-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Mała Rita']A TY jakie planujesz prezenty? :cool3:[/quote] Po drabinę pójdziemy, ewentualnie jeszcze po pilarkę :evil_lol:[COLOR=LightBlue] i piłę[/COLOR] [COLOR=LightBlue]Poza tym nabyłam 4 sezony Czesia.[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']Myślisz, ze ucieszyłby się gdybym przytachała pod choinke taka drabinę :evil_lol:[/quote] :megagrin: To byłby dopiero widok! Taki prezent na pewno zapamiętałby na całe życie. Byłby wniebowzięty! Do tego czerwona kokarda :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']Też myślałam o drabinie 4 metrowej, bo wlasnie takiej wysokosci jest przedpokój i wyglada okropnie i nie mozna go pomalować bo takiej drabiny nie ma... Wiec jak bedzie to juz można pomalować, dobrze chyba kombinuje :hmmmm: :megagrin:[/quote] Hihihi, też w najbliższych planach mamy nabycie drabiny. Już wybraliśmy, tylko trzeba wybrać się do sklepu. Kupujemy też taką do 4 metrów + podest, żeby można było spokojnie pracować na wysokości.
-
[quote name='Mała Rita']Wiesz on ma słomiany zapał :evil_lol: Wiec korzystam z chwili póki mu się znudzi[/quote] Ale łazienka będzie z podgrzewaną podłogą :loveu: [COLOR=LightBlue]Swoją drogą masz teraz dużo okazji, żeby go prezentami obsypywać hihihi Jak nic będzie miał prawdziwy warsztat! [/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']Hi hi remontować będzie mieszkanko :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Dawid ma 23.12 urodziny, a potem imieniny zaraz po swietach wiec może wkretarke tez mu kupie :evil_lol:[/COLOR][/quote] Jeśli do remontu to kupuj śmiało, bardzo użyteczny sprzęt. W święta co najwyżej Dawid trochę w Rambo się pobawi ;)
-
[quote name='Mała Rita']nie, nie w tym tygodniu wybieram się na zakupy :loveu: tyle, że Dawid chce wiertarkę na Gwiazdkę... Dziwne upodobania :evil_lol:[/quote] Pół biedy sam sprzęt :evil_lol: tylko co on nim będzie robić? :cool: [COLOR=LightBlue]TK ze swojej wiertareczki to się nieustannie cieszy i bawi się nią jak dziecko hihihi Ostatnio kupiliśmy wkrętarkę, ile to było radości...[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']eee nie mam kiedy się porozglądać za czymś fajnym.... [COLOR=LightBlue]na allegro [COLOR=Black]A święta niebawem :roll:[/COLOR][/COLOR][/quote] Będą bezprezentowe?
-
[quote name='Mała Rita']nioo i argument nie do podważenia :mdleje:Niunia śliczna :loveu:[/quote] Grunt to dobra argumentacja :megagrin: Co słychać, masz coś nowego ładnego na oku?[COLOR=LightBlue] na allegro[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']a jak by tak Tobie ktoś lampa błyskową po oczach??? Hm??? :shake:[/quote] Oj tam... bez przesady :roll: to było dla wyższych celów, noo... żeby cioteczkom niunię pokazać.
-
[quote name='Mała Rita']Budzisz takie śliczności tym aparatem :mad:[/quote] Ałłła ałłła, to boli! :evil_lol: To była jedynie króciutka przerwa w drzemce :roll:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mogę opłacać inną biedę, która zamieszka u Shell na DT. Norka nie będzie potrzebowała regularnego wsparcia finansowego? -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Fionencja[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz052.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz053.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz061.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz062.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz063.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']dzisiaj jakimś cudem zabrał mi jaśka i spał w poprzek łóżka[/quote] Hihihi, chłopak wie co najlepsze :razz:
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Ja myslałam ze tylko moje w domku tak wariują,ale u Ciebie to też niezła zabawa jest:loveu:[/quote] Cześć Ewo :p Rzadko panuje cisza, za to zawsze jest oryginalny porządek :wink:
-
Pamiętam Psotuś...
-
Pamiętam o tobie...
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W kolejną niedzielę... -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Przerwa w zabawie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSroleyes.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz047.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz048.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz049.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Tosiek śpi na mojej poduszce:shake:[/quote] :loveu: Znaczy się po królewsku :evil_lol:
-
Niedzielne cze :loveu: No w końcu widzę avatar :loveu:
-
Dobry Brytany :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']eee to na zwolnienie pojde :evil_lol:[/quote] :cool1: hihihi Jak tam Fidek, zapomniał już, że chorował?
-
Cze nieobecna :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Wszystko bedzie zalezec od m-a jesli zdazy zalozyc hihi[/quote] M-A nooo postaraj się :modla:
-
[quote name='Mała Rita']Czesc :multi: A ja w pracy i zimno tu strasznie... Siedzac tutaj czuje zime :cool1:[/quote] Cześć Pracy :loveu: Żebyś tylko się nie przeziębiła :shake: