Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Zuza96']Dobra xD Tylko muszę wyłapać moment :evil_lol: Pewnie jutro :loveu:[/quote] Wyłap, koniecznie wyłap ten moment!
  2. [quote name='Zuza96']Ojej :loveu::loveu::loveu: Uwielbiam takie czochrańce.[/quote] :p mają swój niezaprzeczalny urok. Za każdym razem wychodzi oryginalna fryzurka i w dodatku za darmo :evil_lol:
  3. Aga76

    Aksa i Tofi

    Koneser :evil_lol: i do tego jaki groźny!
  4. [quote name='Mała Rita']no i jeszcze ten sylwester :evil_lol: 200 strona u Fidka rozpoczeta :multi:[/quote] :drink1: A coś się wyjaśniło w tej kwestii?
  5. [quote name='ladyyork']ładnemu we wszystkim ładnie:p[/quote] Co prawda, to prawda :loveu:
  6. [quote name='Zuza96']Aguś :loveu: Jakoś się pomieścimy :evil_lol: Tak, Bajeczka to jest mop xD[/quote] Dzielna jesteś :megagrin: Pokaż mopa !!!
  7. [quote name='Pegaza']Cze :p a z rodzina tym razem spedzamy swieta:p[/quote] Planujesz dużą produkcję potraw?
  8. [quote name='Mała Rita']ale mikroskopijna kiteczka :loveu: prześliczna[/quote] Taka tuż przed wymianą na świeżą :evil_lol: poza tym ciut za krótko podcięłam włoski, ale to nic, Fionencja szybko zarasta :megagrin:
  9. [quote name='Mała Rita']chyba juz po swiętach :cool1:[/quote] Nie ma sensu się śpieszyć, następny tydzień zapewne szybko zleci :roll: a jeszcze szybciej minie kolejny :evil_lol: i znów będziemy czekać...
  10. [quote name='Mała Rita']jak je zobaczylismy stwierdzilismy ze zadne inne :loveu: swietnie wygladaja[/quote] Nie widziałam takich, ale wystarczyło, że napisałaś i myślę sobie, że to musi być naprawdę ciekawe :p Kiedy będzie je kłaść?
  11. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz033.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz034.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz035.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz036.jpg[/IMG]
  12. W przytulnym DT powinna szybko wrócić do równowagi, znów zaufać, maleńka przerażona sunia, po przejściach... delikatna, inteligentna, urocza... na pewno będzie najlepszym przyjacielem dobrego człowieka. Dzielna Noreczka! Supergoga, dbaj o zdrówko :loveu:
  13. [quote name='Mała Rita']tak, bedą nowe kafelki :loveu: takie imitujące panele podłogowe[/quote] Ale bajer, to musi fajnie wyglądać! Tym bardziej podgrzewane :p
  14. Madziu, dziękuję za odpowiedź :buzi: od razu mi lepiej. Pokaż albo troszkę opisz jaką kupiłaś sukienkę? Są u was jakieś ograniczenia co do koloru czy fasonu damskich strojów studniówkowych? Ooo, już się tak nie denerwuj - złość piękności szkodzi :grins:
  15. Małe przerażone biedactwo :sad: Oby Shell nie zmieniła zdania.
  16. Cześć Saro, pozdrawiamy Buziaki dla Holly [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/6442.gif[/IMG]
  17. [url]http://images42.fotosik.pl/40/7899230c0f4ba44e.jpg[/url] Jak się zapatrzyła :cool3:
  18. Rany Zuza do twoich zakupów to chyba nowa szafa, by się przydała? :wink: Bajeczka też mopowa dziewczyna :loveu:
  19. [COLOR=LightBlue]Aaaa, to może i kiedyś podłączy albo i nie...[/COLOR] [COLOR=LightBlue]Najwyżej poprosisz kogoś innego...[/COLOR] Flanela jest rewelacyjna, dobrze grzeje i w dodatku jest milutka.
  20. [quote name='Mała Rita']chyba nie :shake: strasznie wyglada, on jest duzy i ma chude nóżki i teraz wyglada jak wychudzona sarenka :roll:[/quote] To lepiej zostawiać na nóżkach dłuższe włoski, grzbiet skracać i ewentualnie choćby małą firankę zostawiać. Żeby całość miała proporcjonalne kształty.
  21. [quote name='Mała Rita']dobrze ze ja wczoraj byłam w pracy do 22, to mnie nie głębił o jedzenie i twarda byłam :evil_lol:[/quote] Ostatnio też tak miałam, że rola złego przypadła na TK :megagrin:
  22. [quote name='tigrunia']Kupiłam se pościel właśnie .. o taką : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=497152705"]POŚCIEL FLANELA 160x200-wiele wzorów JAKOŚĆ! (497152705) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] BRĄZY :loveu: Jak ulał do nowej sypialni :loveu: [COLOR=paleturquoise](do której jeszcze sie nie wprowadziłam:cool1:)[/COLOR][/quote] [COLOR=LightBlue]To kiedy to nareszcie nastąpi? Po ślubie? [COLOR=Black]Ale piękna pościel, bardzo mi się spodobała[/COLOR] :loveu:[COLOR=Black] Nawet nie wiem na co bym się zdecydowała, wszystko takie ładne. [/COLOR] [/COLOR]
  23. [quote name='Mała Rita']Fidek obcięty wyglada w dalszym ciągu strasznie, po tym strzyżeniu chyba przestały mu rosnąć włosy :roll:[/quote] Oj, chyba się jednak nie przekonasz do nowej fryzury?
  24. [quote name='Mała Rita']Nie wiem :evil_lol: Bo jak wychodziłam to spał i nie zszedł nawet na chwilkę z łózka :evil_lol: Ale chyba mu się polepszyło bo wczoraj wyjadał z miski Arniemu :roll: Ale jeszcze go troszkę przegłodziłam... Tak mi wet kazał...[/quote] Jeśli spał to też chyba dobrze :p Przegłodzenie nigdy nie zaszkodzi, a potrafi zdziałać cuda. Dziewczyny gdy miewają problemy żołądkowe od razu są odstawiane od miski i szybko im przechodzi. Chociaż zawsze korci, żeby dać chociaż troszkę :roll:
  25. Dzień dobry :loveu: Jak się rano miewał Fidek?
×
×
  • Create New...