Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Alicja jest piękna :loveu: Śliczny włos[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]i kobieca minka, bardzo lubię jej zdjęcia i cieszę się, że mogę je oglądać :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Anusia dziś przecież czwartek, co z podczerwienią? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  2. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Nie wiem, czy uda mi się dopasować do jej gustu, postaram się nie zawieść niuńkowych oczekiwań[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Zielona herbatka czyli zdrowo, po kawce (hihi) ja wolę białą, jak dla mnie jest delikatniejsza w smaku (no i z pędami bambusa...)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Jak na moj gust, to Caprysia mysli o tym, dlaczego jest juz tu a nie w lozeczku :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Cześć Anusiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]dziś od rana niuńka chodzi rozzłoszczona i rzuca Świrkiem na wszystkie strony, nie wiem co ją ugryzło... może na weekend czeka z wielką niecierpliwością. Jak śniadanko i poranna kawa?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9932cc]Oglądałam w internecie różne legowiska i zakręciłam się z nadmiaru szczęścia.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  4. Tęsknię, z każdym kolejnym pięknym dniem okrutnie ciężko jest wstać i żyć, z każdym kolejnym słonecznym dniem łzy częściej napływają do oczu, wszystko rozumiem, nie proszę o cud, ale rozłąka nie przestaje boleć, serce nie rozumie żadnych argumentów, gdy tęskni za miłością nie przyjmuje tłumaczeń w stylu, bo taka jest kolej rzeczy... Serce rozpaczliwie szuka zaginionej miłości w każdym kącie... chociaż rozum mówi dość, serce nie słucha.
  5. [INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Rozanielone dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [/INDENT] [/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f1bbcd6f8bfd9d05.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/f1bbcd6f8bfd9d05.jpg[/IMG][/URL]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dziewczyny jesteście booskie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='madziasto4']A mnie się podoba legowisko Mikiego Madzi :loveu: Jest cudne :loveu: Kupiła w IKEI bodajże :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Masz rację, gdzieś je widziałam[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Kochani dziękuję za pomoc, wsparcie kciukowe, opinie i pomysły na nowe M1. Nawet na chwilę zapomniałam o poniedziałku. Dziś już zmykam cichutko. Dobranoc :sleep2: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='PositiveThought']AGA! to sklep tego faceta, co mnie wkurzył![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]O żesz, tego chłopa jełopa :crazyeye: i to jego oponka... ach, jaki ten świat mały[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaale czad! A moze [URL="http://www.allegro.pl/item172845373_bajeczne_legowisko_oponka_dla_yorka_shih_tzu_.html"]takie[/URL] dla Twojej książniczki??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jaka piękna oponka z kokardką, Beatko ależ cuda u was można kupić.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='PositiveThought']proszę ;) właśnie patrzyłam też, czy innych nie ma, trochę mnie to zdziwiło - może to tak 'na próbę'. a ta mazda bardzo ładnie się skomponowała z tymi legowiskami ^^ moze coś z House-Yorka? (;[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Tak, zabawnie to wygląda, te legowiska yorkowe wystawił już co najmniej drugi raz, ostatnio nic się nie sprzedało, bo obserwowałam aukcję, miałam nadzieję, że może cena trochę spadnie, ale wszystko zostało bez zmian, doszła jedynie mazda :cool1: Może uda mi się coś kupić w weekend, chciałabym po operacji mieć już wygodniejsze M1 w pogotowiu dla cierpiącego ciałka. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='Anusia & Alutka']Agus zawsze mozesz wyslac pytanko do allegrowicza, czy sa inne kolory, bo z tego co widze oni specjalizuja sie w takich psich łożach. Beatko dziękujemy za komplement ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]To zakład tapicerski :p reszta to psie pontony, poduszki i mazda... Aż tak mi nie zależy, ciekawa byłam Waszych opinii, bo mi nie do końca się spodobało, a kupić coś muszę.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='madziasto4']Rozumiem, że nie ma do wyboru innych kolorów?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Nie ma, jest tylko pomarańczowy, chociaż ładnie jest napisane, że "odpowiednio dobrany kolor delikatnie doda uroku waszemu mieszkaniu", a na koniec tekst[B] [I]"Kolor i kształt widoczny jest na zdjęciu"... [/I][/B][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=6][B][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  13. Wiosna. Przyroda budzi się do życia, jednak to kochane życie już się nie obudzi przy mnie... świadomość boli.
  14. [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/127/280b1e74f0951ed2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/128/74d193bdce099b92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/128/9583da395d000a21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/128/b0ec1cb348d7b133.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/49/e154dce8c7d495a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/49/fbec63f90746b190.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/78/8c93382a7cc64080.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Magdo, wspaniałe zdjęcia chłopaków [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  15. [quote name='Anusia & Alutka']A tak wogóle to dziękujemy Agusiu za mile slowa :oops: Na OFFie sa jeszcze dwie fotki damy mojego serca :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Alicja jest cudowna, bardzo mi się podoba i tym bardziej nie mogę doczekać się galerii. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Piękne podusie fidelkowe w uroczym przybliżeniu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:klacz: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8170/tn1010103ua1.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]I świetny najnowszy podpis[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Dobry wieczór, to moje ulubione zdjęcie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]:loveu: naprawdę urocze ujęcie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:grins: [IMG]http://images20.fotosik.pl/128/03017c186fa2e120.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Yorkie'] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3600/img0330dm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9241/img0333vz9.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Aris wygląda jak zawodowy model, w dodatku jak pożeracz niewieścich serc[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Saro fotki są świetne.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]A książę Maksymilian kiedy pojawi się na fotkach? Diana pięknie wygląda, jest do czego się przytulić :loveu: kochane futerko.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='madziasto4']Ja, tak jak Beata, też wybrałabym ciemniejszy, mniej brudzący kolor, ale sam kształt rzeczywiście ciekawy :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Witaj Madziu :jumpie:no właśnie mi też nie wszystko się podoba, ale ogólnie ciekawie wygląda, jeszcze się zastanowię, ale jestem coraz bardziej na nie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Zuza96'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Magenta]Cioci Agniesi NIET, ale [SIZE=5][COLOR=Lime][SIZE=2][COLOR=Magenta]za[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Magenta]to[/COLOR][/SIZE] JA JESTEM :evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=SeaGreen][SIZE=3][I][B]Zuzia, kochany szogunie bez kropek w końcu wróciłaś na dgm [/B][/I][/SIZE][I][B]:Rose: [SIZE=3]bardzo się cieszę, że znów z nami jesteś.[/SIZE][/B][/I][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]O piękne słońce, Alicjo królewno, jak miło, że znów zawitałaś tutaj[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4709/alanq7.png[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Anusia, Alicja jest booska, i to spojrzenie, gęba sama mi się śmieje[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins:
  22. :oops::oops::oops: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Pisałam posta w tempie ślimaczym, a tu tyle wiadomości przybyło[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops::oops::oops:
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Aguniu mam wspaniałą wiadomość :megagrin: Nie nie, podczerwien dalej nie dziala, ale... Panna Alicja dala sobie zrobic fotke specjalnie 4U :multi: Stała, a ja mówiłam do niej, że to dla Cioci Agi, że musi być grzeczna i popatrzeć w obiektyw... Pozniej zrzuce na kompa i wrzuce chyba na OFFie. Jak ona mądrze na Ciebie patrzy :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=DarkOrchid]Możesz na OFFie, ale i tu obowiązkowo poproszę, będę mogła podziwiać sobie Alicję bezgranicznie[/COLOR] :Cool!:[/B][/I][/SIZE][/FONT] [quote name='*Ania...Niuf*'][B]Witaj Aga:multi: ale śliczne tu wyszła daj jej Buziolka w pycholka ode mnie:loveu: [/B][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][SIZE=3][I][B]Aniu, ledwo ją złapałam, tak uciekała i się wyrywała przed chwilą czułości, ale w końcu dostała specjalnego buziola w pychola od cioteczki [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Magenta]:bigcool:[/COLOR] [quote name='PositiveThought']przeczytałam wszyściuteńko i dlatego mogę pełnowartościowo odpisać. jeśli chodzi o operację, wiesz, że wszyscy tu u mnie, ja, Aiduf i moje ryby trzymamy kciuki, wszystko będzie jak najlepiej. nie wierzę w przypadki, wybór tego dnia na pewno coś znaczy. wszystkie tęczowe duszyczki z dziadkiem na czele będą nad nią czuwać. co do legowiska, to jak na mój gust jest za bardzo pomarańczowe, Aidek na przykład by je od razu czymś zabrudził. ale kształt jest super i czegoś takiego szukam dla Dufciaka. przedziałek jest cudny, naprawdę. ale jeszcze piękniejsza jest Caprisia roztrzepana <3[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=SeaGreen][SIZE=3][I][B]Beatko, tak - musi być dobrze, tyle trzymanych kciuków nie może pójść na marne :bigok::bigok::bigok: Co do legowiska, kolega znalazł w internecie i mi podesłał, więc się zastanawiam, mnie za bardzo nie odpowiada forma kwadratu, wolałabym prostokąt i kolor wolałabym inny, ale to jeszcze przeżyję, aukcja jest do 23 marca, więc pomyślę i tutaj na miejscu jeszcze poszukam, może będą jakieś dostawy, bo teraz same pustki. Mówisz, że piękniejsza roztrzepana... ja jej tego nie przekażę, bo wtedy nie da mi się dotknąć, a na widok grzebienia i gumki będzie mi się śmiała w nos. [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Śliczna malusia Dianusia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Fajnie, że chociaż jedno zdjęcie udało się wstawić. [IMG]http://images20.fotosik.pl/127/8016fc0c6ab29b28.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Cześć Nadziejo :lol: Avik ma fajną kokardkę, a co ma w pyszczku?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/8420/tnimag0013qt6.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...