Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Co Oskarek ma[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]to smoczuś?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/89/e8a0883996f2891c.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No nic ... my tez już ładnie powiemy Dobranoc Kofane :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0522ea0625f7225d.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/0522ea0625f7225d.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Jakie przepiękne zdjęcie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  3. [quote name='Anusia & Alutka']VETO!! Sprzeciwiam się takiemu tempu rozwijania się galeryjki. No moi drodzy, bez przesady. Toż ja tego do trzeciej dekady nie zdążę przeczytać :placz: A na OFFie to sie Aga nie odzywa :mad: [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]Prawie[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]O rany, przepraszam, czy tu biją [/I][/COLOR][/SIZE][I]:-? [SIZE=3][COLOR=Red]co zrobiłaś siostrze [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][SIZE=3][COLOR=Red]:-?[/COLOR][/SIZE]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Dziękuję[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Ps. Tak do końca to ja nie jestem pewna czy jest na co popatrzeć, bo niuńka płaska jak deska (po ostatniej cieczce przez miesiąc miała powiększone gruczoły, tym razem jednak nic nie urosło) i tyłeczek też ma raczej suchy bez wypukłości ;) ... i tak ją bardzo kocham :p:p:p [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Dobranoc chłopaki :sleep2::sleep2: kolorowych snów Magdo.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Ja mam podobnie jak Madzia, jedyna różnica polega na tym, że można mnie już obcinać (chociaż też bez przesady), ale reszta zapomnij - ucieknę z fotela jak oparzona... taka strachliwa jestem, dlatego tym bardziej podziwiam ciebie. Dobranoc :sleep2: zasypiam na siedząco po ciężkim tygodniu, ale mam nadzieję, że jutro też się spotkamy :lol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]wiedziała, że kiedyś Pańcia stworzy jej własną galeryjkę i takie yorkofiołki jak My bedziemy ja podziwiały :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Musiałam się przełamać, tyle zdjęć mam zapisanych na komputerze i wszystko pochowane w folderach, ale łatwe to nie było... Przyznam, że to co napisałaś jest bardzo miłe :Rose: wiadomo, że dla każdej z nas nasz pupil jest the best, ale wszystkie inne też są kochane i dobre słowo zawsze zdziała więcej niż złe :lol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Aż się zdziwiłam, że mam w archiwum zdjęcie z języczkiem... Capri naprawdę rzadko raczy się zademonstrować językowo[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong:
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Znów się zaczęło :comp26: a miało być tak pięknie :mad: Daguś, zawsze jestem pod wrażeniem odwagi na zmiany i faktu, jak kolor potrafi odmienić wygląd - super Tobie w tym kolorze! [IMG]http://images21.fotosik.pl/19/efd2574eeeb104dd.jpg[/IMG] Booska pluszowa marchewka ! [IMG]http://images21.fotosik.pl/19/794c78b587c3b744.jpg[/IMG] Cóż za spojrzenie, taakie męskie! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42b51a4ba1a329c9.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images21.fotosik.pl/19/42b51a4ba1a329c9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/73cae5d4093ee8d1.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/73cae5d4093ee8d1.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Daguś świetnie wyglądasz! Wtedy było super i teraz też jest rewelacyjnie! Warto było poczekać![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Piękne zdjęcia, zapraszają wiosnę do przyjścia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [IMG]http://images21.fotosik.pl/19/e24b0013431375ee.jpg[/IMG]
  12. Dobranoc kruszynki, spokojnej nocy
  13. Dobranoc Psoniu
  14. Dobranoc Rastuniu
  15. Dobranoc Aresiku
  16. Dobranoc Oskarku
  17. Dobranoc Atosku
  18. Dobranoc Raptusku
  19. [quote name='nadzieja'][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/894/tnimag0018ju0.jpg[/IMG] siesta Aviego i Alfa[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Słodziaki :loveu: dobranoc Nadziejo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep2:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Popołudniowe leżakowanie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=red][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/197175bc5a262e44.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=red][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/cf6ad8cfb893ed2e.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
  21. [quote name='nadzieja']w szalenstwie Avi zgubil kokardke, fascynacja koscia:)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Bardzo sympatyczne są dzisiejsze foty[/B][/I][/SIZE][/FONT] :bigok:
  22. [quote name='nadzieja'][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8415/tnimag0011hh3.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Świetne zdjęcie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Avik w natarciu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
×
×
  • Create New...