-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Co Oskarek ma[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]to smoczuś?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/89/e8a0883996f2891c.jpg[/IMG] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No nic ... my tez już ładnie powiemy Dobranoc Kofane :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0522ea0625f7225d.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/0522ea0625f7225d.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Jakie przepiękne zdjęcie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
[quote name='Anusia & Alutka']VETO!! Sprzeciwiam się takiemu tempu rozwijania się galeryjki. No moi drodzy, bez przesady. Toż ja tego do trzeciej dekady nie zdążę przeczytać :placz: A na OFFie to sie Aga nie odzywa :mad: [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]Prawie[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]O rany, przepraszam, czy tu biją [/I][/COLOR][/SIZE][I]:-? [SIZE=3][COLOR=Red]co zrobiłaś siostrze [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][SIZE=3][COLOR=Red]:-?[/COLOR][/SIZE]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Dziękuję[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Ps. Tak do końca to ja nie jestem pewna czy jest na co popatrzeć, bo niuńka płaska jak deska (po ostatniej cieczce przez miesiąc miała powiększone gruczoły, tym razem jednak nic nie urosło) i tyłeczek też ma raczej suchy bez wypukłości ;) ... i tak ją bardzo kocham :p:p:p [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Dobranoc chłopaki :sleep2::sleep2: kolorowych snów Magdo.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Ja mam podobnie jak Madzia, jedyna różnica polega na tym, że można mnie już obcinać (chociaż też bez przesady), ale reszta zapomnij - ucieknę z fotela jak oparzona... taka strachliwa jestem, dlatego tym bardziej podziwiam ciebie. Dobranoc :sleep2: zasypiam na siedząco po ciężkim tygodniu, ale mam nadzieję, że jutro też się spotkamy :lol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]wiedziała, że kiedyś Pańcia stworzy jej własną galeryjkę i takie yorkofiołki jak My bedziemy ja podziwiały :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Musiałam się przełamać, tyle zdjęć mam zapisanych na komputerze i wszystko pochowane w folderach, ale łatwe to nie było... Przyznam, że to co napisałaś jest bardzo miłe :Rose: wiadomo, że dla każdej z nas nasz pupil jest the best, ale wszystkie inne też są kochane i dobre słowo zawsze zdziała więcej niż złe :lol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Aż się zdziwiłam, że mam w archiwum zdjęcie z języczkiem... Capri naprawdę rzadko raczy się zademonstrować językowo[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Znów się zaczęło :comp26: a miało być tak pięknie :mad: Daguś, zawsze jestem pod wrażeniem odwagi na zmiany i faktu, jak kolor potrafi odmienić wygląd - super Tobie w tym kolorze! [IMG]http://images21.fotosik.pl/19/efd2574eeeb104dd.jpg[/IMG] Booska pluszowa marchewka ! [IMG]http://images21.fotosik.pl/19/794c78b587c3b744.jpg[/IMG] Cóż za spojrzenie, taakie męskie! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42b51a4ba1a329c9.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/42b51a4ba1a329c9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/73cae5d4093ee8d1.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/73cae5d4093ee8d1.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Daguś świetnie wyglądasz! Wtedy było super i teraz też jest rewelacyjnie! Warto było poczekać![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Piękne zdjęcia, zapraszają wiosnę do przyjścia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [IMG]http://images21.fotosik.pl/19/e24b0013431375ee.jpg[/IMG]
-
Dobranoc kruszynki, spokojnej nocy
-
Dobranoc Psoniu
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc Ernusiu -
Dobranoc Rastuniu
-
Dobranoc Morusku
-
Dobranoc Aresiku
-
Dobranoc Oskarku
-
Dobranoc Raptusku
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc Melciu -
[quote name='nadzieja'][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/894/tnimag0018ju0.jpg[/IMG] siesta Aviego i Alfa[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Słodziaki :loveu: dobranoc Nadziejo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep2:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Popołudniowe leżakowanie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=red][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/197175bc5a262e44.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=red][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/cf6ad8cfb893ed2e.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
-
[quote name='nadzieja']w szalenstwie Avi zgubil kokardke, fascynacja koscia:)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Bardzo sympatyczne są dzisiejsze foty[/B][/I][/SIZE][/FONT] :bigok:
-
[quote name='nadzieja'][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8415/tnimag0011hh3.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Świetne zdjęcie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Avik w natarciu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: