-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Yorkie']Fajna foteczka, ale ładniej jej bez kokardki... może już się tak przyzwyczaiłam :hmmmm:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cześć Saro :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Będą dziś fotki Arisa?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Moja Śliczna Milusińska[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/33fcf53aa6bae382.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/33fcf53aa6bae382.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Niuńka na chwilę przyszła się przytulić... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/380ef7f1766ab511.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/380ef7f1766ab511.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1406a8d9a58f92ce.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/1406a8d9a58f92ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4e784c7e4f534d93.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/4e784c7e4f534d93.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/24c37cc9911c6ee5.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/24c37cc9911c6ee5.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Anusia wybacz :Rose: niebawem się poprawię, od kwietnia przeważnie jestem już w lepszej formie. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Operacja miała być jak najszybciej, bo znów zaczyna się coś chrzanić, ale w tym tygodniu chirurg ma już zajęty grafik. Poniedziałek jest ok, opieka dziadka mnie uspokoiła, chociaż poniedziałek źle mi się kojarzy... trzeba się przełamać, na szczęście godzina inna.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ale cwaniara :megagrin: A powiedz mi moja Piękna, dlaczegóż to Cie wczoraj nie bylo :???:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mnie oznaki przesilenia powalają równo... wczoraj w dodatku miałam cały dom na głowie, i wieczorem musiałam gotować obiadek dla niuńki, studzić ekspresowo, bo mi miauczała nad uchem, a później to nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Na dokładkę coś mnie łapie, bo temperaturka ciut za wysoka, no i kupa spraw domowych do załatwienia. W poniedziałek wieczorem byłam w lecznicy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]19 marca o godz. 13.00 Capri będzie operowana. To dzień imienin mojego ukochanego dziadka, który od 9 lat opiekuje się wszystkimi teczowymi aniołkami, swoją gromadką na czele z Korą i moją tęczową gromadką - będę spokojna, bo wiem, że nie pozwoli, żeby cokolwiek złego się stało.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Witaj Anusiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Pozdrowienia dla Alicji.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Kasiu, :hmmmm: przedziałek utrzymał się przez czas leżenia na mojej nodze (czyli może 2 minuty odpoczynku po zjedzeniu kosteczki), później oczywiście został lekko poprawiony, bo był nierówny :obrazic:... że też miałam pomysł :splat: zrobić niuńce coś takiego brzydkiego.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Capri w ciągu dnia śpi w swoim M1 i urzęduje tam często, gdy ma dość męczących domowników..., w nocy wkrada się do łóżka i spycha mnie z poduszki, rozkłada się na jej środku, dodatkowo na jaśku i jeszcze życzy sobie przykrycie kołderką do wysokości przednich łapek. A rankiem po śniadaniu przenosi się znów do swojego M1.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Im za oknem ciepłej i słoneczniej, tym bardziej moja tęsknota robi się trudniejsza do zniesienia, trudniejsza do wytłumaczenia wciąż kochającemu stęsknionemu sercu, że tak musi być... Gabi, Whisky kocham Was.
-
Słodka Psoniu, najwyższy czas na wiosenny spacerek do Pańci, na odwiedziny w blasku radosnego słońca i rozmowę przynoszącą ulgę kochającemu stęsknionemu sercu.
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Przedziałek :megagrin: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a4ad6e98c18e6d92.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/a4ad6e98c18e6d92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a46a893c6b652bdb.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/a46a893c6b652bdb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f39fab5e971004d1.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/f39fab5e971004d1.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Co myślicie o [/COLOR][URL="http://www.allegro.pl/item173894745_legowisko_kojec_york_50_x_50_recznik_gratis.html"][COLOR=red]tym[/COLOR][/URL][COLOR=red] legowisku? Zastanawiam się nad zakupem nowego domku dla Caprysi, jej własnołapkowy i własnodoopkowy demontaż piętra praktycznie zmniejszył metraż zajmowanego M1 i chyba trzeba kupić niuńce większą kawalerkę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Kasiu, dziękujemy pięknie za tak miłe słowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus:
-
[quote name='madziasto4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/dc88dfb63365b578.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/4396a85c3f69bfb1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witajcie Kochani[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Super zdjęcia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :klacz: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Jak zdrówko szanownych kolegów?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='fidelek2']Będę musiała wybrać sie na poszukiwania do Off Topica :p :p[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Też myślę, że tam najlepiej, coraz więcej osób oferuje banerkową pomoc.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8166/p3100018ww7.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Ale mu dobrze :laugh2_2: i jaki ładny kabanosik[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :biggrina:
-
[quote name='fidelek2']Witaj Aguś :multi: Mi też jest teraz wygodniej z tym linkiem, ale muszę poprosiś kogoś kto robi banerki o zrobienie Fidelkowego ale takiego małego, żeby zawsze jeszcze móc zmieścić w podpisie banerek jakieś bidy szukającej domu ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Widziałam takie zestawy w podpisie, były nawet cztery linki do PwP w jednym podpisie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='*Ania...Niuf*'][B] Witajcie kochane:multi: przepraszam że wczoraj zdjęć nie wkleiłam ale bardzo pózno wróciłam i usnełam na kanapie:oops: dziś fot też nie będzie bo moja mama ma imieniny i cały dzień mamy gości przychodzą po kolei jedni przyjdą drudzy wyjdą i tak od 10... jestem wykończona:cool1: a teraz ostatni grupka przyszła o 20 (7 osób) kuzynostwo mamy z dziećmi których mam już dość wszędzie się rozłażą jak robaki:shake: nie to żebym nie lubiła dzieci ale dziś już ich było w sumie 15 :crazyeye: dobrze że jesteście i mam gdzie się wyżalić:lol: ulżyło mi odrazu lepiej się czuje:multi: ... teraz ide na kolejne starcie z 4 rozpuszczonych dzieciaków i ja już się z nimi pobawie:diabloti: postaram się jeszcze dziś zajżeć pozdrawiam[/B][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Aniu, mam nadzieję, że przeżyłaś i jestes cała[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]W takim razie dziś życzę Tobie przede wszystkim spokoju :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dobrze, że w podpisie jest link do Fidelka :loveu: i Łukaszka :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]szybciej mogę tu sobie zaglądnąć[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :sweetCyb:
-
[INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]:loveu: Dzień dobry Kochani[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [/INDENT] [/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25f5eef744f19df0.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/25f5eef744f19df0.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]przed nami kolejny słoneczny i ciepły dzień, byle do weekendu :p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]A mnie ta fota zauroczyła, podusie Fidlusia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5185/tn1010101ob5.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Faktycznie wygląda na padniętego, wyszalał się chłopak aż miło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Yorkie']Oj tak, pogoda jest śliczna :loveu: Gdzieś tak za godzinkę pójdę z Arisem na długaśny spacer :loveu: A potem pójdę sobie pograć w nogę... a lekcje odrobię wieczorem :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Miłe popołudnie przed tobą[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :thumbs:
-
[quote name='Yorkie']No wolne jak na razie mam od szkoły :multi: Jeszcze tylko musze odrobić lekcje, pouczyć się :roll: A mi się tak nie chce :shake: A zdjęcia postaram się zrobić ;) A jak nie to najwyżej jutro :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]U ciebie też dziś tak pięknie i słonecznie? Planujesz wiosenny długi spacer z Ariskiem? To ja poczekam na zdjęcia :multi: nawet do jutra :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Yorkie']Cześć Aga! Fajne foteczki z kością :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=orange]Cześć Saro :Cool!: na dziś już masz wolne? Udało się pożyczyć aparat od rodziców i można liczyć na nowe foty Arisa?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Smacznego :shiny: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b27cd575cb89633.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/0b27cd575cb89633.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[COLOR=seagreen][I][FONT=Georgia][SIZE=3][B]Słonecznie witam :loveu: i grzecznie o zdjęcia pytam[/B][/SIZE][/FONT][/I] :-x[/COLOR] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green][COLOR=seagreen]Chętnie zobaczyłabym Dianę w wieku 7 miesięcy[/COLOR] :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]U Ali pewnie pełnia szczęścia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiam słonecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ps. zostało troszkę ciasta[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :oops:
-
[quote name='fidelek2']No co Ty Aguś - wygląda cudnie :loveu: mi osobiście sie bardzo podoba a najbardziej jej oryginalne fryzury :wink: A pytałam dlatego, bo wydaje sie na zdjecich troszke większa :lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dziękuję za dobre słowo o jej fryzurkach :calus: Gdy ją czeszę i robię coś na głowie wcale nie protestuje, leży grzecznie i sprawia wrażenie zadowolonej, a później dostaje dropsa w nagrodę, zmyka do pokoju i szusuje po dywanie albo łapką nanosi poprawki, a po chwili znów wygląda jak potarganiec, i tak dzień w dzień...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Na zdjęciach wygląda jak dorodne 5 kg co najmniej, zawsze pstrykam ją z bliska, najlepiej od dołu i wtedy robi wrażenie słusznego ciałka. Ostatnio kolega mówił, żebym zrobiła zdjęcie takie rzeczywiste albo porównawcze, żeby było widać ile jej naprawdę jest, ala ja nie umiem :oops: Jak ją zobaczył na żywo to nie chciał wierzyć, że to ten sam pies :shake: Specjalnie kupiłam elektorniczną wagę, która waży od 0,5kg, ale waga niuńki już się nie zmienia, co najwyżej spada do 2,30 - 2,20 po ostrym rzyganku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: