-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Jaka wesola morda... :loveu:
-
Trzeba skontaktowac sie z Marchewa... I czy wszyscy, ktorzy zainteresowani sa losem Grafita zgadzaja sie na ten hotel? [B]beataczl, [/B] czy miejsce na Grafita czeka? Jest pewne?
-
Sloneczko jakby zaswiecilo nad Grafitem znowu, [B]beataczl[/B], jak dobrze ze jestes... To sprawdzony, dobry hotelik? Po ostatnich poslizgach dogomaniakow na hotelach coraz mniej zaufania ma sie do nich... 300zl uzbieramy... mysle ze damy rade.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Patrzcie co mi znajoma zrobila z tym zdj... :mdleje: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/dzieckoc.jpg[/url] Umarlam...... :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A jakiz to prezent mial dzis dotrzec? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Teraz będę miała rok bez wizyty w PL, to będzie najdłuższa okres czasu :/ Byłam na święta w grudniu i teraz też pojedziemy dopiero w grudniu :( Jakoś to przetrzymam, już się marzec kończy ;)[/QUOTE]Czas szybko zleci, zobaczysz... Nim sie onejrzysz bedziesz z wozeczkiem jezdzic na spacery... i pojedziesz do PL... a pozniej kolejne mrugniecie okiem i Teos bedzie pierwsze dziewczyny do domu przyprowadzal :diabloti: [quote name='ania90']tez mam takiego jednego zazdrosnika i postepuje tak samo;)[/QUOTE] Jakos walczyc o swoje trzeba :lol: -
Wiec oddamy go do schronu? Cos z nim zrobic trzeba :(
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Chyba jak wszyscy :roll: Teraz najbardziej martwi mnie to, że Teoś będzie się chował z daleka od ciotek, wujków, dziadków, kuzynostwa :-([/QUOTE]Ale napewno pocieszajace jest to ze uczac sie tu bedzie mogl byc spokojny o swoja przyszlosc... A rodzine zawsze mozna odwiedzac.... choc wiem ze to nie to samo co miec ich caly czas blisko. [quote name='kalyna']Marcelek uwielbia być w centrum zainteresowania :loveu: ehhh ale on Ci gwiazdorzy :D a Mia to bardzo mądra kocica :)[/QUOTE] Oj tak, jest potwornie zazdrosny o wszelkie zainteresowanie innymi stworzeniami :evil_lol: Od razu pakuje sie na kolana i domaga zwrocenia na swiebie uwagi :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ooooo to wszystkiego najlePSIEJszego!!!! :multi: -
Nie robcie zadymy, mysle ze Marchewa poczuwa sie do roli opiekuna, tylko nie moze sie tu wypowiedziec.
-
Gratulacje :cool3: A masz jakies filmiki z Ciapem? :) I fotki piekne :multi:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jestem kibicem fc barcelony, dla mnie slowo "re*l* to wulgaryzm :evil_lol: edit Piekny :) Tooo kiedy Torka miala urodziny? ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiesz ze strony mojej mamy tez jest tu ciocia z dziecmi ;) Bez meza... bo on wybral siebie :roll: I moja kuzynka tez mysli tu przyjechac :loveu: Ja sama wolalabym mieszkac w PL.... gdyby dawala mi to, co daja mi Niemcy. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Prawda w oczy kole :evilbat: Real... nie wypowiadaj przy mnie tego slowa :mad: -
Chcecie :diabloti: Dawaj :)
-
Ja wyslalam dzis za 3 miesiace do Marchewki, moze bedzie choc na 1 miesiac w hotelu.... tylko co dalej.......????
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Super ze mala ma domek :) A Ty na pewno zdazylas sie przywiazac, choc byla u was krotko... -
fotki? :cool3:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Czesc gaduly ;) Juz chyba zawsze bede ie tak tu witac :diabloti: Minki Torusiowe piekne, te kwasne i te slodkie :loveu: A to boskie :loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5018.jpg -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-U1EJ3Ctgo50/T2TLkg5_vUI/AAAAAAAAAfA/Rm0E6C5sU9k/s640/DSC_0089.jpg[/url] Jakie grzeczne sunki :)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Patrz no, jakbysmy mieszkaly w PL to ciezko byloby o spotkanie, a w niemczech... dziwny jest teeeeeen swiat... :lol: Milenka rzucala mu kawaleczki, a on dawal pokaz gimnastyki ekstremalnej co przynosilo jej wielka radoche :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Milenka ;) Cieplo bylo u nas niemozliwie mmmm :loveu: Wiec w sumie wsadzilismy ja tam i pilismy spokojnie kawke podziwiajac jak sie bawi :diabloti: Bo jak ona nie ma zajecia to.... :shock: A tak swoja droga... mialam jej tez zrobic zdjecia w nocy jak spi, ale balam sie ze ja obudze. Normalnie sama slodycz :loveu: I jak tak patrzylam na nia spiaca sobie slodko, a obok jeszcze TZ to az pomyslalam sobie rozczulona ze moglabymsie do takiego widoku przyzwyczaic :evil_lol: :oops::oops::oops: A Figowa nie jest tak otwarta na kontakty z dziecmi jak Marcelek (ktory tyle parowek nie zjadl chyba jeszcze nigdy bo Milenka uparla sie ze da mu wszystkie.... on oczywiscie nie narzekal :evl_lol:), wiec musiala sunia popoludnie spedzac w domu ;) I nie zalapala sie na zdjecia :shake: [SIZE="2"]Ech no dobra przebiegla Ty :evil_lol:[/SIZE] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9025.jpg[/IMG] Na pileczkowanie tez wzielisma aparat ale bylo juz ciemno... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9044.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9056.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9090.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8940.jpg[/IMG] Oto jak Mia lubi dzieci :diabloti: (dala sie potarmosic chwile i zwiala ;)) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8951.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8957.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8958.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9017.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A czemu mnie nie bylo na dogo? Oto moje usprawiedliwienie :diabloti: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8926.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8930.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8933.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8934.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8938.jpg[/IMG]