-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Marchewa, nie szkodzi.... wazne ze tych stalych deklaracji jest coraz wiecej! :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']O, to koło mnie. Żabi skok :lol: Ale kiedyś na pewno Cię odwiedzę z Miką... albo inną psicą, bo Mika może kilkudziesięciu lat nie dożyć :D[/QUOTE] Fajnie byloby kiedys pojsc na taki spacerro z naszymi nakrapianymi ;) Bea planowaly z Danusia zrobic spotkanie dalmatow na wzor tego z Niemiec. Ale watpie czy to wypali... olacy nie sa jednak tak zdrowo kopnieci jak Niemcy :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zdarza sie :evil_lol: -
[QUOTE]DEKLARACJE STAŁE; Marchewa i Horacy dwa -50 zł FiGa-60zł Cleo2008-40zł RAZEM:[B]140zł[/B][/QUOTE][COLOR="#ff0000"]Wkradl sie blad - [B]150zl[/B][/COLOR] ;)
-
MArchewa, czatajac watek natrafilam na dwa posty: [quote name='romenka']Ja mieęcznie deklaruje że 30 zł będę wpłacać.Wiem że to mało ale zawsze coś... Marchewa uzbiera się ja bazarek zrobię...[/QUOTE] [quote name='BasiaD']A ja deklaruję miesięcznie 50,00..Zabierajcie Go bo niedziela tuż tuż..Trzeba korzystać że jest miejsce i rozsyłać wątek po cioteczkach..Musi się uzbierać..Szkoda psiny...[/QUOTE] [SIZE="1"][I][B]Zrodlo, str 7[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202032-Młody-Grafit-miał-być-uśpiony-teraz-przestał-jeść!Błagamy-o-deklaracje!!!/page7[/url][/I][/SIZE] Czemu nie zostalo to doliczone na pierwszej stronie?
-
Co tam u Was dziewczyny? :multi:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Pochwal sie :razz: -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
:: FiGa :: replied to blacky.'s topic in TV & radio
Juz nie wiem co powiedziec.... czy to sie kiedykolwiek skonczy? -
Wyslalam wam pw z nr konta ;) EDIT Ojjj to dubla zrobilam z tym nr konta :lol:
-
Jest i moja ulubienica z kropkowego :loveu:
-
Czesc Kochana! Super ze macie tu swoja galerie :multi:
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Super :multi: Cieszymy sie razem z Toba z poprawy u Soni :multi: [url]http://i55.tinypic.com/2n1w6j6.jpg[/url] Dziaaaabag kochany :loveu: -
Cleo :Rose:
-
Mam, dzieki ;)
-
I potrzebuje jego zdjecia w duzej rozdzielczosci [email][email protected][/email]
-
Moze uda sie go wyadoptowac przez fundacje dalmatynczykow - to jest fundacja, ktora powinna byc przykladem dla innych. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Wyadoptowalam tam kilka swoich tymczasow - mam info, zdjecia, a nawet mozliwosc zobaczenia sie z bylymi podopiecznymi. Mam prosbe - macie mozliwosc nagrac filmik, jak Grafit placze, jaki jest kochany itp? Filmiki naprawde daja super wyniki.
-
Zaraz sie do nich dokopie. Nawet jesli zdubluje jakies ogloszenie, to mysle ze im wiecej tym lepiej. Dziewczyny, a co powiecie na adopcje zagraniczna? Porozwieszalabym ogloszenia tez i u siebie.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Czesc Martuniu :multi: Alez mnie tu dlugo nie bylo :oops: A stadko Ci sie powiekszylo widze, piekny ten nowy "nabytek" - chodzi o psa :loveu: A auto, tez niczego sobie :multi: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC00011-1.jpg[/url] Kocham to! To jest mega frajda - wziac auto i pojechac na zasniezony parking :loveu: -
Jakie ma ogloszenia? Mozecie udostepnic mi tekst, fotki sobie wynajde. Zrobie mu kilka ogloszen.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Niufciak']Nie no, on jest obłędny hihihi:loveu: A Figa jaka dama, tylko obserwuje:D:D Gdzie Ty właściwie mieszkasz?? :P[/QUOTE] Figa im jest starsza tym bardziej buraczeje - staje sie dostojniejsza :D Tu ;) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/418/aaazd.jpg[/IMG] -
Sledze watek, ale nie udzielam sie... Nie moge na to patrzec - dziewczyny, macie ode mnie dekladacje stala 15€, to bedzie prawie 60zl :( SZUKAJCIE DT/HOTELU dla niego :placz: :placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ3cUviWI/AAAAAAAAAuY/CYP69Y9whFE/_DSC5138.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ46u4W3I/AAAAAAAAAuc/Al_OJJMlS7Q/_DSC5152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ7v-JE_I/AAAAAAAAAug/Z_Hi_VZvw3U/_DSC5156.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ9Ds686I/AAAAAAAAAuk/mVwCixJRY3w/_DSC5185.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaBEB2LGI/AAAAAAAAAuw/JBr1zqX-b0c/_DSC5223.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZvG_rd2I/AAAAAAAAAuE/TKDHcRB1srw/_DSC5076.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZwjsDH5I/AAAAAAAAAuI/mElAAxzuSvA/_DSC5080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZyBZ3y9I/AAAAAAAAAuM/zpSFqQWO3FY/_DSC5092.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZz_bEpNI/AAAAAAAAAuQ/4-5SB232RDs/_DSC5112.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ1p27KKI/AAAAAAAAAuU/jYGeJPzoeKE/_DSC5117.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181598_200225183336963_100000484477503_738465_3729129_n.jpg[/url] bluza fajna :razz: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMxEStjpeI/AAAAAAAAArI/gGskcyndtJA/_DSC4395.JPG[/url] jak miło jest popatrzeć na fotki bez śniegu :loveu: [/QUOTE]Uwielbiam Snoopiego :loveu: :evilbat: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZpWPy4dI/AAAAAAAAAt0/Y9v4R-4Q63o/_DSC5060.JPG[/IMG] [quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMxCuxFgII/AAAAAAAAArE/1YVYrTc6Mgc/s576/_DSC4355.JPG[/url] b. ładne :)[/QUOTE]Dziekuje :Rose: [quote name='Vilena'][URL]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181598_200225183336963_100000484477503_738465_3729129_n.jpg[/URL] Zazdroszczę Ci tych pięknych widoków! :diabloti:[/QUOTE]A to jest najpelsze ze tu gdzie mieszkam widac w oddali gory :loveu: Zrobie kiedys zdjecie jak bedzie ladna pogoda :loveu: Mieszkam w prawdziwym raju (dla mnie), bo uwielbiam gory :loveu: [quote name='olifka'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMw3HXkeoI/AAAAAAAAAqo/y_qPv9e7fog/_DSC4272.JPG[/url] Figa udaje że myśli :loveu: ja właśnie wróciłam z dwutygodniowego narciarskiego szaleństwa :loveu:[/QUOTE]To prawdziwa psia myslicielka :lol: Czasami dalabym wszystko by poznac to, nad czym duma :evil_lol: 2 tyg to naprawde szalenstwo :cool3: [quote name='nicnasile']Gratuluje nauki śmigania na desce :-P Hmm ja wciąż nie mam czasu jechać na mały stok u siebie w mieście, albo po prostu mi się nie chce? :hmmmm: ale to dlatego, że nie umywa się on do prawdziwych gór, więc nie ma takiej frajdy :( ale zazdroszczę Ci tych widoczków :([/QUOTE]Dziekuje :multi: Potrafie zrozumiec, ze jadac na maly stok pozostaje cholerny niedosyt :-( [quote name='Niufciak']:D Pewnie - telepatycznie:D:D Już jestem u was;p ale tam macie faaajnie hihihih:D Marcelek jaki model ;)[/QUOTE]Kto wie kto wie :cool3: Ja tez w zyciu nie myslalam ze bede tu mieszkac :cool3: