-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Autobusy Bags/PKS nie jeżdżą Ostrobramską, od strony MM jadą Płowiecką, czyli prosto z Traktu, a Ostrobramska odbija w lewo, ewentualnie można wysiąść od razu na skrzyżowaniem z Marsa :-)
-
Nie wiem co tam jeszcze potrzebujesz? Napisz to coś się wymyśli :-)
-
Bagsy jeżdżą po całym MM, najbliżej masz je na dworcu - specjalny przystanek dla komunikacji prywatnej na przeciwko głównego wejścia na poczekalnię PKP :-) (normalny 6,00zł, zniżki na legotymację też są, nie wiem ile za psiaka trzeba zapłacić, Bags ma swoją stronę internetową jakby co, telefon do biura i emaila - ale na emaile nie chcą odpisywać)
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Aga76 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Suuper będzie allegro dla smutnej Kiki. Rybc!u poprosisz o allegro? -
Nadziejo, wierzę, że jednak uda się Wam dotrzeć do Promenady :-) trzymam kciuki :happy1: Bagsy i PKSy zatrzymują się w centrum, za rondem przy rotundzie jesli to cię interesuje :-)
-
Dzień dobry :-) Na yorkach przecież są osoby z Wawy, które wybierają sie do Promenady, może ktoś się zaoferuje z pomocą?
-
Dziewczynki zobaczcie jaki piękny ognik, to płomień wiecznej miłości i pamięci, i gorące serduszka nieustannie bijące... Kocham Was
-
To fantastyczna wiadomość :loveu: napiszesz trochę szczegółów, np. co konkretnie studiujesz i na jakiej uczelni :-)
-
W systemie indywidualnym zaczęłaś studia?
-
Nadziejo, a może jakieś fotki? :-)
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Przepraszam, że nie zajrzałam tu od kilku dni, miałam ciężko chorą suczkę. Nie wiem, czy Edna jest jeszcze w schronisku, sperawdzimy i wtedy będziemy działać co do szczepienia. Nie wiem jaki jest jej aktualny stan, czy jest zdrowa. Postaramy się to ustalić. Może uda się małą uratować.[/quote] bardzo się cieszę, że tu dziś zajrzałaś [B]red[/B]:Rose: mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno... -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Halo Radom! Prosimy o pomoc :modla: -
To może i ja opowiem krótką historyjkę. Robiłam zakupy w warzywniaku, niuńka stała grzecznie obok mnie, sprzedawca zagadnął do mnie, że mój pies to taki do yorka trochę podobny, ale za wielki jak na "prawdziwego"...:-? Zapytałam więc, jaki to jest "prawdziwy" york według niego. Znawca na to odrzekł: no taki kilogramowy maksymalnie! Moja niuńka ważyła wtedy 2,20kg, czyli o połowę za dużo...
-
Wszystkie foty są super, ta z misiem w czułych objęciach rewelacyjna :happy1:
-
W takim razie trzymam kciuki, żeby się udało :bigok:
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ja jestem jedynie ciotką internetową, do Radomia mam jakieś 100km :-( Tak bardzo chciałabym, żeby Edna miała szczęśliwe życie... Podobnie jak Proxima mogę wspomóc finansowo. -
[B][COLOR=red]Walentynkowe dzień dobry [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]i specjalne serduszkowe pozdrowienia[/COLOR][/B] :loveu: Nadziejo, a myślałaś może - jeśli nikt się nie znalazł - żeby samej podskoczyć do Wawy i jednak przekonać się, jak wygląda York Day w Promenadzie?
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Aga76 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Spokojna smutna sunia, może jednak komuś zabije mocniej serce na jej widok? :-( -
Jesteś bardzo urocza!:Rose:
-
Atosku, jesteś piękny...
-
Właśnie zobaczyłam najnowsze zdjęcia przystojniaka Cezara :cool1: w jego oczach można się zakochać od jednego spojrzenia :cool3: