Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Figowa bez oczu :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcgd5duuPjI/AAAAAAAABUs/-OLuFs9tQZM/DSC_1827.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcgd7KZe24I/AAAAAAAABUw/cKnhonXOY28/DSC_1839.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcgd-g0V9gI/AAAAAAAABU4/YhFndmJMfBo/s576/DSC_1841.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcgd8xlsEhI/AAAAAAAABU0/bjTRx51WPo0/DSC_1840.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgeCAruZ-I/AAAAAAAABVA/wyZipIQbl5w/DSC_1846.JPG[/IMG]
  2. [quote name='Dobcia'][url]http://img705.imageshack.us/img705/9380/dsc1678t.jpg[/url] ...bardzo... jak by to powiedzieć... no ciekawa perspektywa:evil_lol:[/QUOTE] Psie dooopy som fajneeeeeeeeee :D :evil_lol:
  3. Z dwoma psami? :D
  4. :: FiGa ::

    Diana :)

    Jest i Dianka :loveu: Piekne ;)
  5. A fundniesz mi przejazd? :diabloti:
  6. Ja zastanawiam sie jak moglysmy sie nie spotkac.... glupie :lol: Przeciez mieszkalam ok rok we Wroclawiu :roll: A ta Salcia Twoja to ciagle cos... :lol: Bidula ;)
  7. Przestan juz narzekac :eviltong:
  8. [quote name='nicnasile']Chyba Figa się trochę ubrudziła :) No wiem, że miałam kupić inny, ale już w dupie z tym! :/ Pomyliłam nr mieszkania, a kurier nawet nie ważył sprawdzić czy to mała pomyłka. Stwierdził, że ktoś taki tam nie mieszka i zwrot. PALANT! KILKA mieszkań dalej był mój adresat, kur.. ! Wiem, że moja wina. No ale bez przeginki...[/QUOTE] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/glaszcze.gif[/img] To ze sie bedziesz wkurzac niczego nie zmieni, wiec... nosek do gory i ciesz sie konczacymi sie maturami :D
  9. Mi zawsze wet mowil ze powinien byc 1cm luzu przed noskiem ;) Ale moze tak fotki wyszly ;)
  10. Nakrecajcie sie dalej i moze... :cool3: Super ta sheltie :loveu:
  11. 80cm? :crazyeye: Jestes pewna? :lol:
  12. To zdj jest totalnie beznadziejne, ale nie udalo mi sie zrobic innego :D [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9380/dsc1678t.jpg[/IMG]
  13. To czemu w ogole doszlo do tego zwrotu :hmmmm: Przeciez to goopota :shake: Pozbylas sie obiektywu by moc kupic lepszy... :siara: Oj no bywa :evil_lol: Ja jestem na siebie zla bo w sob przepuscilam 100€, a nawet nie wiem na co :( 30€ taxi, 20€ wydalam na imprezie (chociaz tego nie pamietam), a 50€ pozyczylam komus :wallbash: I nie pamietam kurde komu! :angryy: Strzele sobie kiedys w leb za te moja glupote :angryy: Oj tam, wiesz ze ta beznadziejna prezentacja najmniej sie liczy ;) Wiec bedzie git :D
  14. [quote name='nicnasile']Haha! Barca ;d widze dobra zabawa byla :-p ja wrocilam z angola, wychodze z sali i mowie ALE ZJE**** ! I zła byłam na siebie. a tu po 4h czekania na wyniki dowiaduję się, że...mam 19/20 ale humor popsuła mi poczta polska...wysłałąm pocztexem paczkę i zwrot... :( musze zaplacic za to prawie 40zl ! masakra :([/QUOTE] Ja sie z tym szalikiem nie rozstaje :evil_lol: Woow to bardzo dobry wynik :klacz: Gratulacje :Rose: Pewnie szkielko? :siara:
  15. Kilka fotek... wtedy jeszcze wiedzialam co sie dzieje :diabloti: Serduszko :loveu: [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224247_219596141399867_100000484477503_901054_7101193_n.jpg[/url] Ekhmm :D [url]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/225199_219596778066470_100000484477503_901069_1033014_n.jpg[/url] Dopadlam mlodego :D [url]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/225524_219597064733108_100000484477503_901076_6168472_n.jpg[/url] Zgadnijcie co dziewczyny robily :evil_lol: [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/225199_219596774733137_100000484477503_901068_5076872_n.jpg[/url] No i wyproszone zdjecie... dalam sie namowic (chlopak w srodku mial 18stke :evil_lol:) [url]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228163_219597641399717_100000484477503_901088_5603843_n.jpg[/url]
  16. Biedny Ciapus :mad: Ale czy ten kaganiec nie jest troszke za ciasny?
  17. Gratulacje ;) podwojne :cool3:
  18. Wiecie, pare problemow by sie znalazlo :lol:
  19. Hello... ale nadrabiania :shake: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF1242.jpg?t=1304790459[/url] super :cool3: [QUOTE] bo bym nabiła przebieg lustra badziewiem.[/QUOTE] A co to jest? :lol: [url]http://i1082.photobucket.com/albums/j371/ZdjeciaBanana/Rastafara/DSCF0978.jpg?t=1304861790[/url] Morda kochana :loveu: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF1554.jpg?t=1304877726[/url] Ojesooo :loveu: Jeszcze troche i padne :lol: [quote name='Izabela124.']Mi też się nie chce otwierać w większych rozmiarach fotek :P[/QUOTE] A ja otwieram :eviltong:
  20. http://img405.imageshack.us/img405/790/dsc0308c.jpg O mamoooo :loveu: Jaki skarbek piekny :loveu:
  21. [url]http://img830.imageshack.us/img830/1608/dsc00149jakzmniejszycfo.jpg[/url] Jaki zaciesz :loveu:
×
×
  • Create New...