-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Czy będzie dziś szansa na nowe zdjęcia, idziesz z koleżanką na łąkę, tak jak pisałaś wczoraj?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry Kochani w ześwirowany sobotni poranek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:laugh2_2: [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/ce818e8b874dec78.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/7839bab7de82b7fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/be0e8bc7b9f154fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/5bedc46dc4abd251.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/52/5021215bebde06b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/7c43136d4093988e.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Saro w sobotni poranek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[quote name='PositiveThought']chyba w Fidlasto-Łukaszkowo-Kasistej galerii (; czasem mam wrażnie, że Aidi próbuje coś przez to bekanie wyrazić... może próbuje oddać w ten sposób swój żal do okrutnego świata, w którym dostaje się tylko dwie miski żarcia? och, te problemy natury egzystencjalnej... tak, i to jest Positive Thought ^^ miejmy nadzieję, że będzie mnie wolał jeszcze jakiś tydzień :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Powiadasz dwie miski żarcia... no ja nie wiem, czy aby w tym właśnie nie tkwi problem, bo niuńka też dostaje dwie miski, czyżby liczba nie ta? Trudna egzystencja psa... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Łóżkowa panienka mówi dobranoc [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sleep2: [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/00ab4331ef70dcd7.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/133/5a1264ab675b5469.jpg[/IMG]
-
[quote=Yorkie;4143821 [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/5181/img0357gk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/2792/img0358au4.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Buzi buzi i przytulanko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Teraz to już dwa słodziaki.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']nie tak do końca idealny, zdarza mu się zbonczyć przez sen, i po jedzeniu beka... ale charakterkiem to mu nikt nie dorówna :loveu: przynajmniej jak dla mnie (; dziś przyniosłam mu parę zabawek z piwnicy. zachwycił mnie fakt, ze bardziej niż na ich widok, ucieszył się widząc mnie :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Gdzieś już czytałam o bąkach Aidusia :hmmmm: a bekanie, no cóż, moja dama też wali z grubej rury prosto w twarz i jeszcze czeka na pochwałę swego bekuuu... A widzisz, jednak jest idealny, woli Ciebie od zabawek :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']kobieta zmienną jest (; przypomina mi się piosenka jakaś... 'dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz, dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz'... Capri? :loveu: Aidi niezmiennie kocha... wszystkie swoje zabawki. naprawdę ogromne ma to serduszko (;[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]... i zaczęłam sobie nucić pod nosem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :siara:[I][B] [/B][/I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]... bo Aidi to mężczyzna idealny![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']a to niewierna dziewica... :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Ona ma fazy, jak prawdziwa kobieta, raz kocha, raz zupełnie nie zwraca uwagi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :huh:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] i tak w kółko zmienia ulubieńców według wyłącznie własnych upodobań.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']biedna Agusia. nie zamartwiaj się tak. zostaje Ci czytanie moich pozbawionych sensu postów, które muszą nakłonić Cię do myślenia... ile jest 2x2? hmm? uważaj, bo zacznę opowiadać kawały... :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Teraz przyszła pora na miłe rozmowy jak napisałaś wcześniej[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='Yorkie']Z Helmutem czy bez? :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Do łóżka wciągnęła sobie misia Klemensa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
-
[quote name='Yorkie']A jakże by inaczej :bigcool: Tak się poznałam na zachowaniu Arisa wobec nowych zabawek, że wiem, kiedy kocha misie, kiedy ich nie lubi, a kiedy się boi :eviltong: A Capri jest do niego w tym podobna :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Właśnie na dobranoc Capri przeciągnęła Helmuta za ucho po całym mieszkaniu i bardzo zadowolona z siebie poszła się zdrzemnąć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[quote name='Yorkie']Okazywanie miłości - gryzienie, tarmoszenie i rzucanie misiem Okazywanie niechęci - ignorancja wobec misia :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Saro, dobra definicja miłości[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :kciuki:
-
[quote name='PositiveThought']ojej. chyba dosyć rzadko je robią, ale jak już, to hurtem. najlepsze na niemyślenie jest czytanie książek i pisanie z bardzo miłymi osobami, które poprawiają humorek i sprawiają, że twarz rozświetla uśmiech :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Książka już była, dziś skończyłam czytać "Psychopaci są wśród nas"... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]ŁO MATKO[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]ona zagryza tę biedną przytulankę:o:o:o[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Nieee, Capri w ten sposób okazuje wielką miłość :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[COLOR=SeaGreen][I][B][FONT=Georgia][SIZE=3]U nas :hmmmm: to niewiele, poza tym, że robię wszystko żeby nie myśleć.[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3]Oglądałam legowiska z tej strony (house?) budka śliwkowa z poduszkami jest bardzo fajna, cena przystępna, ale większość towaru ma znaczek niedostępności. [/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR]
-
[quote name='*Ania...Niuf*'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/130/3cf7aa0609028188.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/80/f1618499e0fb547a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/50/7b0c9d76225a3ac9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/80/2bd7acf358c26a13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/80/ae10f54a8ad98f20.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/130/d64054c13f83b535.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Piękna zimowa sesja w słońcu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Ps. Zadek Maksymiliana też jest godny podziwiania[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins:
-
[quote name='PositiveThought']cudny uśmiech i poza (; pozdrów Helmuta xD musi być dzielna krowinka, skoro przeżył testy psychologiczne :loveu: pytałaś, jak piątek... ciekawie, tylko trzy lekcje, potem 3 godziny spędzone z Aresem... odpoczynek zupełny. relax, relax! a co u Was? :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Trzy lekcje to liczba do przyjęcia :thumbs: trzy godziny w miłym towarzystwie... to chyba dobrze zaczął się dla Ciebie weekend.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']:klacz: :klacz: :klacz: brawo!! rodzinka sie powieksza :razz: A, przepraszam za glupie pytanie, czy Helmut jest być może misiem pandą? Niedowidzam zdeczka :oops:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DimGray][SIZE=3][I][B]Powinnam zrobić Helmutkowi zdjęcie portretowe :oops: To jest pan krówek [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]:cool:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=DarkRed]Przedstawiamy nowego domownika o wdzięcznym i swojskim imieniu Helmut, po przeprowadzeniu przez Capri testów psychologicznych Helmut został przyjęty do rodziny. [/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/134/52d0b74bdd636d4e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/cf1d42ced8e81192.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/134/52d0b74bdd636d4e.jpg[/IMG] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']obetniecie włoski Niuńce ale grzywkę zostawicie :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Gray][I][B] Istnieje taka ewentualność, tym bardziej, że w końcu grzywka nie wchodzi jej już w oczy... bo sięga za nos[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :splat:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jak mozesz tak mowic!! Nie scinaj Caprysi :modla:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Purple][SIZE=3][I][B]Teraz na pewno nie, niuńka ma okres ochronny i żadnych wycieczek po salonach piękności nie planujemy w najbliższym czasie, ale gdy nadejdzie maj, czerwiec... to nie wiem co zrobimy.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/52/50234430b0266e81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/133/d8e1c0c15d6277d4.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Jak mu dobrze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laugh2_2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Masterek w siódmym niebie...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']Kryjówka Fidla przed Młodym :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3432/tn1000016jg7.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Łukaszek nie znajduje go w tym miejscu i nie wyciąga na powierzchnię?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Kasiu, ona wygląda jak siostra pioruna :megagrin:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/7916b48bbdeefde2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wlasnie probuje wyganiac. A Ty mi moja droga zla robote zrobilas :mad: Napilam sie white tea i teraz zielona to jest jakies paskudztwo :shake:[/quote] :oops::oops:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]:oops: oj, ale narozrabiałam...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hey kochane :loveu: Caprysia jak zwykle Pięknisia :razz: Ja jestem tylko na chwilke, bo obecnie choruje. Zagladalam dzisiaj regularnie do Waszej galeryjki ale nie pisalam nic bo nie mialam sily. Buziaki :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Anusia przykro mi :glaszcze: Niedobre choróbsko :mad: trzeba je szybko wygonić :x:motz:...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]