Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Dzień dobry Alu :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]dziękuję za odwiedziny u mojej rozczochranej panienki. Nie umiem jej dogodzić ani gumeczkami, ani czesankiem... zawsze musi po mnie poprawiać fryzurę, bidulka :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]To zdjęcie jest niesamowicie romantyczne :mdleje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7017/schowek01aaayr1.jpg[/IMG]
  2. Kolejny poniedziałek, dzień smutniejszy od pozostałych dni tygodnia, dzień naznaczony twoim odejściem. Moje myśli biegną do ciebie, krążą wokół wspomnień... To już tak jest, ból zatacza koło i wraca, by uderzyć i znów odejść. Wciąż od nowa otwiera się otchłań smutku i rozpaczy, wciąż od nowa człowiek godzi się z rzeczywistością. Wierząc w tęczowe psie niebo łatwiej przychodzi mi zaakceptować teraźniejszość i dwa światy niż nicość. Mojej Gabi...
  3. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]przyszłam się przywitać :Rose: i życzyć udanego poniedziałku. Masz wspaniałych modeli na zdjęciach, nie wiem który z nich jest przystojnieszy, ale na pewno ciekawych pomysłów i sił witalnych nie brakuje ani jednemu ani drugiemu agentowi.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiam serdecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
  4. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Saro :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]dużo dużo zdrówka życzę [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#008000]To może Aris się pokaże w nowych fotach? Jak już coś będzie wiadomo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#008000]o jego stanie zdrowia, to koniecznie napisz jak wizyta u veta.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  5. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Dzień dobry, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]dziś mamy kolejną wizytę w lecznicy. Opuchlizna zmniejszyła się, zaczerwienienie też zaczęło ustępować, jak nic idzie ku lepszemu, chociaż do normalności trochę nam jeszcze brakuje. Zobaczymy co stwierdzi Vetka, po cichu mam nadzieję, że obejdzie się bez podawania hormonów. Capri w weekend odzyskała dawną werwę i humorek. Po blisko dwumiesięcznym uśpieniu i zobojętnieniu wstąpiła w nią dawna dzika siła i wariowała nieprzyzwoicie, co [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]oczywiście - jak to u niej bywa - przypłaciała wieczornym rzygankiem. I dzięki radosnym estradowym występom niedzielny wieczór niuńka zakończyła bez kolacji...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Prezentuję wczorajsze zdjęcia, z niedzielnej porannej toalety. Capri tradycyjnie ma zupełnie inną wizję elegancji i poczucia smaku. Była zmuszona poprawić sobie fryzurę według własnych oczekiwań i wewnętrzych potrzeb. Cóż, o gustach się nie dyskutuje... więc sami zobaczcie, jaka jest śliczna.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/ee77e921d9028890.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/a1ec20bfbec5a809.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/95/05f9e742a1d71025.jpg[/IMG][/URL]
  6. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B][COLOR=DarkOrchid]Dobranoc Kochani[/COLOR] :sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/32ac5f9e09f9258d.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Justa95'][FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]Do Was to ja zaglądam jak tylko jest internet (coś mi szwankuje ta neostrada :placz: ) i jak mama nie zajmuje kompa. Chusteczka jest pod ręką :lol:. [/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]Mama mnie wygania - jutro mam na 8.00 (jak ja nienawidzę wstawać rano najgorsze jest to ze na 8.00 mam 3 razy w tygodniu :angryy: ). [/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=#ff8c00]Papapa [/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Justynko, tobie też życzę spokojnej nocy i pięknych snów. My dziś też już powolutku idziemy spać, tylko jeszcze coś wkleimy na dobranoc. :smilecol: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Niuńka w ten sposób sprawdza sąsiadkę z dołu, czy kobieta odpowiednio się zachowuje [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/d51f8744f5d20078.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Zuzia to pomyślimy coś o przesyłce. Kolorowych snów szogunie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol:
  9. [quote name='Justa95'][FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]Cześć![/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]Obejrzałam całą galerię. Capri jest śliczna! Uśmiałam się czytając wasze posty ale nie oplułam monitora (jeszcze) :lol: . [/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]P.S. Ja tak jak Zuza mam jajko (ale tylko jedno)[/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Witaj Justynko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Bardzo dziękuję za odwiedziny i dobre słowo, zaglądaj do nas częściej [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]i polecam mieć przy sobie chusteczkę higieniczną [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT];) [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] Zuzia :loveu: bo kropki wyślę poleconym do M. i znów będziesz siedzieć pod kluczem w domu :eviltong: :p :eviltong: Dziewczyno z jajami :loveu: [COLOR=Magenta]Daguś :grins: bardzo ładnie napisałaś, że k. sam się nasunął - ślicznie i z radości nie skomentuję tego, bo znów głupio chichoczę[/COLOR] :megagrin::megagrin::megagrin: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=Navy]W taki oto sposób Capri pełni właśnie wartę, a ja oczywiście czuję bardzo bezpieczna... [/COLOR] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/877a8ba3a6e071fc.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/95/76e6b385f81d4027.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/d3aeccee5d91d570.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/8644c623e0e75c27.jpg[/IMG] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='nadzieja']wspaniale minaLDZIONEK pomimo mrozu wieksza czesc dnia spwdzilismy na spacerkach w 3 Ja Alf I Avi:)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cześć Nadziejo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]to miałaś miły dzień z dwoma ogonkami[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p
  12. [quote name='Zuza96'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Magenta]Ale super to napisałaś "dwa jaja" :evil_lol: :eviltong: Nie, po prostu dodałam sobie jeszcze jedno. :shiny:[/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Ostatnio widziałam, że komuś nawet 4 sztuki urosły... Dziewczyny czy wy nie przesadzacie, czy to aby na pewno bezpieczne :-? Zuzia jak ty będziesz wyglądać z rodzynkami :roll: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Pan profesor Oskar :smokin: [IMG]http://images21.fotosik.pl/25/dd54b99e09ac9fe8.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green][I][B]Cześć Zuzia :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=green]a tobie dwa jaja urosły :crazyeye: no ja już nie wiem, co mam o tym myśleć :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][I][B]Daguś :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=magenta]masz we mnie zagorzałą fankę komentarzy, czekam na nie z utęsknieniem i zawsze stanowią dla mnie totalną zagadką :wink:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=magenta][COLOR=royalblue]Madziu :-)[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][COLOR=magenta] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=magenta][COLOR=royalblue]obgryzanie to podstawa przyjemnej zabawy[/COLOR] :wink:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]Saruś :)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]on był lepszy nawet od Czikity, słowo! :wink:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/COLOR]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Yellow][I][B][COLOR=DarkOrange]Sobotnie popołudnie z przyjacielem banankiem :Cool!:[/COLOR] [/B][COLOR=DarkOrange]wczorajsze zdjęcia[/COLOR][B] [IMG]http://images20.fotosik.pl/96/aecca9e9fcc1a16a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/a6af7dbaf9c259c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/96/264160beb8b61f0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/96/52fcf03f9b4aef39.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/96/bd773130104c8474.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/3b7b13b415982e41.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/96/b5b26a64a56886f5.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='Magda_Miki']Ja tu pierwszy raz, ale wszystko przez to, ze mnie nikt nie poinformowal:mad::eviltong: Bede czesciej, o ile bedzie wiecej zdjec do nadrabiania niz plotek:evil_lol: Capri:loveu: A zdjec hiphopowych nie widze.......[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Magdo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p :Rose: [quote name='Anusia & Alutka']:hmmmm: ja też nie Ale WHY?? :niewiem:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo Anusiu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p :Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Praktycznie pół dnia walczyłam ze znikającymi zdjęciami, teraz już wszystko powinno być na miejscu - mam nadzieję, bo sił mi już brakuje na walkę z wiatrakami :huh::mdleje: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Rozczochrane śliczności :jumpie:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/92/e2e94d552e6a03db.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/1b97f02aab46d07d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/780e3449721147a7.jpg[/IMG]
  18. :-( :-( :-( :-(
  19. [quote name='Yorkie']Weterynarz jest dzisiaj czynny w godzinach 18-19, więc dopiero później podam wiadomości :-([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Będziemy czekać na wieści :glaszcze:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='madziasto4']Poprzednie też poznikały? :crazyeye: To dość dziwne....[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zrobiłam ... musiałam poprawić 8 postów i wkleiłam po raz drugi ponad 20 zdjęć, oby nic już nie zniknęło [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shake:
  21. [quote name='madziasto4']No właśnie zauważyłam :hmmmm: Ja na Twoim miejscu wkleiłabym jeszcze raz, bo być może one wcale się nie pokazały (zdarzyło mi się tak ze 2 razy) ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Teraz zaczęłam oglądać i się okazało, że bardzo dużo zdjęć zniknęło :placz::placz::placz: edytować tamte posty? spróbuję jeszcze raz powklejać foty, ale to przykre :placz::placz::placz:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Madziu, mam pytanie :placz: dlaczego mi zdjęcia zniknęły u Capri, wklejałam wczoraj wieczorem i przedwczoraj na dobranoc (po kilka w poście) i zostały posty tylko z tekstem i nic więcej - puste pole :placz: nie rozumiem, rozmiar był ok (wszystko poniżej 500*500) :shake:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Jest jęzorek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb:
  24. [quote name='Yorkie']Było też ujęcie jęzorka :eviltong: , ale po pomniejszeniu znikł :-o A jednak... widać tam takie różowe coś :p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Czyli to co lubię najbardziej[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :megagrin:
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Magduś, Toro ma ślicznie sklejone uszka[/B][/I][/SIZE][/FONT] :bigok:
×
×
  • Create New...