Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Oook, to dobrze :) Dziekuje, moge spac spokojnie :)
  2. :calus: :calus: Kurus sie kochanie :calus:
  3. Szybkiego gojenia sie lapci zyczymy :calus: I masz racje - Psota jest niesamowita :loveu:
  4. [quote name='Luzia']Już ja wiem jak wygląda Twój ciężki weekend :evilbat: No właśnie :grins:[/QUOTE] :lol: :lol: Oj tam oj tam :lol: Pies Cie ugryzl? :crazyeye: A zyje? :lol:
  5. Ja tez umiem latac :loveu: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6443/nagodo.jpg[/IMG]
  6. [quote name='ania90']sliczne foteczki:)[/QUOTE]Dziekuje ;) [quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaRrRS02n-I/AAAAAAAABDs/KKoRNmfxAyU/s576/_DSC8105.JPG[/url] musiałaś łapki ucinać, no musiałaś. :P[/QUOTE] Musialas sie czegos czepic, no musialas :evil_lol:
  7. Ojej to ja rezerwuje miejscowe :evil_lol: EDIT :calus: Szklo?
  8. Kiedy sunka bardzo sie przywiaze bedzie ciezko jej sie z Toba rozstac. Ja zawsze staralam sie jak najmniej rozkochiwac psiaka w sobie - ale kazdy ma inne sposoby ;)
  9. Mam nadzieje ze pod "pilnowac" nie kryje sie lancuch :roll:
  10. I gdzie sa te domki, no gdzie? :oops:
  11. Ile psiakow :loveu: Ta morda najpiekniejsza! :D [url]http://img132.imageshack.us/img132/787/1009949.jpg[/url]
  12. Booo... ciezki weekend mialam nooo :lol: :oops: Nieeee, co zlego to nie Tyyy :siara:
  13. Cudowne te metamorfozy :)
  14. Super fotki z frisbee :multi: A te ostatnie :lol: A duzo kosztuje pobyt w tym cudownym miejscu? :lol:
  15. [quote name='magdabroy']To fakt, piękne miasto. Ale dla mnie osobiście do zamieszkania tam za duże. Ja lubię małe mieścinki albo wioskę :loveu: Ja osobiście zawsze spałam w cywilizowanych miejscach po takiej imprezie, na stacji mi się nie zdażyło spać :D Piękne te Twoje ciapkowate psiaki ;) Sama nie wiem które z dzisiejszych zdjęć jest najładniejsze :loveu:[/QUOTE] Dlatego ja mieszkam w jego okolicach ;) Dobrze jest miec rodzinke ktora szukajac mieszkania patrzy na wszystkich domownikow - w tym psy :loveu: Ja tez nie wyobrazam sobie spac na Sbahnie :evil_lol: Dziekuje ;)
  16. Lapy mu zwiaz :lol: W takim tempie to ona mu sie nigdy nie zagoi :(
  17. [url]http://img135.imageshack.us/img135/4104/dsc0904p.jpg[/url] 2 cuda na jednym zdjeciu ojaaaaa :loveu:
×
×
  • Create New...