[quote name='magdabroy']To fakt, piękne miasto. Ale dla mnie osobiście do zamieszkania tam za duże. Ja lubię małe mieścinki albo wioskę :loveu:
Ja osobiście zawsze spałam w cywilizowanych miejscach po takiej imprezie, na stacji mi się nie zdażyło spać :D
Piękne te Twoje ciapkowate psiaki ;) Sama nie wiem które z dzisiejszych zdjęć jest najładniejsze :loveu:[/QUOTE]
Dlatego ja mieszkam w jego okolicach ;) Dobrze jest miec rodzinke ktora szukajac mieszkania patrzy na wszystkich domownikow - w tym psy :loveu:
Ja tez nie wyobrazam sobie spac na Sbahnie :evil_lol:
Dziekuje ;)