-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Słoneczne dzień dobry Nadziejo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Avik słodziak niesamowity[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4980/tnimag0010ei4.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ależ mi się to zdjęcie podoba[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :sweetCyb: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8278/tn3mv4.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Też chciałabym się pobawić takimi fajnymi zabawkami[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9362/tn5rt1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj Aguśka nie zauwazylam Cie :oops: Tak u nas tez slonko swieci, piekna pogoda :loveu: Normalnie mam ochote wziac kocyk i wybrac sie na drzemke pod czeresnia, ale na to niestety wbrew pozorom jest za zimno :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Hihi :megagrin: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Ach, tak pod drzewkiem spocząć i drzemkę uciąć - piękne marzenie :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='fidelek2']Aga jak duża jest Caprusia? Ile waży?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Capri waży 2,40kg (od września 2006) Kasiu a coś nie tak niuńka wygląda? :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Chwila przyjemności dla podniebienia :cool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/16af7c4a65d16a4d.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/16af7c4a65d16a4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/14caeb5696057b4b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/14caeb5696057b4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3c9d5ede0b1094a1.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/3c9d5ede0b1094a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/737633d7908cf565.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/737633d7908cf565.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e206e200c7d44f4f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/e206e200c7d44f4f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9ed83d2bc12e8bb2.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/9ed83d2bc12e8bb2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8bee212e5d8224d9.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/8bee212e5d8224d9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Wpadlam do Was na :kaffee_2: Ala póki co stracila zainteresowanie kostkami prasowanymi. Teraz ciamka takie male zawijaski, biale z kolorowym paskiem. Zielone je, czerwone tez, a zoltych cos nie chce :???: Buziakujemy moooocno :buzi:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witaj Kochana :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]też miałyśmy fazę na te kolorowe zawijaski :p teraz niuńka uważa się za poważną kobietę i chce ciumciać prawdziwe kości :wink: U was też jest pięknie ciepło i słonecznie?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[COLOR=orange][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Rozmarzone dzień dobry, [/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [COLOR=orange][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]zapowiada się piękny i słoneczny wtorek, [/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ffa500]życzymy Wszystkim uśmiechu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ffa500]i radosnych promieni słońca przez cały dzień[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dcc049d7c09e81c7.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/dcc049d7c09e81c7.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Patikujek dziękuję za odwiedziny[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Aniu witaj w galerii rozczochranej wiecznie niuńki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Kasiu, jedyny raz niuńka miała na głowie dwa kucorki, utrzymały się dłużej niż tradycyjne kilka minut tylko dzięki kosteczce, na która Capri przelała całe zainteresowanie, a ja mogłam ją uwiecznić, po konsumpcji chwilę odpoczęła i oczywiście zlikwidowała to barbarzyństwo na głowie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Saruś dzień dobry :loveu: niuńka lubi kosteczki, ale teraz dostaje jedynie prasowane, tych z wapnem już nie chce[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shake: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Halo Beatko :p jak zakupy i wizyta w salnie piękności, udało się?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Anusia witaj, u nas w użyciu obecnie są kostki prasowane, Capri tracąc poczucie czasu mlaska namiętnie rozmiękczone włókna [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]i jest przeszczęśliwa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Wczoraj miałam tak zabiegany dzień, praktycznie od rana do nocy, nawet nie pamiętam kiedy zasnęłam.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Daguś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Piękny błyszczący tyłeczek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shiny: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf73db5686c96817.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images22.fotosik.pl/44/cf73db5686c96817.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Zdjęcie w locie jest rewelacyjne[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ee3e02f449b7f3bb.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/ee3e02f449b7f3bb.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga76 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Baksymilian jest bardzo przystojnym kawalerem i ma uroczą koleżankę Sami.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/70/eec0cdb619f288d2.jpg[/IMG] -
Gdy przychodzą gorsze dni tak trudno jest nie płakać. Tęsknota i miłość pozostaną w nas na zawsze.
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shiny: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57]Smakosze wciąż nierozłączni[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2976/tn6cx8.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Słoneczne dzień dobry dla M & M[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry Alu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Jak tam przygotowania do przywitania[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Aniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Gdzie świeże fotki księcia Maksymiliana i damy dworu Diany?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kochani[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]w kolejny poniedziałek :grins:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/671285e63d01e6b9.jpg[/IMG][/URL]
-
Asiu, ofiarowałaś to co najpiękniejsze, ofiarowałaś miłość i opiekę, oddałaś swe serce - a to najważniejsze. Korado odszedł za TM w twoich ramionach, kochany i tulony, odszedł zaznawszy ciepła i miłości. Był z Tobą krótko, za krótko, ale były to najpiękniejsze dni jego życia, dni pełne miłości i zrozumienia, pozbawione starchu, bólu i samotności. Los bywa okrutny i zupełnie nieprzewidywalny, niestety... Bardzo mi przykro Asiu. Korado jest teraz bezpieczny i szczęśliwy z przyjaciółmi za TM, został przyjęty do najcudowniejszego grona tęczowych aniołów. Zza tęczowej chmurki będzie czuwał na Tobą. On dobrze wie, że w Twoim sercu ma już na zawsze swoje miejsce. Korado, piękny tęczowy aniele...
-
[INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Kolorowych snów :smilecol:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/44dde00b719deb41.jpg[/IMG]
-
Dobranoc tęczowa kraino wiecznego szczęścia...
-
Psonia
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mela... -
Moniu, to ja Tobie dziękuję, za to że jesteś i pomogłaś mi w najtrudniejszych momentach nie oszaleć z rozpaczy.
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najtrudniejszy ból, najciemniejsza rozpacz wciąż powracają, zataczają koło i wracają, by znów gorzko zapłakać... Moniu, tak bardzo mi przykro -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Fotka jest bardzo sympatyczna [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Ostatnie zdjęcie z serii: świeżo wystrzyżona Caprysia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/117/931b1710d29f18e1.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Spojrzenie spod bardzo krótkiej grzywki ;)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/117/f21ffd0f5698a5a3.jpg[/IMG]