Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dobranoc :sleep2: Miki tak słodko śpi.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]DOBRANOC[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep::sleep::sleep: [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/53855231a2d29aa9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/6ff67114be46ae1b.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/dad4a5f739b619ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/ff5754e3bf2546d6.jpg[/IMG]
  3. W ten trochę szczególny dzień brakowało mi ciebie Gabciu, bardziej niż zwykle... mocno czuję dziś przemijanie i równie mocno pragnę wierzyć w nieskończoność. Patrzę na tulipany, ścięte żyją tak krótko, przynoszą szczęście i odchodzą, tak jak ty przyniosłaś mi szczęście i miłość. Dziś, bardzo boli mnie ten dzień. Zbyt wielka pustka wokół mnie. Kocham cię
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Niebiańska sesja[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje:
  5. [quote name='PositiveThought']zdecydowanie wolę wersję dzienną, w nocy broni mnie tylko przed kołdrą, intensywnie mi ją zabierając (;[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ach, jaki on bohaterski, rycerz Aidi o wielkim sercu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Masz przy boku mężczyznę, rycerz czuwa dzień i noc[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1:
  7. [quote name='PositiveThought']Ring, a co może oglądać nastolatka sama w domu? (; to jest chyba najlepszy horror, chociaż za nmi nie przepadam, przynajmniej nie ma krwi. :roll: Dusiaka jeszcze muszę wykąpać.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Sama jesteś w domu i horror sobie zapodałaś na dobranoc, poważnie?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='PositiveThought']bierze przykład z pańci, prawda? :loveu: ogladam sobie telewizję, leci kultowy film ^^ a Wy?[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]być może... A co konkretnie oglądasz?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='PositiveThought']nuci, Aguś, nuci! każda pani domu sobie śpiewa przy sprzątaniu :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Masz rację, nie skojarzyłam zupełnie tego faktu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:siara:
  10. [quote name='PositiveThought']urządzanie się jest w zaawansowanym stopniu, widzę (; czyli nowe M1 kupione... i kocyków dużo... urządzaj się królewno, urządzaj! prawdziwa gospodyni i pani domu.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=SeaGreen]A przy tym wszystkim jeszcze burczy sobie pod nosem :loveu:[/COLOR] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='madziasto4']Mam języczkowe zdjęcia Tora :grins: Co Wy na to? :cool3:[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]tak tak tak[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]W domu trwa mały remont. Niestety krzywe ściany, nierówna podłoga, wszystko trzeba poprawić, poukładać od nowa... ciężka to praca, ale cóż nowe M1 to przyjemność i obowiązki leżące po stronie właściciela nieruchomości. [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/50c005301398d187.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/460cc9c1a6ed3e7d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/5c393b5736d76256.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/f338c68a8637fbc0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/6d21497c32ae0f9c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/a0a6f761f1032cba.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/f0966d1f355a7ce5.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/f1d6546aa26912b2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/e371c0ec576fd55d.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/9d10826af3e5f129.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/54/2c6fdb5f5af398b7.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Świetne zdjęcia, bardzo mi się podobają[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  14. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Kochane słoneczko [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/86/6cfd2d92e14461f2.jpg[/IMG]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dwa misiaczki :shiny:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_3503.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Magda_Miki'] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6210/p3160010za4.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3412/p3160011ej0.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3991/p3160014ph3.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5446/p3160015yt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1542/p3160016so7.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Słodki mokry pysio[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]:calus:i wyjściowa fryzurka :cool1:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/b117804d44cda763.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/06a78384cd5769ca.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/0c6fbd6ba1cd2fcc.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/c3792b466635a39e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/86/70fda22ba68a9602.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Magda_Miki']Salatki pyszne. Juz sie zdazylam najesc podczas przygotowywania:lol: Ale koniec trzeba dbac o linie:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Mniam mniam[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]:loveu: tyle smaczności :p[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Madziu jak się chłopcy mają?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witaj Madziu :loveu: Piękny stół, wiosenne dekoracje, sałatki zapewne pyszne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:happy1:
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Motylka?? :roflt: Widzialas kiedys motylka wazacego 2,5kg :???:[/quote] :shake:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] ale to wyjątkowy okaz widocznie, taki troszkę koci motylek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Poki co musi byc jak jest. Pozniej mam nadzieje, ze siostra pojdzie na 10miesieczne szkolenie. Wtedy chyba podrzuci nam Boryska, ale nie wiem jak moj dom i moja psychika to wytrzyma. Kicius musi wszedzie wejsc, wszystkiego dotknac, nie mowiac juz o wieszaniu sie na firankach :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]10 miesięcy totalnego szczęścia... Na firankach to on udaje motylka :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']:thumbs: ciesze sie ze humorek poprawilam. Nom, ogonisko to Borys ma, a jakże :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Śliczny z niego kociak, łatki na grzbiecie też ma super [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Oj, macie w domu wesoło...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Anusia & Alutka']I tak jest caly czas. Najpierw wariuja, gryza, drapia, a pozniej zmeczeni padaja i sie przytulaja. Wlasnie teraz Ala polozyla sie na fotel i dolaczyl do niej Borysek :evil_lol: Biedak znowu bedzie mial depresje jak wroci do Wa-wy :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Jeśli to taka wielka i piękna obustronna miłość to ja nie wiem, czy można ich rozdzielać :-? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Nie ma południa a ja już zaplułam monitor :roflt: Anusia, zdjęcia są rewelacyjne, :crazyeye: Borys jaki ma wieeelki ogon....[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...