Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Nero robi ciekawe miny do zdjec :lol: Woooow, masz poczwarki :loveu:
  2. [quote name='Luzia'] A i w końcu się przekonała do spania na łóżku w nocy ze mną, zamiast na posłaniu :lol:[/QUOTE] Luiza, moze nie pozwalaj suni za wiele, jestes tylko tymczasem, pamietaj ;)
  3. [url]http://img96.imageshack.us/img96/5089/img3308j.jpg[/url] :loveu: Fryza teraz modnego ma :lol: Dlatego kocham kropki - co prawda linieja jak cholera ale nie musze sie martwic strzyzeniem :lol:
  4. Jestes jego Aniolem Justynko :)
  5. [url]https://lh4.googleusercontent.com/_3wQiKq064-c/TZiPu_C8E4I/AAAAAAAAIiY/Qk_lm0oCA9Y/DSC_2261.JPG[/url] To jest bossskie :loveu:
  6. [quote name='kalyna']to zwierzaki to tak fajnie kontrastują z tą podłogą :) biało-czarna na brązowej podłodze :)[URL="https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRra7jAc2I/AAAAAAAABEQ/5PQMQNutAJA/s576/_DSC8170.JPG"] https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRra7jAc2I/AAAAAAAABEQ/5PQMQNutAJA/s576/_DSC8170.JPG[/URL] daj już tego smaka, przecież widzisz jak ładnie prosi... a ty tylko fotki i fotki :)[/QUOTE]Najpierw foty :mad: Nic w rekach nie mialam, robilam go w konia :diabloti: Niech sie chlopak oduczy byc kretynem :lol: [quote name='Luzia']Innymi słowy zostało ich bardzo niewiele :lol: Sylwia i Real? O nie prędzej w teletubisie uwierzę xD[/QUOTE] Wczoraj z mlodszym bratem doszlismy do wniosku ze tez sprobujemy :diabloti: Nie wierzysz w teletubisie :crazyeye:
  7. A moze to proroczy sen Kamilko :cool3:
  8. [url]http://img163.imageshack.us/img163/4224/dsc5940t.jpg[/url] Laaa :loveu:
  9. Rzucilas 3 fotki i myslisz ze to wystarczy? :diabloti: Ja sie w czytanie nie wglebiam... jak juz zaczynacie o cycach gadac to chyba nie jest dobrze :evil_lol:
  10. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrWzO5c-I/AAAAAAAABEA/K0qiprLgf2U/s576/_DSC8152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrY0B0AMI/AAAAAAAABEI/64XQFhx020g/s576/_DSC8161.JPG[/IMG] A to z wczoraj :lol: Jedno jedyne jakie zrobilam na spacerze :eviltong: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrPR15HZI/AAAAAAAABDk/7jxMtcdcnVw/_DSC8076.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrQWxsLuI/AAAAAAAABDo/EilygFYvZJg/_DSC8085.JPG[/IMG] Ciotaaaaaa :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRra7jAc2I/AAAAAAAABEQ/5PQMQNutAJA/s576/_DSC8170.JPG[/IMG]
  11. Kroowy ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrRS02n-I/AAAAAAAABDs/KKoRNmfxAyU/s576/_DSC8105.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrU1Xq_DI/AAAAAAAABD4/dJa1XyF8FrM/_DSC8135.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrSYqRmZI/AAAAAAAABDw/3wnI2M8K1Ho/s576/_DSC8124.JPG[/IMG] Noseczek [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrV5KchqI/AAAAAAAABD8/67-F0mapT-I/_DSC8143.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrYPurUsI/AAAAAAAABEE/BrDcR3F-BMo/_DSC8159.JPG[/IMG]
  12. Czesc gaduly ;) [url]http://c.wrzuta.pl/wi10005/8866c9d5001370824d987a45/0/dsc00121.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/url] Imponujaca kolekcja! :crazyeye: [url]http://img339.imageshack.us/img339/9594/dsc00101jakzmniejszycfo.jpg[/url] Swietny :loveu:
  13. Oooo i na nowe fotki sie zalapalam :multi: [url]http://img192.imageshack.us/img192/2852/p4030068.jpg[/url] Hahaha :evil_lol:
  14. Czeeesc :multi: A ja nadrabiam ;) I ta mina mnie rozwalila :lol: [url]http://img215.imageshack.us/img215/5598/p4010096.jpg[/url]
  15. [url]http://img841.imageshack.us/img841/1319/dsc0045ru.jpg[/url] Slicznosci :loveu: Moja tez tak lubi sie na sloneczku wygrzewac :loveu:
  16. Czeeeesc :loveu: W koncu jakies zdjecia! :loveu: Z paluszkiem juz lepiej? :multi: I 100 lat!!! Z[COLOR="#ffc0cb"] malenkim[/COLOR] poslizgiem, ale zawsze :lol:
  17. Czesc Kochanie :loveu: Ale sie rozgadalyscie :diabloti:
  18. I znow was nie ma!
  19. Nie mam kurcze czasu na nic :shake: [quote name='Avaloth']Łał. Zawsze mnie fascynowało jak oglądałam filmiki na których ludzie tak sobie ot skakają bo budynkach, ogrodzeniach i wszystkim innym. Niewyobrażalne po prostu xd a zdjęcia Ciapków jakieś może ? ;)[/QUOTE]Dla mnie rowniez jest to niesamowite :loveu: Nie wyobrazam sobie stac i nagle po prostu zrobic salto :lol: Albo wejsc po scianie na jakis budynek brrr... Ciapkow? :hmmmm: Zaraz pogrzebie :oops: [quote name='kalyna']Jak oni tak szybko skaczą to naprawdę świetne ujęcie, bo oni ciągle w ruchu są :) nie ma co pewnie lata praktyki.. :)[/QUOTE]Chlopaki bawia sie w to ok 4 lata i... dziekuje ;) Robic takie fotki to sama przyjemnosc :) Smieje sie teraz z nimi ze z psow przerzucilam sie na wieksze zwierzaki :lol: [quote name='ania90']ladne ujecia tych skokow:)[/QUOTE]Dziekuje :multi: [quote name='justyska2']pozdrawiamy wiosennie :D[/QUOTE]Czesc :loveu: [quote name='Anusia&Saba']Wow, jakie skoki :-o[/QUOTE];) [quote name='magdabroy']Wieża telewizyjna w Munchen ;) Też tam byłam. Mój mąż swego czasu pracował w tym mieście. No i dzięki niemu zaliczyłam kilka razy Octoberfest. Ale bym się napiła takiego literka piwka :D A psiaki cudne ;)[/QUOTE]München to pieeekne miasto :loveu: A Oktoberfest kojarzy mi sie z pijanymi ludzmi spiacymi po stacjach Sbahnow :evil_lol: [quote name='Luzia']Parkur :) Mój kuzyn jakiś czas miał na to odpał ale mu się po jakiś 2 miesiącach znudziło :lol: A co do mojego picia to już nie raz Ci tłumaczyłam, że ja abstynent jestem :evil_lol:[/QUOTE]Byla w Polsce pare lat temu taka zajawka na to ze wszyscy mowili ze to kochaja :evil_lol: Zostali Ci ktorym naprawde sie to spodobalo :lol: Taaak, taki z Ciebie abstynent jak ze mnie fan Realu :diabloti:
  20. Moja wplata powinna juz dojsc - z konta pieniazki wyszly :hmmmm: Ja podtrzymuje swoja deklaracje 60zl do momentu az Grafitek znajdzie dom ;) W jego "skarpecie" moze byc wiecej, nigdy nie zaszkodzi, a i w razie potrzeby bedzie w zapasie. Jak znajdzie dom to na pewno znajdzie sie bida, ktora rowniez wsparcia potrzbuje, a ja wtedy nie dam rady wytrzasnac wiekszej sumy, dlatego te 15€ wole podtrzymac ;)
  21. Pewnie wiele lez wylalas nad tym filmikiem...... piekne wspomnienie...
  22. Fiera, aniele, witaj! :)
  23. Bylam z chlopakami pobrykac :evil_lol: [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216622_211592548866893_100000484477503_826496_5967642_n.jpg[/url] [url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/208538_211593685533446_100000484477503_826500_4674476_n.jpg[/url] [url]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207739_211594815533333_100000484477503_826504_7273134_n.jpg[/url] [url]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208221_211604508865697_100000484477503_826533_1806094_n.jpg[/url] [url]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215120_211986375494754_100000501803775_851287_1677705_n.jpg[/url] Czasami zamykalam oczy :evil_lol:
  24. [quote name='nicnasile']mnie tez wywalilo i tez nie skopiowalam posta! kurde!! wiec powiem w skrocie: foty nieziemskie ^ ^ :D[/QUOTE]Dzis tez mnie wywalilo. Odkrylam ze nacisnalem spacje + jakis nieznany klawisz i robi przeskok na inna strone... :mad: A dziekuje :) I to sa fotki tylko z canonka, bo nikonem robilam zdjecia w Pierogarni. Jest tu taka polska knajpa :loveu: ktora wynajelismy i zrobilismy sobie karaoke :multi: I jej wlasciciel przyszedl do mnie ze swoim aparatem :loveu: [quote name='kalyna']oo:), ale było grubo jak na tyle kobitek tylko dwóch chłopów było :) albo nie doliczyłam się :) i ten samochód :loveu: *** Taa matura ustna to trochę śmieszna była, bo ja np. improwizowałam na maxa, bo nie nauczyłam sie prezentacji i na dodatek nie wiedziałam za bardzo o co chodzi w pytaniach :lol: i 65% jest :lol:[/QUOTE] W aucie byly w sumie 4 pary - 4 kibitki i 4 facetow :D A ogolnie na 8nastce bylo peeelno osobnikow plci meskiej ;) Ja na swojej maturze zapomnialam tekstu! I improwizowalam po calosci! :shake:
×
×
  • Create New...