-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
:: FiGa :: replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
[url]http://img4.imageshack.us/img4/5980/dsc0173us.jpg[/url] Tak zemeczana to ja moge byc nawet codziennie :loveu: -
[url]http://img687.imageshack.us/img687/9595/dsc0563h.jpg[/url] Lubie takie fotki.... ziemia zatrzymana w locie :loveu:
-
Dalmat i lozko - tak wlasnie powinno byc z kazdym dalmasiem :loveu:
-
Witamy sie wiosennie! :multi:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img194.imageshack.us/img194/8818/dsc4513.jpg[/url] Jaka niewinna minka :loveu: Luis jest boski :multi: Taki goldenkowaty :lol: -
A my mamy kropke w miejscowosci - 15 letnia babcia :loveu: Starowinka ledwo sie na lapach trzyma ... Ale spotkalam ja zaledwie 2 razy odkad tu jestem. A towarzystwo do zabawy macie boskie :loveu: [url]http://img703.imageshack.us/img703/3853/1009493a.jpg[/url] Wariatka :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[url]http://img846.imageshack.us/img846/7381/1005534.jpg[/url] Hahahaha, mina mowiaca "to nie moja sprawka" i kawalek waty w pyszczku :evil_lol: Mia ma nowa ksywke! A mianowicie [B]ping pong[/B] :megagrin: Rudek nie chorutkaj, zdrowka piesku :calus:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Sloneczko piekne mieliscie :loveu: Wydaje mi sie ze zle wrzucasz te fotki na dogo ;) Przykladowo: 1. Wejdz na ten link [url]http://img816.imageshack.us/i/dsc0022c.jpg/[/url] 2. Kliknij na obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierz opcje "kopiuj adres obrazka" 3. Kliknij na ikonke [IMG]http://www.dogomania.pl/images/editor/insertimage.png[/IMG] i wklej ;) Mi sie udalo :lol: [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/3100/dsc0022c.jpg[/IMG] -
Groznie wyglada w tym kagancu :razz:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Poligon%2020%20marzec%202011/DSC02160.jpg[/url] Hahaha :megagrin: -
[url]http://img31.imageshack.us/img31/7645/p3190057v.jpg[/url] CUdny portrecik :loveu: A zabawka przezyla? :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='ania90']dokladnie zgadzam sie z Toba[/QUOTE]Dzieki :lol: [quote name='docha']piękne zdjęcia, piękne widoki i okolice, żyć i cieszyć się życiem :) weszłam w Klik ostatniego twego postu i... Ten jest wizualnie lepszy od poprzedniego :p, ale również weszłam w imprezę, i Ty się dziwisz,że rodzice mają ciągle coś za złe? ale kiedy się bawić, jak nie w Waszym wieku :cool1: tylko, że My rodzice chcielibyśmy widzieć w latorośli: naukę, pracę, poważne traktowanie przyszłości:oops:- My Was bardzo kochamy :) ( ja tak swemu młodemu ciągle zrzędzę).[/QUOTE]Kochana - na tej imprezie bylam kierowca, rodzice dobrze o tym wiedza, nie zrobilam jeszcze nigdy nic glupiego. Ba, sami mi mowia ze ufaja i nie boja sie bla bla bla... A w pon grzecznie poszlam na zajecia, a dzis mam dzien wolny od wszystkiego :loveu: Wiec sie ucze (z mala przerwa na odwiedzenie dogo :evil_lol:) [quote name='kalyna']tylko pozazdrościć takich widoków ;) a jakim aparatem focisz?[/QUOTE]Nikon d90 ;) [quote name='Niufciak']Witamy wiosennie;) u nas są już krokusy:loveu:[/QUOTE] U nas tez sa :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A takiego dzis pana spotkalam na miescie :evil_lol: Zaluje ze nie moglam podejsc blizej! Zdjecia bylyby rewelacyjne :loveu: Te robione na max zblizeniu... golabek bacznie obserwowal moje podchody i zwial mimo, ze naprawde staralam sie nie robic gwaltownych ruchow :placz: Nie lubie tego kita :placz: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6880/dsc6788e.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9469/dsc6789.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kilka fotkow ;) Ale sa to zdjecia z trasy.... do piet nie dorastaja widokom z gory... [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8240/csc6822.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6636/dsc6758.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8352/dsc6771.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/822/18886220685059600775510.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9008/20079720685045934110210.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Jak było na snowboardzie? Masz jakieś fajne fotki? :) Widoczki, upadki, itp? :) Sytuacja w domu już opanowana?[/QUOTE]Bylo ok. Nowy stok, nowe wrazenia :lol: Pobijalam swoje rekordy predkosci (bo nie panowalam nad deska :lol:) Ale poprzednim razem badziej mi sie podobalo (bardziej obita wrocilam :diabloti:) Mam fotki, ale to sami znajomi... hmmm... Upadki bylyby... :lol: Ale gora ZA duza, a ja ZA ZIELONA jeszcze na desce, by bez obaw brac aparat tak wysoko :lol: A wysoko bylo, wjezdzalismy tam az 3 wyciagami ;) W domu spokojnie... mijamy sie bez slowa i ignorujemy. [quote name='nicnasile']Wiesz, słyszane od przyjaciół nabiera szczególnego znaczenia :) Tak samo jak mówienie "głupek!", ale nie w sensie negatywnym, a wręcz przeciwnie :) Wiesz o czym mówię na pewno, choć trochę to może być niezrozumiałe. Jestem bowiem po kilku godzinach uczenia się historii po francusku z czego nie pamiętam nic i chyba zrobię ściągi :-P Ja w następnym tygodniu (w tym to czasu brak) zabezpieczam desie i niech odpoczywa! A wyciągam rower. Wczoraj byłam na uczelni, na AWFie, wnioski? Czas się wziąć za siebie :-) A i Ciebie jak tam? Mam nadzieję, że na desce się wyszalałaś i naładowałaś baterię pozytywnych emocji :-)[/QUOTE]Cos wiem o tym :loveu: O glupkach i burakach szczegolnie :evil_lol: :loveu: I robilas te sciagi? :evil_lol: Ja wyciagnelam ostatnio rolki! :multi: Bo u nas naprawde cieplutko :loveu: I bierz sie bierz, kondycha sama sie nie zrobi :cool3: Jesli chodzi o pytanie co u mnie... Toooo: [URL="http://img705.imageshack.us/img705/4043/csc6809xd.jpg"]klik[/URL] :lol: A.... Baterie naladowane! :multi: Ale na desce bylo ciezko.... wrocilismy z [URL="http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/199363_1945363959967_1418550675_32248923_7384649_n.jpg"]imprezy ([SIZE="1"][COLOR="#afeeee"]wygladam jak idiotka[/COLOR][/SIZE] :lol:)[/URL] o 5 nad ranem a o 7 jechalismy w gory :evil_lol: [quote name='sunshine']łe kurde, ale Figa jest napakowana:D Ty jej sterydy do karmy podajesz?:P Tak się szwendam po Shirowo nakrapianych kumplach żeby się zapytać czy znacie jakieś fundacje, strony adopcyjne, organizacje, które mogą nam pomóc. Wczoraj do schroniska trafił 2-3 letni dalmatyńczyk skóra i żebra! Napiszcie na PW jeśli jakoś możecie pomóc:)[/QUOTE] Karme do sterydow :D Ten pies bedzie zabrany ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzieki dziewczyny :calus: [quote name='nicnasile'] Zapamiętałaś o dętce! :cool3: Ostatnio lubię to "przezwisko", jest taakie...urocze :-)[/QUOTE] Urocze :lol: Moja Ty... Detko :lol: A jutro snowboard :multi: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Bazie :multi: Sopelek jaki powazny :cool3: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[quote name='kamilka91']I mruczy :cool3: [/QUOTE] Jak Figowa :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[url]http://i51.tinypic.com/zxptza.jpg[/url] :megagrin:
-
Jakie zalotne spojrzenie hahaha :grins: Cwiczy miny jakimi bedzie bajerowac sedziow :evil_lol:
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B]agrazka[/B], nie mowie tu o "dziekuje" po kazdym kiwnieciu palcem... po sobie Ci powiem, ze kiedy dzieciak nie jest chwalony za sukcesy, a jedynie wytykane jest mu co robi zle to zwyczajnie sie zniecheca. Po co cos robic skoro i tak bedzie zle? Co prawda ja dzieciakiem nie jestem, ale bylam, kazdy byl. Moi rodzice sa dla mnie najlepsi na swiecie, kocham ich i wiem, ze wszystko zawdzieczam, ale naprawde lepiej byloby mi tez i od czasu do czasu uslyszec ze cos jest ok. Tym bardziej ze naprawde nigdy nie sprawialam im zadnych problemow i naprawde jestem na kazde ich zawolanie. Potrafili w srodku imprezy mnie wyrwac bo cos tam - wielka rzecz? Wcale! Imreza bedzie niejedna, wazne zeby pomoc "staruszkom". Ale czy oni zrobiliby to samo dla mnie? Niestety tu mam pewnosc ze moge o tym zapomniec. Dla przykladu... Mama poprosila bym przywiozla jej dzieci na 18 do miasta. Koligowalo to z moja praca, ale co tam przestawilam, bo jej zalezalo. Do pracy pojechalam na 20, a do domu wracalam grubo po polnocy. Autobusy w mojej miescinie juz o tych porach nie smigaja, a do domu z Sbahnu mam ok 2km - mama stwierdzila ze jej sie nie chce po mnie jechac, ogladali w tym czasie jakis film + polecialo kilka niemilych slow. Ok, przeszlam sie, korona mi z glowy nie spadla, choc bylo cholernie zimno... ale po co te docinki? Dodam, ze gdybym nie pomogla mamie zdazylabym na autobus i nie musiala lezc w te zimnice.... Jesli zas chodzilo o jakas kolezanke ktora poprosila mame o zawiezienie gdzies to ta zrywa sie i jedzie chocby w srodku nocy. Albo wysyla mnie, bo wie ze sie zgodze... I to ze mna jest tu cos nie tak? Jestesmy tylko ludzmi, wiec wszystko im wybaczam... mam tylko ich ;) Detka, u nas tez mowi sie "ogarnij sie" ;) :loveu: Fotki... Od rana zajecia, po poludniu praca... wieczorami nie ma slonca... Jesli uda mi sie na weekendzie byc w domu to pewnie cos popstrykamy ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']słuchaj moja Droga, tak na szybciutko: wczoraj był taki dzień sprzyjający kłótniom i konfliktom, dzisiaj jest dzień sprzyjający dobrym relacjom w rodzinie, więc wykorzystaj ten czas i postaraj się rozładować napiętą "sytuację". Usiądź i spokojnie przeanalizuj.Ja jako rodzic, już dorodnego nastolatka, przypuszczam o co poszło i na całe szczęście nie rozumiem umieszczonych wyżej gwiazdek, ale powiedzenie, że niech się dzieje co chce, nie jest dobrym wyjściem, a opuszczanie zajęć zupełnie nie do przyjęcia w Twojej sytuacji. Tak więc zakasaj rękawy i chwytaj byka za rogi, nie mazgaj się. Pamiętaj, że jesteś kowalem swego życia, a rodziców sobie nie wybieramy, ale ich kochamy. U nas też dzisiaj cały dzień mglisto, dżdżysto i ponuro, a do tego szare miasto i jak tu żyć...? ;)[/QUOTE]Mam nadzieje ze dzis juz bedzie spokoj bo wyjde z siebie. Ja moze rodzicem nie jestem, ale nie rozumiem ich postawy i nie zrozumiem chyba nigdy. Olanie zajec jest spowodowane klotnia, nie odwrotnie. Nie poszlo o to... nawet jesli - ja oplacam sobie szkole i wszystko inne, juz dawno nie dostalam od nich grosza. Moja mama jest w stanie zrobic wiecej dla osoby zupelnie obcej niz dla mnie, to mnie boli :shake: Ja jestem na kazde ich zawolanie, staram sie pomagac jak potrafie, nie raz zmieniam swoje plany i ustawiam je pod nich.... i nigdy nie uslyszalam dziekuje... [quote name='kamilka91']Trzymaj się... :calus: Czasem bywa różnie, ale to jednak rodzice... Ja tam lubię deszcz :)[/QUOTE] Spokojnie ;) Wiem ze to moi rodzice i tknac nie pozwole, sama zlego slowa nie powiem... ale pewne rzeczy mnie wkurzaja... -
Pasuje jej nowa obrozka ;) Tez mam tego raynoxa - strasznie ciasny zakres ostrosci ma :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with: