Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Yorkie']Fajna foteczka, ale ładniej jej bez kokardki... może już się tak przyzwyczaiłam :hmmmm:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cześć Saro :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Będą dziś fotki Arisa?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  2. [INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Moja Śliczna Milusińska[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/33fcf53aa6bae382.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/33fcf53aa6bae382.jpg[/IMG][/URL]
  3. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Niuńka na chwilę przyszła się przytulić... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/380ef7f1766ab511.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/380ef7f1766ab511.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1406a8d9a58f92ce.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/1406a8d9a58f92ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4e784c7e4f534d93.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/4e784c7e4f534d93.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/24c37cc9911c6ee5.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/24c37cc9911c6ee5.jpg[/IMG][/URL]
  4. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Anusia wybacz :Rose: niebawem się poprawię, od kwietnia przeważnie jestem już w lepszej formie. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Operacja miała być jak najszybciej, bo znów zaczyna się coś chrzanić, ale w tym tygodniu chirurg ma już zajęty grafik. Poniedziałek jest ok, opieka dziadka mnie uspokoiła, chociaż poniedziałek źle mi się kojarzy... trzeba się przełamać, na szczęście godzina inna.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Ale cwaniara :megagrin: A powiedz mi moja Piękna, dlaczegóż to Cie wczoraj nie bylo :???:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mnie oznaki przesilenia powalają równo... wczoraj w dodatku miałam cały dom na głowie, i wieczorem musiałam gotować obiadek dla niuńki, studzić ekspresowo, bo mi miauczała nad uchem, a później to nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Na dokładkę coś mnie łapie, bo temperaturka ciut za wysoka, no i kupa spraw domowych do załatwienia. W poniedziałek wieczorem byłam w lecznicy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]19 marca o godz. 13.00 Capri będzie operowana. To dzień imienin mojego ukochanego dziadka, który od 9 lat opiekuje się wszystkimi teczowymi aniołkami, swoją gromadką na czele z Korą i moją tęczową gromadką - będę spokojna, bo wiem, że nie pozwoli, żeby cokolwiek złego się stało.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  6. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Witaj Anusiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Pozdrowienia dla Alicji.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Kasiu, :hmmmm: przedziałek utrzymał się przez czas leżenia na mojej nodze (czyli może 2 minuty odpoczynku po zjedzeniu kosteczki), później oczywiście został lekko poprawiony, bo był nierówny :obrazic:... że też miałam pomysł :splat: zrobić niuńce coś takiego brzydkiego.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Capri w ciągu dnia śpi w swoim M1 i urzęduje tam często, gdy ma dość męczących domowników..., w nocy wkrada się do łóżka i spycha mnie z poduszki, rozkłada się na jej środku, dodatkowo na jaśku i jeszcze życzy sobie przykrycie kołderką do wysokości przednich łapek. A rankiem po śniadaniu przenosi się znów do swojego M1.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  7. Im za oknem ciepłej i słoneczniej, tym bardziej moja tęsknota robi się trudniejsza do zniesienia, trudniejsza do wytłumaczenia wciąż kochającemu stęsknionemu sercu, że tak musi być... Gabi, Whisky kocham Was.
  8. Słodka Psoniu, najwyższy czas na wiosenny spacerek do Pańci, na odwiedziny w blasku radosnego słońca i rozmowę przynoszącą ulgę kochającemu stęsknionemu sercu.
  9. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Przedziałek :megagrin: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a4ad6e98c18e6d92.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/a4ad6e98c18e6d92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a46a893c6b652bdb.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/a46a893c6b652bdb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f39fab5e971004d1.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/f39fab5e971004d1.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Co myślicie o [/COLOR][URL="http://www.allegro.pl/item173894745_legowisko_kojec_york_50_x_50_recznik_gratis.html"][COLOR=red]tym[/COLOR][/URL][COLOR=red] legowisku? Zastanawiam się nad zakupem nowego domku dla Caprysi, jej własnołapkowy i własnodoopkowy demontaż piętra praktycznie zmniejszył metraż zajmowanego M1 i chyba trzeba kupić niuńce większą kawalerkę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Kasiu, dziękujemy pięknie za tak miłe słowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus:
  11. [quote name='madziasto4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/dc88dfb63365b578.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/4396a85c3f69bfb1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witajcie Kochani[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Super zdjęcia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :klacz: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Jak zdrówko szanownych kolegów?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2']Będę musiała wybrać sie na poszukiwania do Off Topica :p :p[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Też myślę, że tam najlepiej, coraz więcej osób oferuje banerkową pomoc.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8166/p3100018ww7.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Ale mu dobrze :laugh2_2: i jaki ładny kabanosik[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :biggrina:
  14. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2']Witaj Aguś :multi: Mi też jest teraz wygodniej z tym linkiem, ale muszę poprosiś kogoś kto robi banerki o zrobienie Fidelkowego ale takiego małego, żeby zawsze jeszcze móc zmieścić w podpisie banerek jakieś bidy szukającej domu ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Widziałam takie zestawy w podpisie, były nawet cztery linki do PwP w jednym podpisie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. [quote name='*Ania...Niuf*'][B] Witajcie kochane:multi: przepraszam że wczoraj zdjęć nie wkleiłam ale bardzo pózno wróciłam i usnełam na kanapie:oops: dziś fot też nie będzie bo moja mama ma imieniny i cały dzień mamy gości przychodzą po kolei jedni przyjdą drudzy wyjdą i tak od 10... jestem wykończona:cool1: a teraz ostatni grupka przyszła o 20 (7 osób) kuzynostwo mamy z dziećmi których mam już dość wszędzie się rozłażą jak robaki:shake: nie to żebym nie lubiła dzieci ale dziś już ich było w sumie 15 :crazyeye: dobrze że jesteście i mam gdzie się wyżalić:lol: ulżyło mi odrazu lepiej się czuje:multi: ... teraz ide na kolejne starcie z 4 rozpuszczonych dzieciaków i ja już się z nimi pobawie:diabloti: postaram się jeszcze dziś zajżeć pozdrawiam[/B][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Aniu, mam nadzieję, że przeżyłaś i jestes cała[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]W takim razie dziś życzę Tobie przede wszystkim spokoju :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  16. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dobrze, że w podpisie jest link do Fidelka :loveu: i Łukaszka :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]szybciej mogę tu sobie zaglądnąć[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :sweetCyb:
  17. [INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]:loveu: Dzień dobry Kochani[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [/INDENT] [/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25f5eef744f19df0.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/25f5eef744f19df0.jpg[/IMG][/URL]
  18. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]przed nami kolejny słoneczny i ciepły dzień, byle do weekendu :p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]A mnie ta fota zauroczyła, podusie Fidlusia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5185/tn1010101ob5.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Faktycznie wygląda na padniętego, wyszalał się chłopak aż miło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  19. [quote name='Yorkie']Oj tak, pogoda jest śliczna :loveu: Gdzieś tak za godzinkę pójdę z Arisem na długaśny spacer :loveu: A potem pójdę sobie pograć w nogę... a lekcje odrobię wieczorem :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Miłe popołudnie przed tobą[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :thumbs:
  20. [quote name='Yorkie']No wolne jak na razie mam od szkoły :multi: Jeszcze tylko musze odrobić lekcje, pouczyć się :roll: A mi się tak nie chce :shake: A zdjęcia postaram się zrobić ;) A jak nie to najwyżej jutro :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]U ciebie też dziś tak pięknie i słonecznie? Planujesz wiosenny długi spacer z Ariskiem? To ja poczekam na zdjęcia :multi: nawet do jutra :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  21. [quote name='Yorkie']Cześć Aga! Fajne foteczki z kością :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=orange]Cześć Saro :Cool!: na dziś już masz wolne? Udało się pożyczyć aparat od rodziców i można liczyć na nowe foty Arisa?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  22. [INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Smacznego :shiny: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b27cd575cb89633.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/0b27cd575cb89633.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  23. [COLOR=seagreen][I][FONT=Georgia][SIZE=3][B]Słonecznie witam :loveu: i grzecznie o zdjęcia pytam[/B][/SIZE][/FONT][/I] :-x[/COLOR] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green][COLOR=seagreen]Chętnie zobaczyłabym Dianę w wieku 7 miesięcy[/COLOR] :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  24. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]U Ali pewnie pełnia szczęścia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiam słonecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ps. zostało troszkę ciasta[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :oops:
  25. [quote name='fidelek2']No co Ty Aguś - wygląda cudnie :loveu: mi osobiście sie bardzo podoba a najbardziej jej oryginalne fryzury :wink: A pytałam dlatego, bo wydaje sie na zdjecich troszke większa :lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dziękuję za dobre słowo o jej fryzurkach :calus: Gdy ją czeszę i robię coś na głowie wcale nie protestuje, leży grzecznie i sprawia wrażenie zadowolonej, a później dostaje dropsa w nagrodę, zmyka do pokoju i szusuje po dywanie albo łapką nanosi poprawki, a po chwili znów wygląda jak potarganiec, i tak dzień w dzień...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Na zdjęciach wygląda jak dorodne 5 kg co najmniej, zawsze pstrykam ją z bliska, najlepiej od dołu i wtedy robi wrażenie słusznego ciałka. Ostatnio kolega mówił, żebym zrobiła zdjęcie takie rzeczywiste albo porównawcze, żeby było widać ile jej naprawdę jest, ala ja nie umiem :oops: Jak ją zobaczył na żywo to nie chciał wierzyć, że to ten sam pies :shake: Specjalnie kupiłam elektorniczną wagę, która waży od 0,5kg, ale waga niuńki już się nie zmienia, co najwyżej spada do 2,30 - 2,20 po ostrym rzyganku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops:
×
×
  • Create New...