Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [IMG]http://images20.fotosik.pl/56/8c7679f7f905aadd.jpg[/IMG][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=SeaGreen][SIZE=4][I][B][SIZE=3]:smilecol: Słodki pycholek [/SIZE] :smilecol:[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/INDENT]
  2. [quote name='nadzieja']uwaga niech sie dzieje co che JEDZIEMY!!![/quote] Nadziejo, bardzo się cieszę, że jednak jedziecie :loveu: w takim razie życzę Wam udanego dnia, pełnego pozytywnych wrażeń :p Czekamy na relację i zdjęcia!
  3. [quote name='Zuza96']Dzień dobry[/quote] Witaj Zuzia :loveu:
  4. [SIZE=3][B]Potrzebna pilnie płatna opieka, Prosimy pomóżcie uratować to małe cudne niewinne życie ![/B][/SIZE]
  5. Sobota. Spokojny i cichy poranek, za oknem piękne słońce, mroźny błękit nieba zaprasza na spacer. Ogarnęła mnie dziś nostalgia za niesamowitą radością życia, która bezpowrotnie odeszła razem z tobą. To co było nie wróci, nie powtórzy się taka miłość i już nic nie będzie tak jak było, poranki i wieczory mają inny smak, nasze ścieżki niebawem zarosną i może tylko drzewa pamiętać będą nas i nasze wspólne wędrówki, w czasie których istniałyśmy tylko ja i ty - nawet świat się wtedy do nas uśmiechał, dziś przyroda jest niema... Ach, Gabi jak mi ciebie bardzo brak, twej radości życia i uśmiechu, ciebie całej, wiernej i oddanej, mojej ukochanej - tak bardzo mi ciebie brak, oddałabym wszystko za jeszcze jedno spojrzenie, za jeden wspólny spacer po lesie, czy choćby wspólne 5 minut nad brzegiem... moja misiu kochana, mój pysiu, tak bardzo tęsknię.
  6. [quote name='pucka69']Dziewczyny z Radomia! Może popytajcie - sąsiadka, ciocia, znajoma? Może którejś z nich przyda sie 50 zł ( wystarczy? ) tygodniowo opieki nad szczeniaczkiem? Złożymy się na karme i ewentualne ( oby - nie!!!) leki, tak? Ja pierwsze 50 zł za tymczas moge dać! Aniu-Tygrysiczko! Red?[/quote] to z moją przygotowaną 50-tką mamy od razu 100zł dla Edny, [B] bezpieczne miejsce dla Edny potrzebne natychmiast - pieniążki są[/B]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]~ DOBRANOC ~ :loveu: ~ KOLOROWYCH SNÓW ~[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/47/b27fdc2fff4b3d9b.jpg[/IMG]
  8. Padła z gumowym Świrkiem w zębach :loveu:
  9. Tym razem niech za bramą TM zapadnie spokojna noc, kochane słoneczka regenerujcie siły na piękny dzień...
  10. Kolorowych snów kochany Morusku...
  11. Niech na tęczowych łąkach zapadnie spokojna noc...
  12. Na tęczowych łąkach niech zapadnie spokojna noc...
  13. Na tęczowych łąkach niech zapadnie spokojna noc...
  14. [quote name='madziasto4']My jeszcze walczymy z uszkami :roll:[/quote] [COLOR=Teal][B] W takim razie mocno trzymam kciuki za wygraną walkę [/B][/COLOR]:bigok: Nam wystarczyło (nieprzyzwoicie) namiętne masowanie i strzyżenie na długości 3/4 uszka (co tydzień ją molestowałam nożyczkami), obyło się bez sklejania, ale trwało to dość długo... już nawet był moment, że zaczęliśmy się przyzwyczajać do myśli, że będzie kochanym klapakiem :grins:
  15. :roll: wyszło zabawnie, nie wiedziałam, że chodzi o uszka :lol!: niuńka miała delikatnie uparte i leniwe uszyska, ale gdy w końcu stanęły na baczność to stoją niewzruszone po dziś dzień :wink:
  16. :hmmmm: niech pomyślę, gdy do nas zawitała była totalnym kłapouchem, jedno uszko stanęło na baczność po trzech tygodniach namiętnego masowania, drugie było bardziej odporne na mizianie i strzyżenie... no to miała jakieś 4 miesiące :kciuki:
  17. Kochani jak można najlepiej pomóc Ednusi? Pieniążki się zbierają... :placz:
  18. [B]Słoneczko nam gaśnie[/B] :cry::cry::cry:
  19. [INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/53/3e2e1055a792ab6b.jpg[/IMG] [SIZE=3][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Green]CZTERY ŁAPKI I TYLKO JEDEN BUCIK...[/COLOR][/FONT]:-?[/B][/SIZE] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/8541e3bb1f89e7ba.jpg[/IMG] [/INDENT]
  20. [quote name='red']Niestety, u nas szczeniaki chorują, jeśli nie były zaszczepione. Ednusia schudła, jest razem z drugim pieskiem, który też kaszle. Edna nie wygląda na zdrową, ale może....[/quote] jakie to (...) życie jest niesprawiedliwe :placz:
  21. [quote name='D O R K A']Chyba nie jest dobrze....:shake: Byłysmy z Red dzisiaj w schronisku. Edna już nie jest taka radosna, nie podchodzi do siatki, jest osowiała.... Wydaje mi się, że załapała nosówkę.... :shake: Trzymajmy kciuki, żeby z tego wyszła....[/quote] o nie :-( :-( :-( Ednusiu
  22. [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/4474a9ff19d6c725.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/fde4ffc041ec55bd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/bc4cec86ba516505.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/edb6dea338f69f7e.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8834/meliskafe2lk9.jpg[/IMG] Meliska prosi o domek :-(:-(:-(
×
×
  • Create New...