Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Możemy założyć, że 50zł już mamy? Tyle udało mi się odłożyć na Ednusię i jeszcze postaram się nazbierać.
  2. Beruś zdrówka życzę :-) cudny chłopaku
  3. A ja znów powiem swoje... pieniążkami wspomogę jak mogę (tylko tyle teraz mogę :oops:)
  4. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]:loveu: Moje grzeczne słoneczko[/B] :loveu: [/I][/SIZE][/FONT][/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/d43fc4248f5ffa7d.jpg[/IMG][/URL]
  5. Pozwól Aresikowi cieszyć się tęczową rzeczywistością. Uwolnij się od tych myśli, one niosą ze sobą wyłącznie piekący ból i niepokój duszy. Sama staram się z całych sił tak nie myśleć, nie dopuszczam do siebie pytań, które i tak pozostaną bez odpowiedzi... Wiem, że to trudne, wiem jak bardzo takie pytania potrafią zranić serce, jednak właśnie dla Nich - dla Naszych Tęczowych Aniołów starajmy się uporać z duszącymi wątpliwościami, tak by One mogły być szczęśliwe... "Czas nie leczy ran, on przyzwyczaja do bólu..."
  6. Nadziejo zobacz co [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45376"][COLOR=blue]tu[/COLOR][/URL] jest :-) :smilecol:
  7. Cześć Nadziejo :-)
  8. [B]Umiem ładnie siedzieć[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/49/fbf7e15b78ba8cf4.jpg[/IMG][/URL] [B]słodko spać[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/47/9ff17b6de5bd910e.jpg[/IMG][/URL] [B]i pilnie czuwać ;) [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/53/41c7bce648119c3a.jpg[/IMG][/URL]
  9. Aniołki moje słodkie jak się czujecie, co porabiacie tam za tęczową bramą? Tutaj znów zrobiło się biało, miało być słońce, ale uparcie się gdzieś schowało. Tęskno mi za Wami, za Waszymi spojrzeniami i ciepłymi futerkami... Moje myśli tęczowe, ukochane dwa ogonki...
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]przyszłyśmy się przywitać i życzyć Wam udanego dnia, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]pozdrawiamy ciepło :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  11. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dzień dobry :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000]przyszłyśmy się ładnie przywitać i życzyć miłego dnia. Ucałowania dla Oskara.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=black]ps. ale ładne pisanki [/COLOR][B] :crazyeye:[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  12. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: pozdrowienia dla przystojniaków :kiss_2: :kiss_2:
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: Lori jest śliczna, jej spojrzenie zwala z nóg, tylko dlaczego ją dusisz :-? [IMG]http://upload.miau.pl/2/18792.jpg[/IMG]
  14. [quote name='red']Ania ma rację z tym szczepieniem. Szukajmy jej raczej domku:shake:[/quote] Na hotelik dla Ednusi też nazbieramy pięniążki.
  15. Kochane dziewczynki, zachowajcie chociaż odrobinę umiaru w zabawie i rozrabianiu, chyba, że za karę wrócicie z psiego nieba tu do nas na dół...
  16. Drżyjcie łąki tęczowe, dziewczynki będą imprezować...
  17. Grafciu, bądź szczęśliwy wśród przyjaciół za TM... Bardzo mi przykro :-(
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]A gdy niuńka się wybawi to szczerze komara ucina, czy w objęciach czy w budce, wszystko jej jedno, byle było ciepło, wygodnie i nieruchomo.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/49/c12e251d46e0ab68.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/49/490d5617df820f2f.jpg[/IMG] :smilecol:
  19. Obecnie niuńka waży 2,40kg i ma 1,5 roku :lol:
  20. [IMG]http://images11.fotosik.pl/54/f91c9716fa146475.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/49/92468b7c09531e7a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/49/455d3100e3a94696.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/49/755a49c1bb09bcef.jpg[/IMG]
  21. [COLOR=Navy][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Dziękujemy Wszystkim za sympatyczne i ciepłe powitanie :Rose: [/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
  22. [quote name='PositiveThought']jejku, słodziutka! :) szczególnie na drugim zdjęciu... takie inteligentne spojrzenie <33 ja też się przymierzam do założenia Aidkowej galerii tutaj, ale jak na razie dużo roboty ze zmniejszaniem zdjęć a poza tym, nie wiem, czy ktoś to w ogóle zauważy... mam nadzieję, że jak juz się za to zabioę, to mi pomożecie![/quote] zauważymy :shiny: i pomożemy :shiny:
  23. [quote name='Alka']Aga, wklejaj foty bez obawy, byle w regulaminowym rozmiarze.:p śliczne te szczeniorkowe ujęcia:loveu:[/quote] Dziękuję :p rozmiarów (zdjęć) pilnuję jak oka w głowie :smokin:
  24. [quote name='Zuza96']Aga, ja wpadam tylko na chwileczkę, bo idę się uczyć, wiesz zresztą z czego, niestety MASAKRA[/quote] Zuzia to prawdziwa [B]masakra[/B], może lepiej znów mała ospa :-?
  25. Magdo, dziękuję za ekspresową odpowiedź :Rose: kamień z serca, uff (mam ponad 1000 zdjęć :-? na szczęście nie wszystkie cenzuralne :wink:)
×
×
  • Create New...