-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Yorkie'][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/255/img0341vl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/913/img0342ef4.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/376/img0345bd9.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Saro, to ty masz takie piękne zdjęcia i nie chcesz dobrowolnie ich pokazywać? O żesz ty pierunie, trzeba się dzielić pięknymi fotami z ciotkami[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Aris ma takie zniewalające spojrzenie, że mi kolana miękną :mdleje:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Grzecznie czekam, aż w końcu ruszysz się do kuchni po dropsika dla mnie[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :razz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/68/fb077eccd91cadef.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']przecież wiesz, że patrzenie na Capri to sama przyjemność :loveu:[/quote] [quote name='Yorkie']Zgadzam się w 100% :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Jesteście bardzo miłe, dziękuję :calus::calus: aż mi głupio[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] i zburaczałam na policzkach :oops::oops:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Ali bądź szczęśliwy za TM, biegaj radośnie po wiecznie zielonych łąkach Ewo bardzo mi przykro :-(
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]:loveu::loveu::loveu: [SIZE=4]Dziękujemy za odwiedziny[/SIZE] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/41/93ac37b6a79da09b.jpg[/IMG]
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga76 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Przystojniak gotowy na wiosenny podryw :cool1:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/131/559864a799c8714f.jpg[/IMG] -
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e54f687e7170867a.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/e54f687e7170867a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9046ad17420e1fb0.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/9046ad17420e1fb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/57dec3077648d862.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/57dec3077648d862.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Przynioslam sobie sniadanko :) Zjadam i zabieram sie za pisanie :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Smacznego Anusiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ale chyba nie masz zamiaru jej zjesc :crazyeye: Dostaam to od Agoosi i mowilam, ze Rosjanom to ja bym nie wierzyla... Ta ichnia wódka... :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Zbyt kościste i suche to ciałk[/COLOR][COLOR=red]o[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :eviltong: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]nadaje się tylko do kochania [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]i rozpieszczania :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrowienia dla chłopaków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wszystko sie da, jak sie chce. Tymczasem [URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3986480.html"]ufo atakuje[/URL].[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Dobry artykuł :roflt: Strach się bać. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Jakby się głębiej zastanowić, moja niuńka też czasem przypomina kosmitkę :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Fajnie by bylo :loveu: Tylko zaraz beda dziewczyny sapac ze za daleko :eviltong: Gdziekolwiek by to mialo byc ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Buuu, bo to już tak jest[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Np. byłam we Wrocławiu służbowo kilka razy i to tak, że o świcie wyjeżdżałam z Wawy a wieczorem wracałam, po przeprowadzce trasa jeszcze bardziej się wydłużyła ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]ale się dało, jak się chciało[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hi hi :lol: I dodaj, ze on tez pozmywa :razz: A tak na powaznie milo byloby sie kiedys spotkac :oops:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]Chyba tak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :jumpie: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]myślę, że to możliwe, wystarczy kiedyś się zebrać w sobie i coś zorganizować [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No trudno, najwyzej zrobimy zlot u Ciebie na obiadku :eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Tk przygotuje, a my będziemy konsumować[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']A nie chcesz sie wybrac?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Myślałam nad tym, ale nic nie wymyśliłam :oops: i sobie zupełnie temat odpuściłam.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Tak, czytałam. To już chyba będzie piąty zlot.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No :mad: Tylko bez zadnych podstepow...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]O rany, Anusia na mnie z pałą ruszyła :eek2: boję się :mdleje: :nerwy: [/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Alicja - bo to mała dama, kobietka nieprzeciętnej urody, piękność z krainy czarów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose:
-
[quote name='PositiveThought']Alicja niewinna :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Niewinność kusi...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Beatko, twoja obecność to bardzo miła niespodzinka :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Alicja jeszcze nie wie... jeszcze nie zna...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops:
-
[quote name='PositiveThought']dzień dobry dziewczyny, obie damulki śliczne i cudne :loveu: Aiudś by chętnie się z takimi pięknisiami pobawił ^^ a ja jestem w szkole :P[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Beatko dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka'][COLOR=red][FONT=Arial Black]"Jedna filiżanka "white tea" zawiera tyle cennych polifenoli ile 12 szklanek soku pomarańczowego."[/FONT][/COLOR] Cholewka zabieram sie za picie :crazyeye: Tylko najpierw ją zakupię :evil_lol: Agus czy u Ciebie mozna pisac dwa posty pod rząd? :eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Ja nie mam nic przeciwko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :laugh2_2:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=olive]Odrobina czupurka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ece2119610c933e8.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/ece2119610c933e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d6216841e70d711e.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/117/d6216841e70d711e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Pozniej zaserwuje czerwona :razz: A biala to z tych kupowanych na wage? Chcialam sie ostatnio skusic, ale jak zobaczylam cene- 20zł za 50g to zrezygnowalam :shake:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][COLOR=red]Czerwoną też lubię,[/COLOR] [COLOR=black]a biała to[/COLOR] [URL="http://bio-active.pl/sklep/p43-Pandino-lisciasta-50g.html"]ta[/URL] :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Włos jeszcze nawet nie uczesany :oops: Gwiazda wstala i zaczela wyciagac z naszej skrzyneczki kokardki :crazyeye: No to zrobilam jej taka palme na odczepnego :lol: Nawet udalo mi sie kilka zdjec zrobic, ale niestety baterie w aparacie sie rozladowaly :angryy: Podczerwien oddaje wieczorkiem, bo jade po siostre do Wroclawia.[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Pięknisia z niej[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shiny: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Czy mam rozumieć, że będziesz miała utrudniony dostęp do komputera w najbliższym czasie? I żeby była pełna jasność, cieszy mnie niezmiernie fakt, że wklejasz tutaj zdjęcia Alicji :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]