Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. To zrobie to jutro (ale nie obiecuje bo TZ wraca :evilbat:), bo musialabym isc z kompa zrzucac, a tak mi cieplutko i przytulnie w lozeczku :loveu: Przynajmniej juz nie kaszle tak jak wczoraj :shake:
  2. Moge wam wrzucic wiecej Figowej :diabloti: 5 takich samych fotek :evil_lol: Bo ona jest nudnaaaaa... :p
  3. Bede musiala sie pilnowac by juz nie znikac na tak dlugo :grins: A do bociana sama napisze. W swoim czasie :evil_lol:
  4. Eeeee tam, poradzilibyscie sobie :eviltong: Wymiziane kropki ;) Dzis jestem na dogo bo mnie chorobsko polozylo do lozka :placz:
  5. Jeszcze troche Marcelka.... i spadam z psami na spacer ;) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2972/dsc2988xhg.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2958/dsc2989l.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8331/dsc3008l.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4595/dsc2977.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9718/dsc3033r.jpg[/IMG]
  6. [quote name='BBeta']Hej ;) Z tym każdy ma problem :diabloti:[/QUOTE] Niektorzy go nie maja :diabloti: Chcieliscie Figowa.... ale jak zwykle nie mam jej fotek... :shake: O. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8564/dsc2982k.jpg[/IMG] A Marcelka mam duzo :grins: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/554/dsc2960n.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/387/dsc3031.jpg[/IMG] I takie uoooo... [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5977/dsc4746d.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9492/dsc4451ba.jpg[/IMG]
  7. DLugo nas nie bylo :oops:
  8. [url]http://img189.imageshack.us/img189/7554/dsc5222m.jpg[/url] jak grzecznie siedza i pozuja :) Witajcie Sopelkowe :)
  9. [quote name='agaciaaa']Więcej zdjęć nie będzie, bo mój aparacik odszedł... :eviltong:[/QUOTE] Cos mu zrobila? :mad:
  10. O zesz.... ile zdjec :loveu: Baw sie duzo i eksperymentuj, zdjecia beda coraz lepsze :razz:
  11. WItajcie ;) Widze ze przymierzacie sie do zakupu nikosia :loveu:
  12. Brawo dla Arona :) Moje pocfory choc juz przeprowadzaly sie pare razy (najpierw do Wrocka, pozniej Niemcy, miesieczne wakacje w PL w domu babci) to zle to znosza :shake:
  13. Mocno spoznione co prawda, ale szczere 100 lat :multi:
  14. Jakiz on jest rozkosznyy :loveu:
  15. ........... (*)
  16. :: FiGa ::

    Diana :)

    Pieknie, pieknie.... no pieknie!!! :loveu:
  17. [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/2-15.jpg[/url] hahahaha jaka minka :evil_lol:
  18. czsc wariaty :loveu:
  19. Nie mialam dlugo dostepu do internetu, a jak juz mam to ciezko wrocic... ;)
  20. Z tym znajdywaniem czasu moze byc problem...
  21. Czesc szkodniki :loveu: Cudowne wnuczeta ajjj, jak ja kocham dzieci :loveu:
  22. http://img822.imageshack.us/img822/2579/dsc0235le.jpg boskie!
×
×
  • Create New...