Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='nicnasile']nieee! Kumpel mnie namawial oststnio, ja bym miala jechac samochodem, a on na desce, ale sie snieg stopil i temat upadl, na szczęście.. :shake:[/QUOTE] Ja bym sie zgodzila! Ale na siedzaco :evil_lol:
  2. O prze... :roflt: Zrobilabys cos takiego? :evil_lol:
  3. Jakis kompromis znalezc musicie :diabloti: Hahahah :evil_lol:
  4. W ciagu 2 dni snieg stopnial.... prawie nic nie zostalo, tylko bloto :placz:
  5. A ja mialam byc wlasnie na morderczym snowboardzie...... :watpliwy: CIAPOWATO JEST :placz:
  6. Tooo... usiadziesz na nim? :hmmmm: W pewnej chwili pomyslalas po prostu "a pojade sobie do Tych na cmentarz" ?? :lol:
  7. Chuck :loveu: Y.... tj Louie! :loveu: :evil_lol: U nas tez mokro :mad:
  8. Zmiescicie sie :evil_lol: Najwyzej akwe na kolanach bedziesz trzymac :evil_lol: Cos Ty robila w Tychach? :razz:
  9. :kciuki::kciuki: Polamania dlugopisa! :)
  10. Wyglada jakby chciala wtopic w te podloge :evil_lol: Emi, cudowny kamuflaz! Prawie Cie nie zauwazylam :evil_lol:
  11. Nie wykupiliscie karnetu na pogode :D
  12. Przemek, pasztetu sobie w lodowce poszukaj :D:D [COLOR="#ff00ff"][SIZE="6"][B][FONT="Georgia"]Czesc Kochani :loveu:[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
  13. [quote name='kamilka91']Wiem, że takie pytanie na tym wątku to prawie jak samobójstwo... :evil_lol: ale... co Wy widzicie w tym gościu ze swoich awatarów? :eviltong:[/QUOTE] :chainsaw::chainsaw: :2gunfire::2gunfire: :snipersm::snipersm: :wallbash::wallbash: :stupid::stupid: :ak-shot::ak-shot: :scared::scared: :flaming::flaming: :onfire::onfire: :stormy-sad::stormy-sad: :olympic::olympic: :evil::evil: :comp26::comp26: :krach::krach:
  14. [quote name='nicnasile']No wlasnie, moze pies by mnie troche "wyregulowal" z tym wstawaniem. :roll: Ale ogolnie powiem Ci ze jakos daje rade, w dni powszednie ze tak powiem, bo teraz w maturalnej klasie juz nauczyciele tak sie nie czepiaja i zdarza mi się pospać na lekcji. Naprawdę, nie myślałam, że to jest możliwe! A jednak...:crazyeye: Dawaj wrzucaj do ava! :D[/QUOTE] Ja do liceum mialam 1 dojazd, z kolesiem ktory tam pracowal i nie bylo przebacz - punkt 6 wyjazd :diabloti: I tez dawalam rade :p Hmmmm tylko co by tu wrzucic :hmmmm: JEST OK???? :evil_lol:
  15. To i tak nie jest zle - ja na wakacjach i teraz w wolne dni wstaje 6 - z psami, klade sie z powrotem i 13-14 dopiero otwieram oczy :evil_lol: Hehehe chyba tez go sobie w awa wsadze hahahaha :p
  16. [quote name='nicnasile']Ja w ten sposób wydłużam sobie dzień, który za późno zaczynam :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dobre! Musze to mojej mamie powiedziec :evil_lol: DO ktorej zazwyczaj spisz? :diabloti:
  17. Pierwsze zdjecie :loveu: Mordka kochana :loveu:
  18. Tesknie za ta zielenia :loveu: A te siwe klaczki dodaja mu powagi :evil_lol:
  19. Moja piwnica jest w miare pojemna :D
  20. :: FiGa ::

    Diana :)

    Laaaa cudne :loveu:
  21. Jakie moje :mad: Ja krzaka w domu nie mam :evil_lol: A tak w ogole to czemu nie spicie? :cool3:
  22. [url]http://img401.imageshack.us/img401/7285/dsc9565.jpg[/url] Genialne :loveu:
  23. ALe to nie usunie moralniaka :placz: Zapale :evil_lol:
×
×
  • Create New...