TZ mowi ze mam czas wiec nie nakrecam sie na to moto :roll: Ale nie macie pojecia jak mnie rozwala jak ide sobie ulica i slysze to wycie... Pierwsze cieple dni, wszyscy wyciagaja jednoslady... mamoooo :placz:
Siedzenie na gg? Na dogo tez przeciez jestem! I... Nie lubie monologow, moze to dlatego :eviltong: