Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jaka wesola morda... :loveu:
  2. Trzeba skontaktowac sie z Marchewa... I czy wszyscy, ktorzy zainteresowani sa losem Grafita zgadzaja sie na ten hotel? [B]beataczl, [/B] czy miejsce na Grafita czeka? Jest pewne?
  3. Sloneczko jakby zaswiecilo nad Grafitem znowu, [B]beataczl[/B], jak dobrze ze jestes... To sprawdzony, dobry hotelik? Po ostatnich poslizgach dogomaniakow na hotelach coraz mniej zaufania ma sie do nich... 300zl uzbieramy... mysle ze damy rade.
  4. Patrzcie co mi znajoma zrobila z tym zdj... :mdleje: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/dzieckoc.jpg[/url] Umarlam...... :loveu:
  5. A jakiz to prezent mial dzis dotrzec? :cool3:
  6. [quote name='magdabroy']Teraz będę miała rok bez wizyty w PL, to będzie najdłuższa okres czasu :/ Byłam na święta w grudniu i teraz też pojedziemy dopiero w grudniu :( Jakoś to przetrzymam, już się marzec kończy ;)[/QUOTE]Czas szybko zleci, zobaczysz... Nim sie onejrzysz bedziesz z wozeczkiem jezdzic na spacery... i pojedziesz do PL... a pozniej kolejne mrugniecie okiem i Teos bedzie pierwsze dziewczyny do domu przyprowadzal :diabloti: [quote name='ania90']tez mam takiego jednego zazdrosnika i postepuje tak samo;)[/QUOTE] Jakos walczyc o swoje trzeba :lol:
  7. Wiec oddamy go do schronu? Cos z nim zrobic trzeba :(
  8. [quote name='magdabroy']Chyba jak wszyscy :roll: Teraz najbardziej martwi mnie to, że Teoś będzie się chował z daleka od ciotek, wujków, dziadków, kuzynostwa :-([/QUOTE]Ale napewno pocieszajace jest to ze uczac sie tu bedzie mogl byc spokojny o swoja przyszlosc... A rodzine zawsze mozna odwiedzac.... choc wiem ze to nie to samo co miec ich caly czas blisko. [quote name='kalyna']Marcelek uwielbia być w centrum zainteresowania :loveu: ehhh ale on Ci gwiazdorzy :D a Mia to bardzo mądra kocica :)[/QUOTE] Oj tak, jest potwornie zazdrosny o wszelkie zainteresowanie innymi stworzeniami :evil_lol: Od razu pakuje sie na kolana i domaga zwrocenia na swiebie uwagi :evil_lol:
  9. Ooooo to wszystkiego najlePSIEJszego!!!! :multi:
  10. Nie robcie zadymy, mysle ze Marchewa poczuwa sie do roli opiekuna, tylko nie moze sie tu wypowiedziec.
  11. Gratulacje :cool3: A masz jakies filmiki z Ciapem? :) I fotki piekne :multi:
  12. Jestem kibicem fc barcelony, dla mnie slowo "re*l* to wulgaryzm :evil_lol: edit Piekny :) Tooo kiedy Torka miala urodziny? ;)
  13. Wiesz ze strony mojej mamy tez jest tu ciocia z dziecmi ;) Bez meza... bo on wybral siebie :roll: I moja kuzynka tez mysli tu przyjechac :loveu: Ja sama wolalabym mieszkac w PL.... gdyby dawala mi to, co daja mi Niemcy.
  14. Prawda w oczy kole :evilbat: Real... nie wypowiadaj przy mnie tego slowa :mad:
  15. Chcecie :diabloti: Dawaj :)
  16. Ja wyslalam dzis za 3 miesiace do Marchewki, moze bedzie choc na 1 miesiac w hotelu.... tylko co dalej.......????
  17. Super ze mala ma domek :) A Ty na pewno zdazylas sie przywiazac, choc byla u was krotko...
  18. fotki? :cool3:
  19. Czesc gaduly ;) Juz chyba zawsze bede ie tak tu witac :diabloti: Minki Torusiowe piekne, te kwasne i te slodkie :loveu: A to boskie :loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5018.jpg
  20. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-U1EJ3Ctgo50/T2TLkg5_vUI/AAAAAAAAAfA/Rm0E6C5sU9k/s640/DSC_0089.jpg[/url] Jakie grzeczne sunki :)
  21. Patrz no, jakbysmy mieszkaly w PL to ciezko byloby o spotkanie, a w niemczech... dziwny jest teeeeeen swiat... :lol: Milenka rzucala mu kawaleczki, a on dawal pokaz gimnastyki ekstremalnej co przynosilo jej wielka radoche :evil_lol:
  22. Milenka ;) Cieplo bylo u nas niemozliwie mmmm :loveu: Wiec w sumie wsadzilismy ja tam i pilismy spokojnie kawke podziwiajac jak sie bawi :diabloti: Bo jak ona nie ma zajecia to.... :shock: A tak swoja droga... mialam jej tez zrobic zdjecia w nocy jak spi, ale balam sie ze ja obudze. Normalnie sama slodycz :loveu: I jak tak patrzylam na nia spiaca sobie slodko, a obok jeszcze TZ to az pomyslalam sobie rozczulona ze moglabymsie do takiego widoku przyzwyczaic :evil_lol: :oops::oops::oops: A Figowa nie jest tak otwarta na kontakty z dziecmi jak Marcelek (ktory tyle parowek nie zjadl chyba jeszcze nigdy bo Milenka uparla sie ze da mu wszystkie.... on oczywiscie nie narzekal :evl_lol:), wiec musiala sunia popoludnie spedzac w domu ;) I nie zalapala sie na zdjecia :shake: [SIZE="2"]Ech no dobra przebiegla Ty :evil_lol:[/SIZE]
  23. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9025.jpg[/IMG] Na pileczkowanie tez wzielisma aparat ale bylo juz ciemno... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9044.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9056.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9090.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8940.jpg[/IMG] Oto jak Mia lubi dzieci :diabloti: (dala sie potarmosic chwile i zwiala ;)) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8951.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8957.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8958.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9017.jpg[/IMG]
  25. A czemu mnie nie bylo na dogo? Oto moje usprawiedliwienie :diabloti: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8926.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8930.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8933.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8934.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8938.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...