająca, haha). Kiedy wszyscy chcą się czegoś nauczyć jest spoko, a klasa to co innego, ja na historii śpię, bo mnie nie interesuje np ;-)[/QUOTE]U nas nawet sami zainteresowani i zdajacy mature z danego przedmiotu robiliby problemy :diabloti: My mielismy fakultety po 5 os ;) [quote name='Kaja10014']Deszcz, nie mogłaś sobie wymyślić innej wymówki? No chyba, że masz zakaz fotografowania psów w domu,. wtedy może ujdzie Ci to płazem :diabloti:[/QUOTE]Mam inna - nie umiem robic fotek w domu :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B]POSTY SKACZA......... :roll: [/B] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D6DfhuUI/AAAAAAAAAJE/Yx-yDFlYE0M/DSC_0531.JPG[/url] jaki fajny mały kuktasik :p [url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D5u1GRpI/AAAAAAAAAI4/e8o-a-zwbRo/DSC_0510.JPG[/url] oo znowu martini :diabloti:[/QUOTE] Bo martini to moj ulubiony alkohool :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']A pozostałe jak mają na imię? :)[/QUOTE]Nie maja imion. DLatego napisalam ze nic nie przepadlo :evil_lol: [quote name='justyska2']Ale fajowy torcik :D ja nie lubie kaktusów... chyba temu ze moja mama je tak strasznie lubi i ma ich pełno w kuchni ;)[/QUOTE] A ja lubie tylko kaktusy :lol: Nic innego by nie przetrwalo w moim pokoju :evilbat: Nie lubie kwiatkow :evilbat: -
Misio byl takim brzydkim kaczatkiem :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Figa, nie wiem czy tak niewiele. Rozwiązanie chociaż kilku zadań maturalnych w tygodniu, a tygodni od września do maja była masa, więc trochę jednak jest...[/QUOTE]Wyobrazasz sobie zgromadzic wszystkich maturzystow w jednej sali? Nie wiem jak jest u was, ale w moim liceum niewiele z nauka mialoby to wpsolnego :lol: No chyba ze co tydzien inna klasa/grupa maturzystow :hmmmm: [quote name='Czarna_Owieczka']hahaha moje kaktusy to Malcolm i Melania :lol: myślałam, że tylko ja roślinki nazywam, do Twego będzie pasować Charles :razz:[/QUOTE]CHarles tez mi sie podoba, ale... ;) [quote name='kamilka91']Już za późno, Sylwia zakochała się w Edzie, przepadło...[/QUOTE]Nie nie nie, wcale nie jest za pozno... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D6Hcmi-I/AAAAAAAAAJI/43wYuVBNrwA/DSC_0533.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D6DfhuUI/AAAAAAAAAJE/Yx-yDFlYE0M/DSC_0531.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D53Zur6I/AAAAAAAAAJA/H6TR_Bwdr7s/DSC_0529.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D5wQ3g7I/AAAAAAAAAI8/gU5VpbAsosY/DSC_0528.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS9D5u1GRpI/AAAAAAAAAI4/e8o-a-zwbRo/DSC_0510.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']A to chłopczyk czy dziewczynka? :D Ważne, że pomysłowe ;) Zresztą - mnie się podoba ;) Bo mi się wszystko podoba... :eviltong:[/QUOTE]Ojeeej! Nie wiem! Musze zapytac :evil_lol: Mi ma sie podobac, nie wam :D [quote name='nicnasile']1h dla wszystkich, ogólnie :D Kaktus, daj mu na imię... hmm ED! Moja deska snowboardowa się nazywa Chuck Bass :loveu:[/QUOTE]Jak 1h dla wszystkich maturzystow to i tak niewiele by to dalo :D ED!! :loveu: Dzieki :loveu: [quote name='nicnasile']Ale Ed od Eda Westwicka, a nie z kreskówki :([/QUOTE]:loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91'][url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS80aJ-04HI/AAAAAAAAAIs/yblc5b5NUfc/DSC_0448.JPG[/url] - No, a jednak się da. Jak już masz dość kropek, to krople też mogą być :cool3: faaajne :)[/QUOTE] Ale to nie jest ladne :shake: -
Mam sprawic zebys jednak zmienila zdanie? :mad: :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='DominikaAnna']E tam FiGa, to domowe zrób leniu Ty jeden :D[/QUOTE] NIE UMIEM :diabloti: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS80aTf0tTI/AAAAAAAAAIw/8YTdjA_aPJA/DSC_0451.JPG[/IMG] Tego kaktuska dostalam od mlodszej siostry na urodziny :loveu: Nie mam dla niego jeszcze imienia :hmmmm: -
[url]http://img830.imageshack.us/img830/1577/dogo.jpg[/url] Zawsze jak go widze to mam wrazenie ze on jest... taki dostojny :evil_lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jako dowod ze PADA :diabloti: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS80aJ-04HI/AAAAAAAAAIs/yblc5b5NUfc/DSC_0448.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Hehe co do tego "dziania sie" to tez moja licealna klasa byla w czolowce w szkole :diabloti: Teraz jak bylo spotkanie z wychowawca to narzekal ze nuda w pokoju nauczycielskim, nikt nie opowiada co sie dzialo u nas na lekcjach i nikt nie przychodzi do niej na skargi :evil_lol: A MOWILISMY WSZYSTKIM ZE BEDA TESKNIC TO NIE WIERZYLI :diabloti: 1h w ogole czy 1h na dana klase? A ta babka od gegry w porzadku jest :klacz: Widac ze chce dla was jak najlepiej, szkoda ze malo takich nauczycieli z powolania jest :shake: Zdjecia? Jakie zdjecia? :lol: Przeciez pisalam ze deszcz pada :evil_lol: