Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][COLOR=Navy][SIZE=3][I][B]Właśnie przeszła burza, a raczej przebiegło tornado przez korytarz[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Navy] :huh:[/COLOR] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/0cbb1d803b4e7601.jpg[/IMG]
  2. Samotność gra nam w duszy... To ona, Twoja samotność, Twój Anioł Ciszy, Twój cień, Spokojna przystań I otchłań. Jest lustrem, Źródłem i snem. Magda Czapińska
  3. [quote name='Yorkie']Hmmm... zauważyłam, że Klemens nie ma nosa :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Capri przeprowadziła Klemensowi operację, była chirurgiem przez pewien czas - tak jej się przynajmniej wydawało [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
  4. [quote name='Yorkie']Witaj Ago :multi: W szkole mam dodatkowe lekcje i za 5 minut wychodzę... i już w każdy dzień na 8:00 :placz: A dzisiaj aż 8 lekcji i nie chce mi się iść. Nie licząc 2 sprawdzianów, drogi krzyżowej i pacierza (ale to łatwe). Mam jeszcze trochę czasu, to siedzę na dogomanii. Aris poszedł z bratem na dwór, więc nowe fotki dam po szkole.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]8 lekcji... ło matko toż to masakra, współczuję takiego poniedziałku :glaszcze:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Capri i Klemens pozdrawiają[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/932911da7a15d588.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/60ba951bf8849e15.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/fd59eba6ffe8049d.jpg[/IMG]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Saro, jak się miewasz w poniedziałkowy poranek?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. Poniedziałek... Dzień po dniu Topi się w kałuży bezbarwnych łez Każda noc O świt się przedłuża Gdzieś gubiąc kres [SIZE=2]Marcin Sosnowski
  8. [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][SIZE=3][I][B][COLOR=DarkRed]Witamy, i znów mamy poniedziałek...[/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/4a88a579f9c074db.jpg[/IMG] [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Nadszedł już czas na zasłużony wypoczynek. Dobranoc[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=RoyalBlue] :sleep2: [/COLOR] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/69a39e93512ffc94.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/38294aff3f560d06.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/4df0173dbf2976bc.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/e30a71b3b1d53b45.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/038013364f6d5a8a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/2698094477bc2843.jpg[/IMG]
  10. [quote name='PositiveThought']Aguś, nucimy? :megagrin: pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika :siara: lalala[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='PositiveThought']zgubiłam się na chwilę, wróciłam, a tu Aniusia przeszła jak burza. i Capri, jeszcze w ścisłym związku z Klemensem. nietrwałe, aczkolwiek dobrze konsumowane uczucie :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Ciągłe powroty i porzucenia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :huh:
  12. [quote name='Chanelle'][COLOR=DimGray]Kurde, Cornelkuś tak urosła a aparatu - właściwie baterii brak. Muszę się sprężyć i jutro je naładować. Mam nadzieję, że się uda ;D[/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Obowiązkowo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='sunprince'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5365/1scoobyqi6.jpg[/IMG][/URL] [B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7182/2scoobyal8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4016/2scooby4dn2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/7933/2scooby3gj0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8823/2scooby6iu6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3686/2scooby8ls2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1107/2scooby7ws8.jpg[/IMG][/URL] [/B] [IMG]http://b62.grono.net/146/78/gallery-17894413-500x500.jpg[/IMG] [IMG]http://b50.grono.net/30/140/gallery-19123077-500x500.jpg[/IMG] [IMG]http://b62.grono.net/143/147/gallery-19123080-500x500.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Po prostu przepiękne zdjęcia, wspaniały psiak i cudowne widoki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:mdleje:
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dobry wieczór :loveu: Zdjęcie z języczkiem jest booskie! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4577/untitled1jp0.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Anusia & Alutka']Troszkę mi dokucza zatkany nosek, ale czymże to jest... Zakochana para :hmmmm: wlasciwie nawet dokladnie nie wiem, bo jak wrocilam to oboje spali :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]... no to musiało się dziać[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz: [quote name='sunprince']Ten pluszak to prawie tak wielki jak ona :roflt:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Klemens był większy od niuńki przez kilka pierwszych miesięcy jej życia, ale w końcu go dziewczyna przerosła[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)
  16. [quote name='sunprince']Śliczna psinka :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Sunprince, dziękuję[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/0772dfaa9163462e.jpg[/IMG]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Godzina W to 13.00, do 16-17ej. Buuu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:placz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]zejdę na zawał jak nic... Też we Wrocławiu miałaś deszczo,mokro i wietrznie? Tak dziś nieprzyjemnie za oknem, brrr. Dobrze, że zdrówko lepiej, a jak się ma zakochana para? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='Yorkie']Śliczne fotki :loveu: Ona jest piękna :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Saruś, dziękuję [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:buzi: [quote name='PositiveThought']cóż za karygodny brak szacunku... ach, Ci mężczyźni... może Helmut wykorzysta okazję i pocieszy biedną Capri?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Beatko, ach ci faceci to czasem tacy niedomyślni są[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake: [quote name='*Ania...Niuf*']Hej Aga:multi: super zdjęcia:p naprawde masz się czym pochwalić,sunia przecudna;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Aniu, dziękuję za bardzo miłe słowa [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:calus:
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry, a raczej wieczor :loveu: Wpadlam na chwilke powiedziec ze jutro trzymamy mooocno kciuki. Napewno dziadzio spisze sie na medal i wszystko bedzie OK. Widze ze zdjec jest caaale mnostwo :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=DarkRed]Cześć Anusia :p Jak twoje zdrowie? Trzymaj mocno, proszę.[/COLOR] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='PositiveThought']cudnie, pięknie. jejku, jak mogłam zapomnieć! czy Klemens wniósł ją przez próg? ^^ [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Klemens zapomniał o kwiatach dla pani domu i niuńka zamknęła mu drzwi przed nosem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops: [quote name='marzenna79'][B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=4]Piękna mała dama.:loveu: Capri jest śliczniutka.:loveu: Jak pięknie komponuje się z zielenią traw czy też bukszpanów.:loveu::loveu: [/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Bardzo dziękuję[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Z trawą jej do pyszczka [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT];)
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Najświeższe wieści: niuńka wprowadziła się do nowego M1 :multi: Ślicznie sobie kocyk by Molkas ułożyła, poprawiła zagięcia, fałdy i usnęła. Beatko, Tosia jest urocza. Mi też to zdjęcie się podoba, Capri tak śmiesznie patrzy i do tego widać całe jej oczęta. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Lato 2006r. Upalny urlop w cieniu... [IMG]http://images22.fotosik.pl/55/0befe00c674cb3ca.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/91/10183be045eb816d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/91/daee5aedcfb1fad6.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/140/579a3b9d8fdff57a.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/55/4604ad21310c49d5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/91/ec938890a3702444.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='PositiveThought']nie było źle, w zasadzie. odwiedziłam babcię - miałam pójść z Tosią na spacer, wybiegać ją, ale się rozpadało, i Tosinka pokłady swej energii musi zachować jeszcze do następnej niedzieli. po drodze zajechałam do sklepu zoologicznego po karmę Aidusiową i przy okazji kupiłam mu ubranko - polarek moro - nie muszę iść do tego faceta! :megagrin: potem jeszcze odwiedziliśmy Aresa, niestety w domku, ale pobawiły się psiaki. teraz Duś odpoczywa.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Pokaż strój moro[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :modla: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Aktywnie minęła twoja niedziela. A jak wygląda Tosia, jeśli mogę zapytać :oops: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='PositiveThought']podobnie jak u nas, też pada... buro i ponuro. ani na spacer, ani pogapić się przez okno... tylko nauka. i dgm :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Beatko, a tobie jak minęła niedziela?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Zdjęcie z języczkiem [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:thumbs: [IMG]http://images20.fotosik.pl/137/b7f29060a66ade91.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...