Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Autobusy Bags/PKS nie jeżdżą Ostrobramską, od strony MM jadą Płowiecką, czyli prosto z Traktu, a Ostrobramska odbija w lewo, ewentualnie można wysiąść od razu na skrzyżowaniem z Marsa :-)
  2. Nie wiem co tam jeszcze potrzebujesz? Napisz to coś się wymyśli :-)
  3. Bagsy jeżdżą po całym MM, najbliżej masz je na dworcu - specjalny przystanek dla komunikacji prywatnej na przeciwko głównego wejścia na poczekalnię PKP :-) (normalny 6,00zł, zniżki na legotymację też są, nie wiem ile za psiaka trzeba zapłacić, Bags ma swoją stronę internetową jakby co, telefon do biura i emaila - ale na emaile nie chcą odpisywać)
  4. Kto nas pokocha? :-( [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6718/rodzenstworh5.png[/IMG][/URL]
  5. Może ją też gdzieś poogłaszać? Przecież Meliska jest booska!
  6. Suuper będzie allegro dla smutnej Kiki. Rybc!u poprosisz o allegro?
  7. Nadziejo, wierzę, że jednak uda się Wam dotrzeć do Promenady :-) trzymam kciuki :happy1: Bagsy i PKSy zatrzymują się w centrum, za rondem przy rotundzie jesli to cię interesuje :-)
  8. Dzień dobry :-) Na yorkach przecież są osoby z Wawy, które wybierają sie do Promenady, może ktoś się zaoferuje z pomocą?
  9. Dziewczynki zobaczcie jaki piękny ognik, to płomień wiecznej miłości i pamięci, i gorące serduszka nieustannie bijące... Kocham Was
  10. To fantastyczna wiadomość :loveu: napiszesz trochę szczegółów, np. co konkretnie studiujesz i na jakiej uczelni :-)
  11. W systemie indywidualnym zaczęłaś studia?
  12. Nadziejo, a może jakieś fotki? :-)
  13. [quote name='red']Przepraszam, że nie zajrzałam tu od kilku dni, miałam ciężko chorą suczkę. Nie wiem, czy Edna jest jeszcze w schronisku, sperawdzimy i wtedy będziemy działać co do szczepienia. Nie wiem jaki jest jej aktualny stan, czy jest zdrowa. Postaramy się to ustalić. Może uda się małą uratować.[/quote] bardzo się cieszę, że tu dziś zajrzałaś [B]red[/B]:Rose: mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno...
  14. Halo Radom! Prosimy o pomoc :modla:
  15. To może i ja opowiem krótką historyjkę. Robiłam zakupy w warzywniaku, niuńka stała grzecznie obok mnie, sprzedawca zagadnął do mnie, że mój pies to taki do yorka trochę podobny, ale za wielki jak na "prawdziwego"...:-? Zapytałam więc, jaki to jest "prawdziwy" york według niego. Znawca na to odrzekł: no taki kilogramowy maksymalnie! Moja niuńka ważyła wtedy 2,20kg, czyli o połowę za dużo...
  16. Wszystkie foty są super, ta z misiem w czułych objęciach rewelacyjna :happy1:
  17. W takim razie trzymam kciuki, żeby się udało :bigok:
  18. Ja jestem jedynie ciotką internetową, do Radomia mam jakieś 100km :-( Tak bardzo chciałabym, żeby Edna miała szczęśliwe życie... Podobnie jak Proxima mogę wspomóc finansowo.
  19. [B][COLOR=red]Walentynkowe dzień dobry [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]i specjalne serduszkowe pozdrowienia[/COLOR][/B] :loveu: Nadziejo, a myślałaś może - jeśli nikt się nie znalazł - żeby samej podskoczyć do Wawy i jednak przekonać się, jak wygląda York Day w Promenadzie?
  20. Meliska prosi o miłość ........ :placz: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2559/meliskafe2.png[/IMG][/URL]
  21. Spokojna smutna sunia, może jednak komuś zabije mocniej serce na jej widok? :-(
  22. W schronisku czekają siostrzyczki, może komuś zabije mocniej serce na ich widok? :-(
  23. Jesteś bardzo urocza!:Rose:
  24. Atosku, jesteś piękny...
  25. Właśnie zobaczyłam najnowsze zdjęcia przystojniaka Cezara :cool1: w jego oczach można się zakochać od jednego spojrzenia :cool3:
×
×
  • Create New...