Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Witam wieczorową porą :cool1: Niedziela mija spokojnie, w towarzystwie szarego nieba, wiatru i deszczu...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Wakacje 2006r. Pierwsze wakacje Capri, najpiękniejszy czas... [IMG]http://images22.fotosik.pl/55/d6829109aafe6c5e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/91/8d2402057d68f2ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/91/7a589aba336f8895.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/55/1682c5c8f536d03a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/140/8a540781adc3dd87.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/140/758784676aa7c659.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='*Ania...Niuf*'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/140/6669c962e7955d35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/84d89f3c8ee1fd8e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/15d940c9f3a841a7.jpg[/IMG][/URL][/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=Red]ale zęby !!! i znów piękny języczek[/COLOR] :eviltong: [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='*Ania...Niuf*'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/d9626486b32e9bb3.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Piękne oczęta :mdleje: i do tego zdjęcie z języczkiem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
  5. [quote name='*Ania...Niuf*'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/36e782f40c7e5707.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dzień dobry Aniu :loveu: Ile dokładnie na zdjęciu jest jajek? ... :megagrin: :oops: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Capri właśnie zakończyła swoje dzieło albo się poddała, ciężko jednoznacznie stwierdzić, poszła spać na nasze łóżko, może jej M1 wietrzy się po remoncie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-?
  7. [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/a5742bf32c68243e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/140/d2df177808c3b06d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/892b7daf867f436f.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Mokre psie piękności[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool2:
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Pracuś znów w akcji... Tyle poprawek do wykonania, że końca remontu nie widać. [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/5671e379cf205ab2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/eaf0f1615018cd4c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/f98c341725d5ca86.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/1d4a4a076b04a07a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/6fdced7cc81758a6.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/70eaf3e3b8f4e236.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/130cf5a0f9fb70e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/2254af0cb894700e.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/b68905ebfb397acd.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='madziasto4']No tak, z misiem wszędzie obowiązkowo :razz:[/quote] :shiny:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] tak, miś jest bardzo biedny dziś...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='madziasto4']Och żebyś Ty widziała co Toro wtedy wyprawia :mdleje: Najczęściej jest tak, że mały zdmuchnie swoją porcję w 10 sekund, następnie siada przy Masterze i patrzy bezczelnie w jego miskę :cool3: Jeśli z takiego siedzenia nic nie wynika, to Toruś krąży powoli po kuchni i jeśli tylko Master odejdzie na chwilę od miski, a nikt z nas tego nie zauważy, to mały w ciągu ułamków sekundy już jest przy misce i łakomie zdąży skubnąć ze 2 kęsy :mdleje: Ale to są na prawdę ułamki sekund :crazyeye: Muszę to kiedyś uwiecznić na zdjęciu albo filmie :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]:grins: poproszę o uwiecznienie tych występów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1:
  11. [quote name='madziasto4']Biedny Masterek? Biedna to jestem ja:razz: , on sobie nic nie robi ze sowjego niejedzenia... A Toro to mało co nie wybuchnie, siedzi i aż się trzęsie z podekscytowania sądząc, że jest jakaś szansa na to, że porcja Mastera przypadnie jemu :lol: Mały to z pocałowaniem w rękę zjadłby jedzonko Mastera :lol:[/quote] :megagrin: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]ale masz fajny sajgon w domu... Chłopaki to prawdziwe aniołki, Toruś musi nieźle kombinować, gdy widzi szansę na ładną dokładkę :hmmmm:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='madziasto4']Mam taką nadzieję, bo obecnie instynkt, a raczej jego chwilowy zanik, prowadzi go do samozagłady...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B] Biedny Masterek, czasem tak ciężko być dorosłym facetem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Capri ma coś [URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=4583"]takiego[/URL] tyle, że rozmiar S :cool: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Miłość uskrzydła... myślę, że w końcu instynkt nie pozwoli mu aż tak się zaniedbać :thumbs: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='madziasto4']Ja też podejrzewam, że to sprawa cieczek :mad: Tylko jak długo on może nie jeść?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Hihi.... kochana znam tych zakochanych z drugiej strony, są wytrwali w miłości, a kiedyś dawno temu, gdy miałam pieski w domu, to potrafiły totalnie zatracać się w miłości nawet i dwa miesiące z rzędu... :huh: bo jak się jedna cieczka skończyła, to zaraz nowa miłość gdzieś kiełkowała... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='madziasto4']Witaj Aga :loveu: Tak, ciągle nie ma...on jest okropny z tym jedzeniem :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Wrażliwy chłopak :glaszcze: ... może się zakochał :-?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Niedzielne dzień dobry[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Madziu, czy Masterek ciągle nie ma apetytu?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. Ta nadzieja... Co mnie zabija, to nadzieja, jej wątły krzyk i śpiew, i szept, - ściga mnie po wsiach, knajpach, kniejach, wzywa na szlaki szczęść i bied. Gdybym umiała - choć w niedzielę - jak starzec, co nie pragnie już, na ławce zasiąść po kościele, i nie śnić snów, nie wróżyć wróżb... Gdybym umiała się zatoczyć jak pijak, co pod auto wlazł, zabłądzić, zemdleć, zamknąć oczy, zapomnieć tamten brzeg i las... Gdybym umiała, choćby w kinie, gdy serce nagły przetnie ból, pomyśleć sobie: "Nic to, minie... Przed nami jeszcze tyle ról... Gdybym umiała, choć dla sportu, wśród naszych dawnych, ślicznych plaż nie drętwieć jak na sali tortur, dlatego że ten brzeg - nie nasz?... Gdybym umiała... Lecz nie umiem... A w końcu to zwyczajna rzecz... Choć widzę jeden - dwa w rozumie. Nadziejo, Chmuro, nie idź precz. Agnieszka Osiecka
  19. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Kasiu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]U was jak zwykle wesoło i kolorowo. Widzę, że Fidlasty gustuje w różu, wie chłopak co ładne :wink: A Łukaszkowa czapeczka jest bardzo świąteczna. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/4e7ef2c4c7875fd3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/20d4017cea99224e.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/f2cd1d36ae664767.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/b956ac8b750305f1.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Yorkie']Dzień dobry Aga :multi: Zdjęć będziecie mieli pod dostatkiem, przecież nie mogę tak zaniedbać galerii ;) No i Was roczarować :eviltong: Szelki ma jeszcze niebieskie, ale nie zakładam mu, bo przyzwyczaiłam się do rozciąganej smyczy, a ona pasuje do tych czerwonych :loveu: Przyznam rację, oczki ma ładniutkie, ale tylko wtedy, gdy nie robi wytrzeszcza :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] Moja niuńka też ma szelki, jedne są odblaskowe zimowe, a drugie niebieskie z naszywkami we wzorek psich łapek. Smycz flexi mini jest czarna (3m). [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/f5467d7c164e6d3a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/aedd17732fa99fe8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/5b57142683784a60.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Yorkie'] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7717/img0386lt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/538/img0387xc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/5852/img0388qz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5716/img0390cl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/8540/img0392wz9.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Cześć Saro, fajnie, że teraz jest więcej zdjęć w galerii Ariska. Z niego naprawdę jest uroczy przystojniak, tak słodko wygląda w czerwonych szelkach. I to spojrzenie, za każdym razem miękną mi kolana, on jest po prostu booski. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Śniadanko - priorytet poranka :bigcool:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/a8e6ce380552b090.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/f184e5d7aaad3b11.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/ae0616382b73eb1d.jpg[/IMG]
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witamy, piękny dzień - niedziela, dziś troszkę senny i szary[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/385f91a48e40112c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/a9250ab5e8466528.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/c0503ec28b08f615.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...