-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/56/8c7679f7f905aadd.jpg[/IMG][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=SeaGreen][SIZE=4][I][B][SIZE=3]:smilecol: Słodki pycholek [/SIZE] :smilecol:[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/INDENT]
-
[quote name='nadzieja']uwaga niech sie dzieje co che JEDZIEMY!!![/quote] Nadziejo, bardzo się cieszę, że jednak jedziecie :loveu: w takim razie życzę Wam udanego dnia, pełnego pozytywnych wrażeń :p Czekamy na relację i zdjęcia!
-
[quote name='Zuza96']Dzień dobry[/quote] Witaj Zuzia :loveu:
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Potrzebna pilnie płatna opieka, Prosimy pomóżcie uratować to małe cudne niewinne życie ![/B][/SIZE] -
Sobota. Spokojny i cichy poranek, za oknem piękne słońce, mroźny błękit nieba zaprasza na spacer. Ogarnęła mnie dziś nostalgia za niesamowitą radością życia, która bezpowrotnie odeszła razem z tobą. To co było nie wróci, nie powtórzy się taka miłość i już nic nie będzie tak jak było, poranki i wieczory mają inny smak, nasze ścieżki niebawem zarosną i może tylko drzewa pamiętać będą nas i nasze wspólne wędrówki, w czasie których istniałyśmy tylko ja i ty - nawet świat się wtedy do nas uśmiechał, dziś przyroda jest niema... Ach, Gabi jak mi ciebie bardzo brak, twej radości życia i uśmiechu, ciebie całej, wiernej i oddanej, mojej ukochanej - tak bardzo mi ciebie brak, oddałabym wszystko za jeszcze jedno spojrzenie, za jeden wspólny spacer po lesie, czy choćby wspólne 5 minut nad brzegiem... moja misiu kochana, mój pysiu, tak bardzo tęsknię.
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='pucka69']Dziewczyny z Radomia! Może popytajcie - sąsiadka, ciocia, znajoma? Może którejś z nich przyda sie 50 zł ( wystarczy? ) tygodniowo opieki nad szczeniaczkiem? Złożymy się na karme i ewentualne ( oby - nie!!!) leki, tak? Ja pierwsze 50 zł za tymczas moge dać! Aniu-Tygrysiczko! Red?[/quote] to z moją przygotowaną 50-tką mamy od razu 100zł dla Edny, [B] bezpieczne miejsce dla Edny potrzebne natychmiast - pieniążki są[/B] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]~ DOBRANOC ~ :loveu: ~ KOLOROWYCH SNÓW ~[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/47/b27fdc2fff4b3d9b.jpg[/IMG]
-
Padła z gumowym Świrkiem w zębach :loveu:
-
Tym razem niech za bramą TM zapadnie spokojna noc, kochane słoneczka regenerujcie siły na piękny dzień...
-
Kolorowych snów kochany Morusku...
-
Niech na tęczowych łąkach zapadnie spokojna noc...
-
Na tęczowych łąkach niech zapadnie spokojna noc...
-
Na tęczowych łąkach niech zapadnie spokojna noc...
-
[quote name='madziasto4']My jeszcze walczymy z uszkami :roll:[/quote] [COLOR=Teal][B] W takim razie mocno trzymam kciuki za wygraną walkę [/B][/COLOR]:bigok: Nam wystarczyło (nieprzyzwoicie) namiętne masowanie i strzyżenie na długości 3/4 uszka (co tydzień ją molestowałam nożyczkami), obyło się bez sklejania, ale trwało to dość długo... już nawet był moment, że zaczęliśmy się przyzwyczajać do myśli, że będzie kochanym klapakiem :grins:
-
:roll: wyszło zabawnie, nie wiedziałam, że chodzi o uszka :lol!: niuńka miała delikatnie uparte i leniwe uszyska, ale gdy w końcu stanęły na baczność to stoją niewzruszone po dziś dzień :wink:
-
:hmmmm: niech pomyślę, gdy do nas zawitała była totalnym kłapouchem, jedno uszko stanęło na baczność po trzech tygodniach namiętnego masowania, drugie było bardziej odporne na mizianie i strzyżenie... no to miała jakieś 4 miesiące :kciuki:
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Kochani jak można najlepiej pomóc Ednusi? Pieniążki się zbierają... :placz: -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[B]Słoneczko nam gaśnie[/B] :cry::cry::cry: -
[INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/53/3e2e1055a792ab6b.jpg[/IMG] [SIZE=3][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Green]CZTERY ŁAPKI I TYLKO JEDEN BUCIK...[/COLOR][/FONT]:-?[/B][/SIZE] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/8541e3bb1f89e7ba.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Niestety, u nas szczeniaki chorują, jeśli nie były zaszczepione. Ednusia schudła, jest razem z drugim pieskiem, który też kaszle. Edna nie wygląda na zdrową, ale może....[/quote] jakie to (...) życie jest niesprawiedliwe :placz: -
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='D O R K A']Chyba nie jest dobrze....:shake: Byłysmy z Red dzisiaj w schronisku. Edna już nie jest taka radosna, nie podchodzi do siatki, jest osowiała.... Wydaje mi się, że załapała nosówkę.... :shake: Trzymajmy kciuki, żeby z tego wyszła....[/quote] o nie :-( :-( :-( Ednusiu -
[IMG]http://images20.fotosik.pl/53/4474a9ff19d6c725.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/fde4ffc041ec55bd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/bc4cec86ba516505.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/53/edb6dea338f69f7e.jpg[/IMG]