Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [url]http://img716.imageshack.us/img716/1956/dsc2972o.jpg[/url] Bossskie oczka :loveu:
  2. [quote name='Marta_Ares']dziękuje :loveu: :loveu: :loveu: testowane jest już ponad miesiąc, zrobiliśmy ponad 2tys km juz:evil_lol: a nawet ja sie ostatnio do niego przekonuje żeby usiąść za kierownicą:diabloti: narazie na dłuższe trasy, gdzie nie muszę parkować i pasów co chwila zmieniać:evil_lol: jest "troszkę" większy od tiko i ciężko go wyczuć jak tym zaparkować itp.:roll: Marcinowi już to sprawnie idzie, mi trochę gorzej:diabloti:[/QUOTE] To wyobraz sobie ze ja od zawsze smigam fordem galaxy :diabloti: Fotki z zachodem slonca zawsze mnie rozwalaly, a wasze szczegolnie :loveu:
  3. [url]http://i55.tinypic.com/5bxwu1.jpg[/url] Zabilas mnie :loveu:
  4. Zaczelam robic ogloszenia i pojawila sie info o pani zainteresowanej Bajeczka wiec sie wstrzymalam - rozumiem ze ta pani odpada?
  5. To juz ostatni dzien! Trzymaj sie piesku! [B]ajlii[/B] podwiozlaby Grafita za 200zl. Ale juz trudno ;)
  6. Wyslalam kilka pw, prosilam o zabranie glosu na watku, mam nadzieje ze to odniesie jakis skutek. Ja znikam z dogo na caly jutrzejszy dzien, a moze i dluzej. Grafit, trzymaj sie malenki, to juz ostatnie dni tam... Dobrej nocy Kochane... wspolnie uratujemy tego psa.
  7. [quote name='horacy dwa']Hotel jest w Serocku okolice Warszawy.[/QUOTE] Ok rozejrze sie ;)
  8. [quote name='Vilena']Myślę, że w Polsce w ogóle trudno się organizuje takie zloty. Ludzie tu jacyś tacy oporni są... [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaH6NKhmI/AAAAAAAAAvE/Gk8XOx8U0IM/_DSC5249.JPG[/URL] Piękny skoook! :loveu:[/QUOTE] Chodzi raczej glownie o brak srodkow i brak wolnego czasu. A Niemcy sa kopnieci zdrowo jesli o to chodzi :loveu:
  9. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaV5_9KpI/AAAAAAAAAvo/DZA2ldmNAqQ/_DSC5324.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaW_Brn5I/AAAAAAAAAvs/k03lim8EwN8/_DSC5328.JPG[/IMG]
  10. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaK1y6tLI/AAAAAAAAAvM/_e2oK-TAZlQ/_DSC5260.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaMeWjo9I/AAAAAAAAAvQ/_tNH02Chn-Q/_DSC5262.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaPmARVQI/AAAAAAAAAvY/gDziT_wLMmQ/_DSC5268.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaRTvkrsI/AAAAAAAAAvc/XDt2NHhfzIM/_DSC5278.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaUjskGvI/AAAAAAAAAvk/N7ya1qgvO_I/_DSC5306.JPG[/IMG]
  11. Marcelek ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaCQZZWnI/AAAAAAAAAu0/At5d1-KEJtA/_DSC5231.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaFLb_qBI/AAAAAAAAAu8/zngh_nD-82o/_DSC5242.JPG[/IMG] Patyceeeeek! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaGfo4YHI/AAAAAAAAAvA/_6Jnu3pg7e4/_DSC5248.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaH6NKhmI/AAAAAAAAAvE/Gk8XOx8U0IM/_DSC5249.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaJDLuzoI/AAAAAAAAAvI/wK7DhTHo7iY/_DSC5252.JPG[/IMG]
  12. Nie szkodzi ;) Na niemieckim zlocie zawsze jest ok 20 dalmatow :loveu: Jak dla mnie to raaaaj na ziemi :lol: Ciekawe ile udaloby sie zgromadzic na polskim zlocie :hmmmm:
  13. [quote name='kamilka91']Mamy... ;)[/QUOTE] To odkurzcie ja :D
  14. A czy ze strony hotelu nie mozna liczyc na transport? Albo kogos z jego okolic? Gdzie hotel jest? Bedziemy szukac ludzi.
  15. Nie wyjdzie - bo nie bedziemy wiedziec za co trzymac kciuki :diabloti:
  16. Juz nie takie mieszance jak Sonia byly pod dalmaty podciagane :siara:
  17. [quote name='Vilena']Chętnie bym wzięła udział w takim spotkaniu, ale Niemcy to dla mnie za daleko ;)[/QUOTE] Tak jak pisala Kamilka - chcemy w PL zrobic spotkanie na wzor niemieckiego ;)
  18. Danusia, Magda i Bea tez, wiec 5 :lol:
  19. To moze w linke treningowa zainwestujcie? :)
  20. To zalezy od wielu rzeczy, ale na pewno postaralabym sie przyjechac ;)
  21. Kocham takie wredoty :diabloti:
×
×
  • Create New...