Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ale mamy wiecej fotek :multi: I juz bardziej normalnych :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_Y6mcnvI/AAAAAAAABac/M_WScvh2nIk/DSC_2395.JPG[/IMG]
  2. Hahahaha.... w takim razie ja mam cos z glowa :diabloti:
  3. Kochana z nieba jej spadlas! Dziekuje! Btw. Widze ze tez zrobilas skok z podkarpacia na dolny slask ;) (ja przyjechalam do Wro spod Lezajska ;))
  4. Przeciez ma byc w 2012 :cool3: Ten ostatni sie nie liczy :evil_lol:
  5. Podoba mi sie ta fotka... a Figowa jak zwykle wie co zrobic by bylo zle :evil_lol:
  6. [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3541/dsc2390.jpg[/IMG] :evil_lol:
  7. [quote name='nicnasile'] jak ciemne, to zwiększ iso :) D90 nawet przy wyższych czułościach nie szumią tak mocno :) Pokombinuj :) Ej, wczoraj poszłam znowu na juwenalia. Już troszkę wypiliśmy na osiedlu i szliśmy koło takich pijaczków, z 3 facetów i babka. No i mieli psa w typie asta. Ewidentnie zmieszany z astem jakimś. No i piszczał bardzo, a że ja troszkę już byłam pijana to byłam bardziej śmiała, to podeszłam do nich (w życiu bym nie podeszła normalnie!) i się pytam, czy mogę go pogłaskać, bo strasznie piszczy. A babka do mnie z tekstem: możesz go sobie nawet wziąć :shake: a ja wiesz, opóźnione myślenie...zaczęłam jej gadać, że ma o niego dbać, bo jest piękny, kochany nanana, bo naprawdę był nieziemsko przyjazny itd. Ale do rzeczy, wk... mnie to, że banda debili weźmie sobie psa, a później... :shake: [SIZE=1] Przedwczoraj była milsza sytuacja :) Jak szliśmy do parku takiego, to biegał pies. Laski ode mnie strach w oczach, wiesz, że nie wejdą itd. a ja mówie, dobra idę! A to był taki słodziak! :loveu: Kolesiówa krzyknęła, że mamy się nie bać, no a że szłam pierwsza, a laski dalej się bały to go wymiziałam taaaaaki kochany :evil_lol: No i mówię, co to za rasa...hmm, cane corso?! A dziewczyna WIELKIE oczy i mówi skąd wiesz? A ja tak no że tak mi się wydawało. A ona była baaardzo zdziwiona, że zgadłam :lol:[/SIZE][/QUOTE] To wiem ;) Ale staralam sie lapac psy w sloncu wiec iso mialam male - nie zdazylam go zmienic kiedy zaczely sie bawic i biegac raz cien raz slonce :oops: To trzeba bylo sobie go wziac :mad: I powiedziec rodzicom ze znalazlas psa :siara: :evil_lol: Bo te psiaki nie sa az tak popularne ale... przyznam ze to prawdziwe cudenka :loveu: Az sie mokro robi jak taki bydlaczek podchodzi do ciebie i macha ogonem :loveu: [quote name='Tina.Sara']cześć stara :diabloti: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQYUF4FthI/AAAAAAAABZw/fd1HwF4f7Qc/DSC_2326.JPG[/url] myślałam, że ją w tyłek ugryzł :evil_lol:[/QUOTE]Od gryzienie w tylek/po nogach jest Figowa :D I jaka stara co? :mad: [quote name='agrazka']Z dupką królika wymiata, fajnie urwisują twoje kropki, aż miło popatrzeć :)[/QUOTE]Milo nam :) [quote name='Vilena'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQYKu8cbKI/AAAAAAAABZQ/bYvnr0frRfM/DSC_2277.JPG[/URL] Jakie fajne :-) Figa, zerknij: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208206[/URL][/QUOTE]Zerknelam ;) [B]Estowa, Tina.Sara[/B] czesc ;) [quote name='justyska2'][url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQYMarou_I/AAAAAAAABZU/w63Rv8y7zTQ/DSC_2285.JPG[/url] hahaha parę miesięcy mnie na dogo nie było aż tu Marcel zdążył drugą dooopę zapuścić :D pozdrawiamy[/QUOTE]Widzisz, nie mozesz nas wiecej na tak dlugo zostawiac :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQYViPFyjI/AAAAAAAABZ0/UN2t1315pXI/DSC_2328.JPG[/url] zielono, ciepło, fajnie i wesoło :multi:[/QUOTE] Czesc wariacie :loveu:
  8. Wujek tam jezdzi ryby lowic a my grilujemy - wiedzialam ze widzialam podobne miejsce :)
  9. Bosz, biedna psinka :placz: Ma niedobra pancie ktora......... nie che rzucic jej pileczki!!!! :placz:
  10. Podobno psy sa takie jak ich wlasciciele :siara:
  11. Jaka minka :lol: http://imageshack.us/m/845/1326/p7170047.jpg
  12. [quote name='Aleksandrossa']zmierzylam Cezara :) ma ok. 72-73cm w klebie :) a problemy z lapka nie przechodza :([/QUOTE] Woooo krowek prawdziwy :loveu:
  13. [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Widoki%20obrazki%20rozne%20na%20dogo/DSCF2442.jpg?t=1306177951[/url] kochamcie:loveu: Jak to nie Twoj kot? :crzeye: Ale i tak ladny :D:D edit [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF2489.jpg?t=1306177936[/url] Aaaa waz wodny :evil_lol:
  14. Zaaajefajne te fotki :loveu:
  15. A gdzie to byliscie? Wyglada znajomo ;) [url]http://i56.tinypic.com/4ienh5.jpg[/url] Aaaa jaka parowa :evil_lol:
  16. https://lh4.googleusercontent.com/_dq1sC4uJEj0/Tcb9k4hykbI/AAAAAAAABmQ/B-GW1NLMWs4/s512/IMG_3699.JPG AAAAAAA krow, kocham ciee :loveu:
  17. Pewnie maja duzo na glowie dziewczyny ;) Tesknimy za wami!
  18. [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0470.jpg[/url] WTF???!!! xD
  19. O kurcze psinko kochana... :( [B]sunia2000[/B] dziekuje kochana! Nie moge sie doprosic o te fotki :oops: A latka agresor? Jak spisywalysmy z Kinga psy po boksach to zjadla nam dlugopis i rozszarpala go na naszych oczach :lol: Chodzilam do niej ok 2 razy w tygodniu, probowalam przekupic szyneczka nawet (kupowalam specjalnie dla niej :oops:) i konczylo sie to marnie :evil_lol: Blagam o fotki jej kochanego pysia, zrobimy ogloszenie i skombunijemy dobry domek! :multi:
  20. Zaczelo sie :diabloti: Moze to ma zwiazek z tym zblizajacym sie koncem swiata :lol:
  21. [url]http://imageshack.us/m/853/8739/dsc00280jakzmniejszycfo.jpg[/url] Psa upila, wyrodna pancie :D
  22. Gratkki z nowej zabawki :multi: Nasze pocfory tez llubia sznureczki :D http://imageshack.us/m/718/5853/p5140359.jpg A kocia jak cukiereczek piekna :loveu:
  23. [url]http://images50.fotosik.pl/880/e7adc7f649c87331.jpg[/url] Zgrana ekipa jestescie :cool3:
×
×
  • Create New...