Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Ardi prosi o wsparcie :cry:
  2. Naprawdę widać jaka z niej kruszynka.
  3. Niunia malutka :-)
  4. Dużo kciuków trzymamy :happy1: :happy1: :bigok: :bigok: :thumbs: :thumbs:
  5. No i nie wiem jak tu się nie rozryczeć... :cry:
  6. Alutka :loveu: :loveu: :loveu: hihi ale dłuuugi :eviltong: Melcia :loveu: :loveu: :loveu: szczerze sprząta :wink:
  7. Weroniko, przeczytaj wiadomość na PW. Pozdrawiam.
  8. Cori jest prześliczna :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Aresiku ależ jesteś elegancki i przystojny... Dziewczynki za TM na pewno są szczęśliwe mając za towarzysza prawdziwego dżentelmena...
  10. Tak sobie myślę, że pozwolić odejść to jedna z odsłon miłości, prawdziwa miłość pozwala na wolność, gdy nadchodzi czas odporowadza do miejsca pożegnania, rozumie, i mimo łez nie zatrzymyje... pozwala odejść. Wolność jest częścią składową miłości, chyba najważniejszą i jednocześcnie najtrudniejszą do zaakceptowania. Nuta egozimu tkwi we mnie silnie, i nie potrafię wykorzenić jej z serca, staram się rozumieć...
  11. Trudno, tu nie jest źle :-)
  12. O jedno jestem spokojna, żaden człowiek nie wyrządzi Wam krzywdy, choćby najmniejszej. Za Tęczowym Mostem jesteście bezpieczne. Przynajmniej tam nie dociera przenoszona przez człowieka choroba obojętności i okrucieństwa. Ligota
  13. Witamy przystojniaka :loveu: i jaki ładny języczek :eviltong:
  14. Ardi błaga o pomoc... :-(
  15. Ciekawe jaką odpowiedź dostaniesz?
  16. Będziesz gdzieś publikować? Avik miał spotkanie z wielkim bratem :cool3:
  17. Przyznam się, że z wielką radością i ciekawością podglądnęłabym szalone wyczyny dziewczynek... jeśli tu pod naszym nadzorem potrafiły wyprawiać cuda i dziwne niestworzone rzeczy, to co Tam się dzieje? Na pewno dużo i wesoło, aniołki rozrabiają tęczowo...
  18. A co koń na to?
  19. :loveu::loveu::loveu: Nadziejo, a co tam musisz pisać? Jeśli to nie tajemnica :oops:
  20. A jednak jesteś .... hihihi :-)
  21. Naszym kochanym psinkom należy się życie pełne uśmiechu i słońca, wesołych zabaw i cudownych spacerów. Nadszedł czas na życie pozbawione zupełnie chorób, trosk i smutku. Nasze skarby zasłużyły na wszystko co najlepsze. Wierzę, że za TM tak właśnie jest, rządy sprawuje tam radość i szczęście, przyjaźń i miłość.
  22. [quote name='nadzieja']wybaczcie wiecej pisac bedziemy w niedziele teraz pisze prace. Avi byl dzis ze mna na targowisku kupowlaismy marchewke jabuszka itp warzywka[/quote] Nadziejo, w takim razie miłego pisania i do niedzieli. :bye:
  23. Maluszek prosi o domek ....
×
×
  • Create New...