Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. suuuper jest allegro :klacz: Kika szuka domku [B] stupid-girl [/B]:Rose:
  2. Przeglądam foldery na komputerze... mam nadzieję, że jeszcze coś się Tobie spodoba :-) Magdo chciałam Ciebie zapytać :oops: w innych działach maksymalnie można wklejać 3 zdjęcia w 1 poście, czy to samo obowiązuje na foto blogach?
  3. Rozumiem Ciebie, przykro mi... przesyłam kilka kolorowych uśmiechów na pocieszenie :smilecol:
  4. [IMG]http://images20.fotosik.pl/47/f588fb27ad4d442b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/47/8d2cbb008e13e8d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/47/15ea7ae610b87fbd.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Cześć Aga i ślicznotko - Capri :loveu::loveu: Jaka ona jest cudna, kiedy ja się do Was przyłączę...:roll:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] Musze[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] czekać :eviltong: :lol: [/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj Zuzia [/B][/COLOR]:calus: cieszę się, że tutaj dotarłaś, Capri przesyła tuzin radosnych machnięć ogonka.
  6. Kombinuj kombinuj Nadziejo!!! [SIZE=3][COLOR=Blue][B] Avi 100 lat 100 lat[/B][/COLOR][/SIZE] :BIG:
  7. Jeszcze możemy podyskutować na ten temat jeśli będziesz chciała :-)
  8. [quote name='Alka']Witamy kolejnego yorka.:multi: śliczna sunieczka :loveu: prosimy o więcej foteczek , będziemy do Was zaglądać :p[/quote] [B][COLOR=red]Alko, ślicznie dziękujemy za powitanie[/COLOR][/B] :loveu:
  9. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Był październik 2005r., z podwarszawskiej miejscowości wyruszyła w nieznane malutka sunia o uroczo tłustym tyłeczku, w kształcie trójkąta. W samochodzie rozłożyła się na kolanach niczym placek naleśnikowy i leniwie komarowała całą podróż. Mazowieckie równiny nie wzbudziły w niej najmniejszego zainteresowania - czemu zupełnie się nie dziwię... Lśniąca kluska nawet chwilowo była Milką, jednak po burzy mózgów uroczyście otrzymała imię Capri. Capri miała siostrzyczkę Whisky [*], jednak niunie poznają się osobiście dopiero kiedyś... w psim niebie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Capri urodziła się 13 sierpnia 2005r.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/463ef632915e7e64.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/31da615ba470560b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/24466b9787c88c06.jpg[/IMG][/URL]
  10. Może z mapy dogo na PwP wybrać Kogoś?
  11. Jeśli chodzi o psy to kocham sunie :roll: Magdo bardzo dziękuję za miły początek na foto blogach :p
  12. Dziękuję :Rose: Bardzo chciałabym mieć w domu co najmniej dwa ogonki :loveu: Jeden to stanowczo za mało, więc usilnie nad tym pracuję :wink: tzn. zmiękczam psychologicznie TZta, niestety z marnym skutkiem (jak na razie)...
  13. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][B]Moje tęczowe miłości noszę w sercu. Odprowadziłam je do bram TM, utulone i wycałowane przeszły na drugą stronę świata. Zdrowe i szczęśliwe rozrabiają teraz na wiecznie zielonych łąkach i zza tęczowej chmury obserwują bacznie, co ja tu wyprawiam. Nie zamknęłam się na miłość- oto Capri - moja nowa miłość, słodka krówka, mała i włochata, a przy okazji uparta jak stado osłów. Ona wypełniła przerażającą pustkę w moim domu. Uwierzyłam w końcu, że zakładając jej galerię, nie zdradzę moich tęczowych aniołów. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/52/2efb542fc6dd79f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/52/7f9864db74d6e585.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/211a546ba96bd5c9.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Dzień dobry, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000080]niniejszym otworzyłam dziś galerię Capri, mojej kochanej suni - mam nadzieję, że tylko chwilowo jedynaczki. Zapraszam, zaglądnijcie do nas czasem. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  14. [quote name='Wyjątek']ztm już działa bezproblemowo :) nie wiem jak blisko promenady podjeżdża bags ale myślę ze podjazd pod rotundę i stamtąd 520 jest dobrym rozwiązaniem. 520 jedzie tam dośc szybko :)[/quote] Bagsy od strony MM jadą prosto do Wiatracznej, a później w stonę Waszyngtona (PKSy na Dworzec Stadion-niektóre) Można wysiąść zaraz za Marsa, ale gdy się nie zna Warszawy (chodzi mi bardziej o lekki stresik z tego powodu) to naprawdę mnie też się wydaje, że lepsza będzie jazda do centrum i później przyśpieszonym. Tym bardziej, że powrót polecałabym jedynie z centrum, na Płowieckiej nie zawsze jest łatwo wsiąść do autobusu :shake: i uprawiać biegi na drugi pas :oops:
  15. [quote name='nadzieja']WIEC za pewne slyszalas moja historei od Szanownych Pan Wet.szkoda tylko ze nas nie odwiedzaja na tej stronce ale coz nie wszystko musi sie krecic wokol nas. ja osoatanio pomoglam odnalezc dom zagubionemu Pieskowi. z czego soe ciesze[/quote] tak :lol: Każdy dobry uczynek jest na wagę złota :loveu:
  16. Szkoda, że nie będzie tymczasu, ale jeszcze może być dobrze prawda? Przecież musi się udać...
  17. Znam obie :-) To będziesz miała ładny spacerek :-)
  18. Szajbusku, serduszko płonące światłem miłości jest przepiękne, wczoraj nie mogłam od niego oderwać wzroku... i wiem, jakie niuńki teraz chodzą dumne po tęczowych łąkach, bo dostały taki piękny ogień pamięci i miłości. Bardzo Tobie dziękuję za światełko i za pamięć o moich ogonkach w tym dniu. [*] [*] [*]
  19. Z ciekawości zapytam, idziecie na Przedmieście Warszawskie?
  20. Szarotko, jak dobrze, że Morusek zawitał do Ciebie w pięknym śnie. Przyszedł ukoić Twój ból i rozterki, on Cię kocha całym swoim serduszkiem i dobrze wie, że jest przez Ciebie obdarzony równie piękną miłością, wieczną i gorącą.
  21. nie działa mi strona [URL="http://www.ztm.waw.pl"][COLOR=navy]www.ztm.waw.pl[/COLOR][/URL] jak zacznie działać to sprawdzę, tam też są jakieś mapki :-) Jakby nie było z komunikacji miejskiej będzie trzeba skorzystać :-) jeszcze można poszukać na internetowych mapach Warszawy jak wygląda dojazd do Promenady i jakie to są odlegości.
  22. ZTM mi nie działa :-(
  23. Poczekaj poszukam, żeby dobrze pokazać...
  24. Rybc!a jesteś booska :-) Wierzę, że się uda znaleźć domek dla Meliski !!!
  25. Bags na pewno, ale powrotu nie polecam bo ciężko będzie z miejscami siedzącymi, wtedy musiałabyś przejechać i tak 2-3 przystanki miejskim, ale musiałabym sprawdzić na stronie ZTM :-) czym konkretnie i ile tych przystanków
×
×
  • Create New...