Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Orange][I][B]:bigcool:Łożkowe harce Capri z ukochanym Klemensem:bigcool: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://images20.fotosik.pl/133/26ba51b4890125d6.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/7d1e26a56178ca8e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/6fecbdfb0f47d710.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/77733a01c567acf8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/35d38722fa8e9aac.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/52/b656182f74948eb1.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/d995fa67814f05c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/8b1252eeb237abc1.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/2886b1d9913a3b3e.jpg[/IMG]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Madziu i męska brygado[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  3. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Kasiu :loveu: szafa jest świetna, pewnie pomieści trochę zgromadzonego dobra, ciekawe czy chłopcom spodoba się przeglądanie w wielkim lustrze...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Leżę sobie i czekam na lepsze czasy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/35b923fa82965db3.jpg[/IMG]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Ależ zawodowe ujęcie :happy1: Sik w rewelacyjnym zbliżeniu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :klacz:
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dzień dobry[/B][/I][I][B], p[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]rzyszłam się przywitać :Cool!:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Piękne ciałko :cool1: słodko drzemie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_2729.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Yorkie'] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3405/img0377uc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/4258/img0378ie6.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Cudowny pysio i bardzo poprawny sik w stylu dowolnym. Saro gratuluję refleksu, że zdążyłaś uwiecznić ten piękny obraz [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  8. [SIZE=3][COLOR=Magenta][B][FONT=Georgia][I]Daguś :loveu: buuu i znów Cię nie ma... [COLOR=RoyalBlue]Paulinko witamy serdecznie [/COLOR]:Rose: [COLOR=RoyalBlue]Przesyłamy wiosenne pozdrowienia. [COLOR=DimGray]Cześć Saro :cool1: Czekam na zdjęcia Ariska na smyczy[/COLOR] :painting: [COLOR=Lime]Witaj Beatko[/COLOR] :buzi: [COLOR=Lime]Jak minął piątek?[/COLOR] [COLOR=Sienna]Dzień dobry Aniu[/COLOR] :calus: [COLOR=Sienna]Dziękujemy za odwiedziny.[/COLOR] [/COLOR][/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  9. Ben, biegaj radośnie po wielkiej tęczowej łące... Mufell, bardzo mi przykro :-( Dałaś mu wolność, nowe radosne życie i zdrowie, teraz Ben jest otoczony nowymi przyjaciółmi i czuwa nad Wami zza tęczowej chmury. Trzeba bardzo kochać, by pozwolić odejść miłości...
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Daguś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :sweetCyb: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]szybko wróć do nas na dłużej, bo uschniemy z tęsknoty[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :mdleje: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Pozdrowienia dla Oskarusia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  11. [quote name='fidelek2']O tak...też mi to znajome jest :lol: te wszystkie przeszkody napotykane na każdym kroku, nie raz już sobie zaklnęłam pod nosem potykając się jakąś Fidelkową rzecz :diabloti:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Najciekawiej jest nocą, gdy po ciemku chcę przemknąć cichutko przez pokój i ładuję się na piszczącą minę :mdleje: wtedy w jednej sekundzie cały dom zrywa się na równe nogi...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. Nie zbawimy świata, nie naprawimy każdej wyrządzonej krzywdy, jesteśmy za mali, jednak w życiu liczy się każde, nawet najmniejsze, uczynione dobro. Każde życie stanowi wartość samą w sobie, każde uratowane życie to sukces i wielkie szczęście. Nie można zatracić się w ciemnej stronie tego świata. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać. Wiem, że łatwo jest pisać, a żyć o wiele trudniej, staram się rozumieć ból i cierpienie innych, wspierać najlepiej jak umiem, choćby dobrym słowem. Szajbusku jestem z Tobą. W chwilach zwątpienia nie można pozwolić na samotność i płacz w odosobnieniu.
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Przepiękny duet i podwójne szczęście.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/Cleo/DSCN1739.jpg[/IMG]
  14. [quote name='fidelek2']Aguś, ten kapeć to tak przypadkiem sie znlazł w obiektywie czy może Caprusia sama go przytargała...??? :cool3: :cool3: Pytam, bo Fidlasty sam czatuje na kapciuchy, chowa je w różne dziwne miejsca a my potem szukamy...i częst gęsto znajdujemy przeważnie tylko jednego :diabloti: Witajcie piątkowo i weekendowo :multi: :multi:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]fajnie, że Fidlasty ma takie pomysły, dba o wasze domowe rozrywki, zapewnia ruch i dobry humor :wink: Niuńka preferuje degustację kostek na kapciu, który pełni wówczas funkcję podpórki (ciężko jej utrzymać kość w łapkach) I dlatego przynajmniej jeden kapeć musi być zawsze w pogotowiu, jakby niespodziewanie smaczna kostka się zjawiła :knuje: a mi często pozuje jako rekwizyt i przeszkoda, o którą się potykam :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='bGirl']dzień dobry śliczniaste foty :loveu: [SIZE=1]zapraszamy w odwiedziny do nas[/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]Pozdrawiamy[/SIZE] [SIZE=1][B]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/B] [/SIZE] [SIZE=1][IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/3.jpeg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj bGirl :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]dziękujemy ślicznie za odwiedziny :Rose: na pewno przybędziemy z rewizytą[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shiny:
  15. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witajcie w piątkowy słoneczny poranek :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Capri i jej gumowy przyjaciel, kolorowy ptaszek o imieniu Świrek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Niuńka aktualnie uwielbia go dusić, podrzucać, obijać o dywan i czasem na nim drzemać...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/16e93fc1a64fa7a4.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/16e93fc1a64fa7a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4451d810cdcefa55.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/4451d810cdcefa55.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bdf50bdec9a98b91.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/bdf50bdec9a98b91.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c957c2561b454f6d.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/51/c957c2561b454f6d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08abc1150a3182d1.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/08abc1150a3182d1.jpg[/IMG][/URL]
  16. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/2559/tn3mt6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9101/tn4oj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1439/tn5jj5.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Przyjaciele zawsze razem :loveu: chyba Fidelkowi trzeba też sprawić takie zestaw.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3071/tn6re6.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]I biegiem na murawę :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1][COLOR=darkorange]Dzień dobry Kasiu, miłego dnia życzę[/COLOR] :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Puk Puk...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Buuu, nikogo nie ma[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :placz:
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ujmujący niuniuś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Saro masz wspaniałego przyjaciela. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witam w słoneczny piątkowy poranek.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2820/img0352kr8.jpg[/IMG]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]BB czyli Borys Bezjajeczny... jak to :-? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='Anusia & Alutka']To ja, Anusia :D Mam w domu sajgon normalny :cool1: Dwa czubki biegaja po pokojach... O ktorej ja dzisiaj zasne :???:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Anusia to nie czubki, to wiosna, a może pierwsza miłość [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
  21. [quote name='13x13']To ja, Anusia 8) Pisze z konta mojej zalogowanej siostry. Jak widzisz Agus, juz jest w domu. Ala szaleje z Boryskiem :megagrin: Buziakuje podwojnie mocno :buzi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Cześć tajne słonko :cool1: Pozdrów siostrę i kociaka. Alicja pewnie stęskniła się za Borysem...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witajcie wieczorową porą :loveu: zdrówko natychmiast musi do was wrócić.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][SIZE=3][I][B]Odlot do krainy snów... Dobranoc Kochani :sleeping:[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/131/780e3efa59616433.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/82/7c6c43c621e3fcc1.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/131/4d997f0187c349d0.jpg[/IMG]
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ależ cudowna torusiowa senna postawa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  25. Pięknych snów moje najmilejsze... Tak bardzo za wami tęsknię.
×
×
  • Create New...