Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Witamy sie gaduly ;) Jak duzo fotek z wystawy :loveu: Jednak nic nie przebije ciasteczka na tarasie, laaa :loveu: Zauwazylam zepowaznieje juz Ptysiak powoli ;)
  2. Tak patrze na Twoj bannerek understandme i pomyslalam sobie... ciekawe czy Teos sie jednak obocil czy Madzia miala cesarke :lol:
  3. Witamy ;) Grey jest piekny :cool3: Czy moglabym prosic tez o wiecej Lajli? Jestem kropkowa ciocia :oops: Bedziemy was odwiedzac ;)
  4. W sercu sie cieplej robi jak sie to czyta! :loveu:
  5. Jak cudnie :loveu: Lutek juz nigdy nie zazna schroniska, ma to za soba :multi:
  6. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-d45S2PCBQWo/T_nVa01L70I/AAAAAAAAF_A/NRhqxXPy0pA/s640/DSC_8850.jpg[/url] Jaki cudowny zaciesz :loveu: Wlasnie, co z uszkiem?
  7. [quote name='dOgLoV'] Teodor ur. 8.07.2012 , 54 cm , 4200 :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Aaaaaa!!!!!! Caly dzien poza domem a tu takie wiesci!!!! :multi:4200, kawal chlopa :lol: Madziu GRATULACJEEEEEE dla Ciebie i malza!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC_6979.jpg O BOZE JAKI PIEKNY!!!! :multi: :loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. Tekst zywcem opisujacy mojego Marcelka, on tez jest taki zarlok i przytulak ;) Trzeci pies zamieszka u nas na pewno, ale jeszcze nie teraz :shake: Psiaczek ma ogloszenia itp?
  9. Czekamy na wiesci :kciuki:
  10. Mam nadzieje ze dobrze sie wam jedzie :loveu:
  11. [quote name='mira145']Halo,halo:p!Tu hotelik gdzie przebywa NAJWSPANIALSZY pies na świecie!Cos smutno na Dolarowym wątku!Pytajcie o Dolara a ja bedę odpowiadac!:lol:[/QUOTE] Najwspanialszy? Mozesz rozwinac te mysl? ;)
  12. Wyslalam juz dwa osobne, zeby nie robic zametu ;)
  13. [quote name='Vilena']Ekstra te pioruny!!!!! :klacz: :klacz:[/QUOTE]Ciesze sie ze sie podobaja :multi: [quote name='Ty$ka']Cuuudowne zdjęcia :loveu: I te burzowe, i te psiowe :P Wszyscy mają burze, a my w ogóle. Zawsze nas ominie - nie wiem czy się cieszyć czy płakać ;). Zbożowe fotki super super :loveu: Twoje kropiaste też lubią w nim buszować? :D[/QUOTE]Dzieki ;) Ja bym raczej plakala bo uwielbiam burze, co kto lubi :diabloti: Figowa mniej, ale Marcel najchetniej tylko tam by siedzial.... tyle zakamarkow i szelestow dookola!!!! Normalnie raj dla Marcelka :evil_lol: Ale nie pozwalam mu w zboze wchodzic, niech sobie rosnie ;) Zeby dogodzic Marcelkowi pancia lazi po krzakach i wysokich trawach :D Przed chwilka sie po takich chaszczach przegonilismy:D Mam cale odrapane nogi, ale warto bylo! Marcelek biegal jak gooopek :evil_lol: I byl w siodmym niebie w tej wysokiej trawie ;)
  14. Mazury wooo :loveu: Na dlugo? ;) I wysmienitej zabawy :multi: Przywiezcie nam mase fotek ;)
  15. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/381882_221616194582191_281409781_n.jpg Ladne ;)
  16. Nie znalazlam wczesniej tego posta :oops: [quote name='Ptysiak'] Urlopu mogłoby mi zabraknąć chyba, że zwolnię się z pracy :evil_lol:[/QUOTE] Dlatego tez przychylalabym sie raczej do licytacji, zebys bidulo nie musiala po nocach pracy domowej z dogo odrabiac :lol: Serio myslisz ze moge Cie w taki sposob wykorzystac? :oops: Bo ja pisalam calkiem serio i jesli sie zgodzisz to w tym tygodniu jakis bazarro sie zmajstruje :diabloti: Ale nie chce tez Cie do niczego przymuszac, bo do tej pory rysowalas to, na co mialas w danej chwili ochote i chyba tak najprzyjemniej sie pracuje? ;)
  17. [quote name='Ada_Mirra']jesteś jesteś więc ciii! :D[/QUOTE] :Rose: :Rose: :Rose: :megagrin:
  18. Kochani mam domek dla shih tzu. Moge za niego reczyc, to moja ciocia, odpowiedzialni, kochajacy zwierzeta ludzie. Warunkiem jest dobry kontakt z dziecmi (ciocia ma trojke 12, 14, 17 lat) i by byl to w miare mlody pies (rok, dwa). Mieszkamy w Niemczech, za ok miesiac przyjechalibysmy po pieska do Katowic, dlatego tez psiak musialby miec wczesniej wyrobiony paszport. Moge zapewnic czeste fotorelacje ;) Sama mam psiaka ze schroniska i dzialalam w PL jako DT, dlatego tez namowilam ciocie na adopcje psiaka z PL (chciala kupic). Jesli jest jakis shih w potrzebie prosze o kontakt.
×
×
  • Create New...